Seda Sayan, hakkındaki aşk iddialarını yalanladığı Ata Çağlayan ile görüntülendi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Seda Sayan, hakkındaki aşk iddialarını yalanladığı Ata Çağlayan ile görüntülendi

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Uzun süredir yalnız olan Seda Sayan'ın kendisinden 15 yaş küçük Ata Çağlayan ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aşk iddiasını kesin bir dille yalanlayan Sayan, önceki akşam Çağlayan ile romantik bir yemek yedi. Basın mensuplarını gören ikili, hızla araca binerek uzaklaştı.

Haberler.com YouTube sunucusu Gökay Kalaycıoğlu, geçtiğimiz haftalarda Uçankuş TV'deki programında 58 yaşındaki Seda Sayan'ın kendisinden 15 yaş küçük organizatör Ata Çağlayan ile aşk yaşadığını ileri sürmüştü. Kısa sürede gündem olan Sayan ise hakkındaki aşk iddiasını yalanlayarak "Sadece iş için birlikteyiz" açıklamasını yapmıştı.

BEŞ SAAT YEMEK YEDİLER

Haklarındaki aşk iddiası devam eden çift, önceki akşam Ortaköy'deki bir mekanda görüntülendi. Yaklaşık beş saat Boğaz'a karşı romantik anlar sergileyen ikilinin yanında Safiye Soyman da vardı. Gece sonunda mekandan çıkarken görüntülenen ikili, gazetecilerin olduğunu fark edince görüntü vermekten kaçındı.

Kameranın ışıklarını fark eden Ata Çağlayan, hızlı adımlara Sayan'ı arabasına bindirdikten sonra gözlerden kayboldu.

Seda Sayan, hakkındaki aşk iddialarını yalanladığı Ata Çağlayan ile görüntülendi

Seda Sayan, hakkındaki aşk iddialarını yalanladığı Ata Çağlayan ile görüntülendiAta Çağlayan

Snob Magazin - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title