Kulu Doğalgaza Kavuşuyor

Kulu Doğalgaza Kavuşuyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Kulu Doğalgaz Boru Hattının yapımı için 26 Aralık’ta ihaleye çıkılacağını söyledi.

AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Kulu Doğalgaz Boru Hattının yapımı için 26 Aralık'ta ihaleye çıkılacağını söyledi.

Kulu'ya doğalgaz getirilmesi için 2013 yılında başlatılan çalışmalarda sona gelindi. Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, "Kulu doğalgaz boru hattımız (BOTAŞ) ile ilgili çalışmalar tamamlanmış olup, inşallah 26 Aralık 2017 tarihi saat 14: 00'te ihaleye çıkacaktır. Kulumuzun doğalgaza kavuşması için desteklerini esirgemeyen başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız ve Konya milletvekillerimize, desteklerini ilk günden bu zamana kadar esirgemeyen Kululu hemşehrilerime teşekkür ediyor, memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cihanbeyli İlçemizin de doğalgaz yatırımı çalışmaları başlamış olup yetkililer ile gerekli görüşmeler devam etmektedir. İnşallah en kısa zamanda Cihanbeyli doğalgaz boru hattı ihalesi sürecini de hemşehrilerimizle paylaşacağız" ifadelerini kullandı. - KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Çok Okunan Haberler

title