Haberler

Lipo Fit Yöntemi Artık Türkiye'de

Güncelleme:

Tek seansta ve bir saat içinde yağ hücrelerini yok eden yöntem ile oturduğunuz yerden incelmenin konforlu halini yaşayın!

Dengesiz beslenme, çeşitli sağlık sorunları ve doğum sonrası alınan yerleşmiş kilolardan spor ve diyetle kurtulamayanların imdadına metabolizmada şok etkisi yaratarak tek seansta yağ hücrelerini yok ederek incelme sağlayan Lipo Fit Yöntemi, artık ülkemizde de uygulanmakta.

Yerleşmiş fazla kilolarınızdan vücutta şok etkisi yaratarak yağ hücrelerinin birkaç saat gibi kısa bir sürede parçalanarak vücuttan atılmasını sağlayan Lipo Fit teknolojisinden geçiyor. Vücudunuzda biriken inatçı yağları bir saat içinde yok ederek, oturduğunuz yerden incelmenizi sağlayan bu yöntem ile; göbek, basen, bacak içi, kol altı ve bel bölgelerine vakumla yapılarak yağ hücrelerinin önce ısıtılıp sonra eksi 10 dereceye kadar soğutularak vücut tarafından bloke edilmesi sağlanıyor. Etkisini 2 -3 hafta içinde hissedeceğiniz bu yöntem ile yorulmadan, oturduğunuz yerden incelmeniz sağlanıyor.

Kilo Vermek için Yaşınız Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor!

Her yaş grubuna uygulana bilen ve kilo vermek için artık eskisi gibi genç dirençli bir bedene sahip değilim diye düşünenler için Ultra Ice Lipo teknolojisi kilo vermeniz konusunda zamanın önemini ortadan kaldırıyor. Kilo vermeye çalışan kişilerin, bölgesel yağlarından kurtulmasını sağlayan Lipo Fit yöntemi, İtalya Ferere Üniversitesi'nde Dr. Fabrizio ve ekibi tarafından yüzlerce hastaya uygulanmış, sonrasında Amerika ve Brezilya'da Dr. Kostas tarafından uygulanmaya başlanmıştır. Yöntemi Türkiye'ye getiren, Estetik Uzmanı ve Türkiye'nin ilk Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, ''Ameliyatsız, ağrısız tek seansta yağ hücrelerini yok eden yöntem; doktor kontrolünde yapılması kaydıyla, hamilelik sonrası kilo problemi yaşayan kişilerin, diyabet ve tiroid hastalarının da hayatını değiştiriyor. İşlem yaklaşık 1-2 saat sürüyor" şeklinde konuştu.

"Kendinizle Barışık Olmak Özgüveninizi de Yükseltecektir"

Güzellik Koçu ve Estetik Uzmanı Meltem Şarkışlalı kişinin kendisi ile barışık olması özgüvenini arttıracağı gibi hem ev hem iş hem de sosyal hayatında olumlu etkiler yaşamasını sağlayacaktır dedi.

Özellikle Avrupa ve Amerika'da film öncesi oyuncuların kısa sürede hızla kilo vermesi için uygulanan bir yöntem, artık ülkemizde de kadın ve erkeklerin hizmetinde. Meltem Şarkışlalı; ünlülerin tercih ettiği bu yöntem artık kliniğimizde de uygulanmakta, zaman kaybetmeden siz de özel günlerinizde giymeyi hayal ettiğiniz kıyafetlere nasıl gireceğim diye düşünmeden bu yöntem ile ideal ölçülere ulaşabilirsiniz bilgisini verdi.

Yağ Aldırma İşlemleri Tarih Oluyor!

Yağ hücrelerini herhangi bir cerrahi müdahale olmadan etkisiz hale getiren Lipo Fit yöntemi; tansiyon, şeker, kalp vb. hastalıklara sahip olup kilo vermekte zorlananlar içinde yeni bir alternatif diyen Meltem Şarkışlalı yan etkisi olmayan bu yöntem sayesinde tek seansta hastalar şikâyetçi oldukları bölgedeki yağlardan kurtuluyor açıklamasında bulundu. Kişinin yaş, kilo ve durumuna göre uygulanan bu yöntem sonrası kişiler normal hayatına hemen dönebilmekte, acı ve ağrı duymamakta.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Amerika Birleşik Devletleri Türkiye Sağlık Güncel Haberler

MGK sonrası 7 maddelik bildiri: Irak ve Suriye'de terör örgütleri tüm unsurlarıyla bertaraf edilecek

MGK sonrası 7 maddelik bildiri: Irak ve Suriye'de terör örgütleri tüm unsurlarıyla bertaraf edilecek

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Meclis'te görüştü

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Meclis'te görüştü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title