Kütahyalı Sanatçıların Eserleri Ankara'da Sergilendi

Kütahyalı Sanatçıların Eserleri Ankara'da Sergilendi

26.11.2018 14:52 | Son Güncelleme: 26.11.2018 14:52
Kütahyalı Sanatçıların Eserleri Ankara'da Sergilendi

Kütahya Sanatla Yaşam ve Terapi Derneği (SAYTED) üyeleri, Ankara’da BİRESKU tarafından düzenlenen karma resim sergisine katıldı.

Kütahya Sanatla Yaşam ve Terapi Derneği (SAYTED) üyeleri, Ankara'da BİRESKU tarafından düzenlenen karma resim sergisine katıldı.

SAYTED Başkanı Sebahat Sarıoğlu, sanatçılar Cemile Defter, Aynur Kinkav, Pakizer Doğan, Yıldız Abacı, Zehra Aşman, Hasan Kara, Ali Kaya ve Fatma Öktem'in eserlerinin sergilendiğini kaydetti.

Sarıoğlu, Kütahyalı sanatçıların eserlerinin vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğünü ifade etti.

Sarıoğlu, "Sergiyi düzenleyen Tuncay Umay ve ziyaret ettiğimiz vekillerimize ve başkanlarımıza bizlere gösterdikleri ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz" dedi.

Başkan Sarıoğlu, etkinlik çerçevesinde sanatçılar olarak AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler ve İshak Gazel ile Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Başkanı Nuri Uygun, Maliye eski Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur'u da ziyaret ettiklerini sözlerine ekledi.

Sarıoğlu, etkinliklere sanatçılar Hatice Tabakoğlu, Zuhal Sünger, Fügen Yatır ve Hikmet Özatağ'ın katıldığını dile getirdi. (EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title