KVK Teknik Servis'in Açtığı Yeni Huawei Mağazasını Deneyimledik

KVK Teknik Servis'in Açtığı Yeni Huawei Mağazasını Deneyimledik

28.11.2019 12:00 | Son Güncelleme: 28.11.2019 12:01
KVK Teknik Servis'in Açtığı Yeni Huawei Mağazasını Deneyimledik

KVK Teknik Servis'in yeni açtığı Huawei Mağazası'ndaki servis anlayışını deneyimlerken, satın alınabilecek Huawei ürünlerini de inceledik Türkiye'nin en güçlü teknik servis merkezlerinin başında gelen KVK Teknik Servis'in İstanbul Kadıköy'de açtığı yeni Huawei Mağazasını Yüksek Teknoloji Haberler.com okuyucuları için deneyimledik.

KVK Teknik Servis'in yeni açtığı Huawei Mağazası'ndaki servis anlayışını deneyimlerken, satın alınabilecek Huawei ürünlerini de inceledik

Türkiye'nin en güçlü teknik servis merkezlerinin başında gelen KVK Teknik Servis'in İstanbul Kadıköy'de açtığı yeni Huawei Mağazasını Yüksek Teknoloji Haberler.com okuyucuları için deneyimledik.

Teknolojik ürünler için ilk bakmanız gereken, servis merkezinin hizmet kalitesi olmalı

Teknolojik ürün satın alırken ilk dikkat edilmesi gereken ilk nokta, satın almış olduğunuz ürünün hizmetinin hangi firma tarafından verilmiş olduğudur. Çünkü bütün macera bu noktada başlar. Servis hizmeti güçlü bir altyapıya sahip olmayan bir firma tarafından sağlanıyorsa, kullandığınız hasar görmemesi için pamuklar içerisinde taşımanız gerekebilir. Servis merkezlerinin kalitesi ve nelere dikkat etmeniz gerektiğiyle ilgili konulara da ayrıca farklı konu başlıkları ve özel haberlerimizle, konunun uzmanlarının yorumlarıyla birlikte ayrıca değineceğiz.

Profesyonel hizmet satış ve servis merkezinin olmazsa olmazı

Hizmet almak günümüzün en önemli unsurlarından. Özellik teknolojik ürünlerin hayatımızın her alanında olduğunu düşünürsek bu durum daha da önem kazanıyor. Yanımızdan ayıramadığımız, adeta kıyafetimiz gibi olan akıllı telefonlarımız arızalandığı anda, servis merkezinin hizmeti ön plana çıkıyor. Bu nedenle profesyonel hizmet veren noktaların tercih edilmesi çok önemli.

Hızlı ve kolay hizmet

Huawei Mağazası'nı deneyimlerken en çok dikkatimizi çeken noktalardan bir tanesi yoğunluğa rağmen hizmetin aksamadan hızlıca verilmesiydi. Hizmet almanın çok kolay olduğu mağaza içerisinde oluşturulan kafe tarzı noktalar, ziyaretçilerin rahat etmesi içinde oldukça iyi düşünülmüş.

Randevu almanıza gerek yok

Bugün birçok güçlü marka hizmet kalitesini arttırmak için çeşitli yollara başvuyor. Bazen teoride iyi planlanmış gibi de gözükse, pratik uygulamada bu hizmetler kabusa dönüşebiliyor. Örneğin, telefonunuz arızalandı ve yetkili servise ürününüzü vermek istiyorsunuz. Randevu almanız gerekiyor. Buraya kadar da her şey pratik ve normali, ta ki randevu gününün en erken 3-4 gün sonrası olduğunu öğrenene kadar… İşte Huawei Mağazası'nda böyle bir sorun ile karşılaşmadan ürününüzü hemen servise verebiliyorsunuz. Hatta ekran değişimi gibi pratik bir problem ile karşılaştıysanız, 1 saat içerisinde telefonunuzu yeni ekranıyla birlikte teslim alabiliyorsunuz. Hem de, "acaba ekran fiyatı pahalı mıydı?" endişesi taşımadan. Çünkü bu fiyatlar orijinal yedek parça için belirlenmiş olan resmi fiyatlar oluyor.

Huawei markalı tüm ürünler bu mağazada

Huawei markalı ürünlerin tamamını bu mağazada bulabiliyor ve deneyimleme şansına sahip oluyorsunuz. Akıllı telefon, tablet, laptop ve orijinal aksesuarların yer aldığı geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Huawei markasının tüm ürünlerini bu mağazadan temin edebiliyorsunuz.

KVK Teknik Servis'in İstanbul Kadıköy'de açtığı Huawei Mağazası hakkındaki tüm detaylar, Yüksek Teknoloji Dergisi'nin son sayısında yer alıyor. Yüksek Teknoloji' ye Haberler.com üzerinden aşağıda yer alan link aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz.

https://www.haberler.com/teknolojinin-kalbi-simdi-haberler-com-da-atiyor-12629965-haberi/

Kaynak: Yüksek Teknoloji

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: KVK Teknik Servis'in Açtığı Yeni Huawei Mağazasını Deneyimledik - İstanbul
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 00:35:11. #1.15#
title