Kuşadası'nda Eğitime Katkı Sağlayanlara Teşekkür Plaketi

Kuşadası'nda Eğitime Katkı Sağlayanlara Teşekkür Plaketi

Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kuşadası'nda Eğitim Gelişmesi İçin Ayni ve Nakdi Yardımda Bulunan Kişi ve Kurumlar ile Okul Aile Birliklerini Teşekkür Plaketi Verdi.

Kuşadası'nda Eğitime Katkı Sağlayanlara Teşekkür Plaketi

Kuşadası ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kuşadası'nda eğitim gelişmesi için ayni ve nakdi yardımda bulunan kişi ve kurumlar ile okul aile birliklerini teşekkür plaketi verdi.

Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeği Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli'nde gerçekleştirildi. İftar yemeğine Kuşadası Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Dağlı, Kuşadası Emniyet Müdürü Şenol Zeybek, Kuşadası Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Murat Çelebi, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Abdullah Sarı, Güzelçamlı Belediye Başkanı Bayram Bayaözlü, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, hayırseverler, Kuşadası'nda görev yapan daire amirleri ile Kuşadası genelindeki okulların müdürleri, müdür yardımcıları, okul aile birliklerinin başkanları ve başkan yardımcıları katıldı.

İftar yemeğinin ardından düzenlenen törende konuşan Kuşadası ilçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Türkkan, Kuşadası'ndaki eğitim gelişmesine katkı ve desteklerini esirgemeyen tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.Türkkan, daha sonra eğitime katkı sağlayan Kuşadası, Davutlar ve Güzelçamlı belediyeleri ile İl Genel Meclis üyeleri Caferi Zeki Ata, Mustafa Öztürk, Akan Evren ve Dikmen Alkış ile Tema Kuşadası Temsilcisi Aycan Yolyapan ve Kuşadası'ndaki okulların aile birliklerinde 5 yıl süreyle görev yapan 17 kişiye teşekkür plaketi verdi.

(ZH-İK)

06.10.2007 13:43 TSİ