Gözü Dönmüş Koca Polislerin Dibinde Dehşet Şaçtı: 1 Ölü, 2 Polis Yaralı

Gözü Dönmüş Koca Polislerin Dibinde Dehşet Şaçtı: 1 Ölü, 2 Polis Yaralı

Kütahya'da ayrılmak üzere olduğu karısını silahla vurarak öldüren şahıs, 2 polis memurunu yaraladı. Kadın eşyalarını almak için polisle eve gitmişti.

Gözü Dönmüş Koca Polislerin Dibinde Dehşet Şaçtı: 1 Ölü, 2 Polis Yaralı

Kütahya'da ayrılmak üzere olduğu kocasının evine eşyalarını almak üzere polis nezaretinde eve giren kadın kocasının kurşunlarına kurban gitti. Korkunç olayda 2 polis de yaralandı.

POLİSLE GİTTİĞİ EVDE KOCASIYLA TARTIŞTI

Edinilen bilgiye göre, Zeynep Nil T. (31) ayrılmak üzere olduğu eşi Erhan T.'nin (32) evindeki eşyalarını almak için savcılığa müracaat etti. Polis nezaretinde eve giden Zeynep Nil T. eşyalarını topladığı sırada eşi Erhan T. ile tartıştı.

HAYATA VEDA ETTİ

Bu sırada Erhan T., eşine av tüfeğiyle ateş etti. Olaya müdahale eden polis memurları Erdoğan Pınar (45) ve Aydın Başpınar (31) tüfekten çıkan saçmalarla yaralandı. Yaralı polis memuru telsizden acil yardım anonsunda bulundu. Olay yerine kısa sürede takviye ekipler gönderilirken, Zeynep Nil Turan'ın hayatını kaybettiği belirlendi.

POLİSLERİN DURUMU İYİ

Yaralı polisler DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polislerin sağlık durumlarının iyiye gittiği öğrenildi. Zanlı Erhan T. ise olay yerine gelen takviye ekipler tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Kaynak: İHA