Liposuction Haberleri

Liposuction haber, Liposuction son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Liposuction - 17.03.2021
Ünlü isim operasyon geçirdi! İşte son görüntüsü
SESSİZ SEDASIZ OPERASYON GEÇİRDİ Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Gamze Erçel, geçen günlerde Prof Dr. İsmail Kuran'a meme dikleştirme ve liposuction ameliyatı oldu.
Liposuction - 20.08.2020
"Erkeklerde meme ameliyatları arttı"
KAÇ TİP JİNEKOMASTİ VARDIR? Erkeklerdeki meme büyümesinin genelde üç tip olarak gerçekleştiğini söyleyen Op.Dr.M.Levent Pektaş "Glandüler,lipomatöz ve mikst tiptir. Gandüler tipte büyümeyi gerçek meme dokusu sağlarken lipomatöz tipte yağ dokusu artışı belirgindir. Mikst tipte ise hem meme dokusu,hemde yağ dokusu artışı vardır. Bizim karşılaştıklarımız genelde bu mikst tiptir. Erişkin erkeklerin % 40 ında jinekomasti mevcuttur" diyerek tedavi yöntemlerine ilişkin şunları kaydetti: "Bu hastalara muayeneden sonra ultrason tetkiki yapılmakta ve hangi tip olduğu belirlenmektedir. Meme dokusundaki büyüme glandüler tip ise areola altından yarım ay kesi yapılarak bu doku çıkarılmaktadır. Lipomatöz tipte yani yağ dokusunun fazla olduğu durumlarda liposuction yöntemi ile iyi sonuçlar alınmaktadır.
Liposuction - 07.08.2020
Vücuttaki sarkmalara estetik cerrahi ile çözüm
Ameliyattan en az bir yıl ya da kilo verme süreci bittikten sonra cerrahi müdahale yapılabilir. Memedeki fazla cilt dokusu çıkarılıp meme yukarıya doğru asılır. Meme büyütme ya da diğer adıyla meme protezi, silikon adı verilen dolgu maddesinin göğüs içine ameliyat yoluyla yerleştirilmesi sonucu gerçekleştirilmektedir. Göğüs protezinin içeriğindeki madde silikon ya da serum olabilmektedir. Obezite cerrahisi sonrasında verilen kilolar neticesinde memelerdeki oluşabilecek şekil bozukluğu veya asimetrik denge bozuklukları da bu operasyonla düzeltilmektedir." Dr. Hüseyin Kapu, Liposuction'ın son yılların en çok uygulanan estetik cerrahi müdahalelerinden biri olduğuna işaret ederek, "Vücutta fazlalık olarak görünen ve istenmeyen yağların bir kanül ile vakumlanarak çekilmesi işlemine liposuction denir.
Liposuction - 15.05.2020
Doğum sonrası vücuttaki problemlere dikkat !
Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin, ameliyat sonrası dikkat edilmesi gerekenler konularda ise şunları söyledi: "Operasyon sonrası denize girmek ve güneşe çıkmak ancak altı hafta sonra mümkün. Yürüyüş ve basit aktiviteler bir hafta içinde rahatça yapılabilir, spora iki ay sonra başlanılabilir. Korse ve özel sütyen giyilerek bir süre kompresyon ve ödem kontrolü yapılır. Liposuction lazer veya tumescent teknik ile yapılır.
Liposuction - 14.05.2020
Erkekler de meme büyümesi neden olur ?
Ameliyat İki adet tedavi seçeneğimiz var: liposuction ya da cerrahi eksizyon.
Liposuction - 21.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ -TEKRAR
-Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, Haber Kodu : 200221034 ================================ Estetik ameliyat için Türkiye'yi tercih etti ALMANYA'nın Frankfurt kentinde restoran işleten Milena Mildenberger (63), uyluk germe, karın germe, liposuction ile el ve yüzüne yağ enjeksiyonu operasyonları için Denizli'ye geldi.
Liposuction - 21.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
-Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, ================================ Estetik ameliyat için Türkiye'yi tercih etti ALMANYA'nın Frankfurt kentinde restoran işleten Milena Mildenberger (63), uyluk germe, karın germe, liposuction ile el ve yüzüne yağ enjeksiyonu operasyonları için Denizli'ye geldi.
Liposuction - 03.01.2020
Kendi dokunuzla meme büyütme
YAĞ DOKUSU KİŞİNİN KENDİ HÜCRELERİ İLEZENGİNLEŞTİRİLİYOR Kişinin kendi yağ ve kemik hücrelerinden yani vücutta mevcut olan banka dokularından yararlanılarak yapılan işlem basit gibi görünse de aslında çok kompleks olan uygulama ameliyathane koşullarında yapılıyor.Bu işlemde yağ dokusu elde etmek için hastaya liposuction yapılıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Liposuction Haberleri | Liposuction Haber - Haberler - Liposuction haberleri, son dakika liposuction haber ve gelişmeleri burada. Karın germe ameliyatlarında merak edilenler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 23:26:55. #1.15#

title