Levent Küçük Haberleri

Levent Küçük haber, Levent Küçük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Levent Küçük - 27.03.2021
Taraklı Kaymakamı Küçük'ün acı günü
Taraklı Kaymakamı Levent Küçük'ün babası Seyfullah Küçük hayatını kaybetti.
Levent Küçük - 23.03.2021
Taraklı ve Hendek'te fidan dikim etkinliği düzenlendi
Etkinliğe, Taraklı Kaymakamı Levent Küçük, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Müdür Yardımcısı Halil Karademir, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş, İlçe Emniyet Amiri Berke Yasir Biber, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, Geyve Orman İşletme şefleri, orman muhafaza memurları ve fidan dikim işçileri katıldı.
Levent Küçük - 18.03.2021
Son Dakika | Taraklı'da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü etkinlikleri
Etkinliklere, Taraklı Kaymakamı Levent Küçük, Belediye Başkan vekili Atıf Özen, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş, İlçe Emniyet Amiri Berke Yasir Biber, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Özkan Sarı, CHP İlçe Başkanı Kadir Güneş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, daire müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Levent Küçük - 03.03.2021
Taraklı'dan kısa kısa
Taraklı Kaymakamı Levent Küçük, halk pazarında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetiminde bulundu.
Levent Küçük - 01.03.2021
Son dakika! Sakarya'da Kovid-19 nedeniyle 4 ev karantinaya alındı
Taraklı Kaymakamı Levent Küçük başkanlığında toplanan İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca, Mahdumlar Mahallesi'nde pozitif vaka ve temaslıların tespit edilmesi üzerine 4 evin 10 gün karantinaya alınması kararlaştırıldı.
Levent Küçük - 22.02.2021
Taraklı Kaymakamı Küçük, yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri ziyaret etti
Sakarya'nın Taraklı İlçe Kaymakamı Levent Küçük, yüz yüze eğitime başlayan okullara ziyaretlerde bulundu.
Levent Küçük - 11.02.2021
DOKTOR, BUZDOLABI İÇİN ÇAĞIRDIĞI SAHTE SERVİSÇİLERİN KURBANI OLDU, UYARILARDA BULUNDU
YETKİLİ olmadıkları halde, "yetkili teknik servis" ilanı koyan ve tamire geldikleri evlerden aldıkları cihazlarla ortadan kaybolan ya da tamir etmediği cihaz için aldığı paralarla  bir daha gözükmeyen, yan sanayi parçaları takan dolandırıcıların sayısı artıyor.   İstanbul'da Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Erdoğan Dadaş da, buzdolabına yeni motor takan, aldıkları 2 bin 400 lira ile bir daha ortada gözükmeyen, sahte teknik servisçi mağdurlarından odu.  Arama motorunda çıkan ilk servisi çağıran Doç. Dr. Dadaş, "Resmen dolandırıldık.  Lütfen herkes çok dikkatli olsun" dedi. Tüketiciler Derneği Genel Başkanı Levent Küçük de  "Burada önemli olan tüketicilerimizin iyi araştırma yapması her önüne gelen internet arama motorlarında karşılarına çıkan firmalara itibar etmemesi gerekiyor" şeklinde konuştu.
Levent Küçük - 09.02.2021
Taraklı Kaymakamlığı'na atanan Levent Küçük görevine başladı
Sakarya'nın Taraklı ilçesine atanan Kaymakam Levent Küçük, kendisini memleketinde hissettiğini belirtti.
Levent Küçük - 03.02.2020
GÜNDEM / 3 Şubat 2020
(Aydın/19.30) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- ANALİZ - Kamu bankalarının 15 yıllık değişim ve dönüşümü Geçmiş yıllarda kriz dönemlerinde "görev zararları" ile adından söz ettiren kamu bankaları, son 15 yıldaki dönüşümle karlılıkları, düşük faiz oranları, mega projelere sundukları finansman desteği ve ekonomideki etkin rolleri ile konuşuluyor Üç kamu bankasının 2004 yılında 108,4 milyar lira seviyesinde olan aktif büyüklüğü, 2019'da 1 trilyon 532 milyar liraya yükseldi Bankacılık sektörünün kredi bakiyesinde kamu bankalarının payı 2000 yılında yüzde 18 iken, yıllar itibarıyla kademeli artarak 2018'de yüzde 34,4'e ve 2019'da yüzde 36'ya ulaştı 2004'te yüzde 10,7, 2009'da yüzde 4,5 ve 2018'de yüzde 3,04'e kadar gerileyen kamu bankalarının NPL rasyosu, geçen yıl yüzde 4,05 olarak gerçekleşti (Murat Birinci/İstanbul) 2- GRAFİKLİ - YPG/PKK'ya yılın ilk ayında ağır darbe Şehir merkezleri ve kırsal alanların yanı sıra yurt dışında da teröristlerin peşini bırakmayan güvenlik güçleri, terör örgütü YPG/PKK'ya ocak ayında ağır darbe vurarak 45 teröristi etkisiz hale getirdi Eli kanlı terör örgütü PKK'ya ve gençlik yapılanmasına yönelik ocakta birçok ilde gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 112 zanlıdan 63'ü tutuklandı Geçen yıl ağustos ayında başlatılan ve 144 teröristin etkisiz hale getirildiği "Kıran" operasyonları tamamlandı, bazı bölgelerde ise "Kapan" operasyonları başlatıldı (Yunus Okur/Erzurum) 3- İkinci el otomobilde "kapora tokatçılığına" dikkat Özellikle ikinci el araç alım satımıyla ilgili son dönemde sıklıkla gündeme gelen dolandırıcılık yöntemlerinden "kapora tokatçılığı" ile vatandaşlar mağdur ediliyor Yanıltıcı ve dikkati çekici ilan başlıklarıyla alıcıların ilgisini cezbeden dolandırıcılar, sahte ilanlar için topladıkları kaporanın ardından ortadan kayboluyor Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Levent Küçük: "(Tüketiciler) İyice araştırmadan, arabanın gerçekten var olup olmadığını fiziken kontrol etmeden, gidip görmeden, muhatapla, satıcıyla görüşmeden sakın kapora göndermesin" "Elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkındaki kanun kapsamında bu tür ilanlara izin veren web siteleri de bu tür tüketici mağduriyetlerine karşı sorumlu olmalı" (Abdulselam Durdak/İstanbul) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Levent Küçük - 01.01.2020
Haluk Levent verdiği sözü tuttu, hastanede minik hayranlarına konser verdi
Ünlü sanatçı Haluk Levent, verdiği sözü yerine getirdiğini belirterek, hastanede tedavi gören iki küçük hayranına konser verdi.
Levent Küçük - 21.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
RUSLAR, ARDAHAN'I YAŞANABİLİR YER OLARAK BELİRLEDİ     Ardahan Üniversitesi  İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Levent Küçük, "Dünya Sağlık Örgütü bu açıklamayı yeni yapıyor.
Levent Küçük - 04.08.2019
Uzmanlardan tele pazarlamada "oltalama" uyarısı
Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Levent Küçük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tüketicileri koruyacak ve dolandırıcıları cezalandıracak mevzuatın bulunduğunu, Avrupa Birliği ile uyumlu yasaların uygulanmasında ve denetimde bazı sorunlar yaşandığını anlattı.
Levent Küçük - 10.03.2019
Termal Mağdurları Eylem Yaptı
Burada grup adına açıklama yapan Tüketiciler Derneği Başkanı Levent Küçük, 2005-2006 yıllarında projelendirilen termal tesisler bitirilemediği için destek veren vatandaşların mağdur olduğunu söyledi.
Levent Küçük - 21.02.2018
Ege Üniversitesi'nde El Bileği Protezi Geliştirildi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı öğretim üyeleri Doç. Dr. Burçin Keçeci ve Doç. Dr. Levent Küçük yeni bir el bileği protezi geliştirdi.
Levent Küçük - 21.02.2018
Ege Üniversitesi'nde El Bileği Protezi Geliştirildi
EÜ'den yapılan açıklamaya göre, Doç. Dr. Burçin Keçeci ve Doç. Dr. Levent Küçük'ün tasarladığı "el bileği tümörü sonucu oluşan boşluğu dolduracak ve işlev sağlayacak protez" ilk olarak futbolcu Ali Rıza Turhal'a (21) uygulandı.
Levent Küçük - 21.02.2018
Ege Üniversitesi'nde El Bileği Protezi Geliştirildi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı öğretim üyeleri Doç. Dr. Burçin Keçeci ve Doç. Dr. Levent Küçük yeni bir el bileği protezi geliştirdi.
Levent Küçük - 21.02.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Görüntü Dökümü ------------------ Kaza yeri genel görüntü Yaralıların görüntüleri Detaylar Yavuz YILMAZ/ İNEGÖL (Bursa), - ====================================================== 4)EL BİLEĞİ TÜMÖR PROTEZİ GELİŞTİRİLDİ DÜNYADA ilk kez el bileği tümörü sonucu oluşan boşluğu dolduracak ve işlev sağlayacak protez, Ege Üniversitesi'nde dizayn edildi. 21 yaşında futsol oynayan Ali Rıza Turhal'ın sağ el bileğine iki hafta önce takılan bu protez, sahalara yeniden döndürecek.      Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı öğretim üyeleri Doç. Dr. Burçin Keçeci ve Doç. Dr. Levent Küçük yeni bir el bileği protezi geliştirdi.
Levent Küçük - 29.12.2017
Trafik Sigortalarına Artış Yapılmaması Talebi
Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Levent Küçük, ocak ayında devreye girecek trafik sigorta primlerine yüzde 5'lik artıştan vazgeçilmesini istedi.
Levent Küçük - 13.12.2017
Taşıt Kredilerindeki Düzenleme
Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Levent Küçük, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK), taşıt kredilerindeki düzenlemenin yerinde olduğunu belirterek, "Bu düzenleme, taşıt satış piyasasını ve bankacılık kredi hacmini de olumlu etkileyecektir.
Levent Küçük - 25.11.2017
Tüder'den Kargo Firmalarına "Kontrollü Teslimat" Çağrısı
Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Levent Küçük, sosyal medya üzerinden yapılan satışlarda dolandırıcılık olaylarının arttığını, kapıda ödeme şeklinde yapılan satışlarda kargo şirketlerinin ürünü göstererek teslim etmesini talep ettiklerini söyledi.
Levent Küçük - 05.11.2017
Tüder'den Yerli Otomobile Destek
Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Levent Küçük, yerli otomobilin ucuz maliyet ve yerli kaynaklardan üretilmesini arzu ettiklerini belirterek, "Hem ithalat açısından dışa bağımlılık azalacak hem de vatandaş ucuz otomobil alabilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Levent Küçük Haberleri | Levent Küçük Kimdir - Haberler - Levent Küçük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Levent Küçük kimdir, hayatı ve biyografisi. SOSYAL MEDYADA SATIŞA SUNULAN GIDA ÜRÜNLERİ SAĞLIK AÇISINDAN BÜYÜK RİSK TAŞIYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 18:56:58. #1.16#

title