80 yaşındaki Patrick'in oğlu, Meltem Miraloğlu ile evlenen babasını reddetti - Haberler
Haberi Paylaş

80 yaşındaki Patrick'in oğlu, Meltem Miraloğlu ile evlenen babasını reddetti

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Oyuncu Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli bir adamla evlendi. Patrick'in oğlu, babasının 32 yaşındaki oyuncuyla evlendiğini öğrenince resti çekerek "Benim öyle bir babam yok" dedi.

Yıllar önce yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisiyle yıldızı parlayan 32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Patrick isimli bir Amerikalı ile evlendi. Yaptığı evlilikle tepkilerin odağında olan oyuncunun eşi, oğlu tarafından reddedildi.

İki hafta önce zengin bir adamla evlenen oyuncu, 2. Sayfa programına yaptığı açıklamada "Yaş farkı umurumda değil, bizimkisi ilk görüşte aşk. Onun çok genç bir kalbi var" dedi. Açıklamanın hemen ardından Onur Akay, Meltem'in Patrick tarafından önce evlatlık edinildiği sonra da Patrick'in Meltem'e aşık olduğunu ve ikilinin evlendiklerini duyurmuştu.

80 yaşındaki Patrick'in oğlu, Meltem Miraloğlu ile evlenen babasını reddetti

Evlilikle ilgili detayları ortaya çıkaran 2. Sayfa programı bugün de Patrick ve oğlu hakkında bir olayı açıkladı. 80 yaşındaki Patrick'in oğlu, 32 yaşındaki cici anneyi kabullenemedi ve 'Benim öyle bir babam yok' diyerek resti çekti.

80 yaşındaki Patrick'in oğlu, Meltem Miraloğlu ile evlenen babasını reddetti

Programda yer alan bir diğer detaya göre de; Meltem Miraloğlu'nun abartılı bir şekilde sürekli Patrcik'e sevgi gösterisi yaptığı ve etrafına 'Biz Los Angeles'a' taşınacağız. Bana söz verdi, beni Hollywood starı yapacak' demesi oldu.

Haberler.com - Magazin

Hayat Devam Ediyor Meltem Miraloğlu Hollywood Evlilik Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (33)

Adana lı:

Yapmayın böyle iğrenç haberler lütfen. . miğdemiz bulanıyor.

paris:

herifdede kafa yok bari şöyle güzel biriyle evlenseydin bee adam ahir ömründe son günleri daha keyifli gecerdi adamın ogluda belki bu yüzden kızmıştır haksızda degil hani

fevziye:

en iyisini yapmış akıllı kız züğürt genç olacagına böyle zengin olsun insana gelecek lazım birazda zaten sen amerikada bırak star olmayı inanki set işcisi olamazsın ye kocanın paralarını bak keyfine

Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title