Haberler

Türk turistin kıyafetini fazla cüretkar bulup üzerine şal verdiler

Güncelleme:

Dubai'ye turistik geziye giden Türk turiste kıyafeti açık bulunduğu için mekan çalışanları tarafından müdahale edildi. O anları anlatan genç kadın, "Üstüm çok açıkmış, bana bunu verdiler. O yüzden şalla beraber oturmam gerekiyormuş" dedi.

Dubai'ye gezmeye giden Türk turist, gittiği restoranda kıyafeti nedeniyle ilginç bir olayla karşılaştı. Genç kız kıyafetinin açık olması nedeniyle mekan yetkililerinin kendisine şal verdiğini ve böyle oturmasını istediklerini söyledi.

"ŞALLA OTURMAM GEREKİYORMUŞ"

Turistik seyahat için Dubai'ye giden Türk kadın, bir eğlence mekanında kıyafeti nedeniyle şaşırtan bir uygulamayla karşılaştı. Görevlilerin, kıyafetini fazla cüretkar buldukları gerekçesiyle kendisine şal verdiğini söyleyen genç kadın, o anları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı. Genç kadın, "Arkadaşlar Dubai'de kıyafetime müdahale ettiler. Üstüm çok açıkmış, bana bunu verdiler. O yüzden şalla beraber oturmam gerekiyormuş" ifadelerini kullandı.

Türk turistin kıyafetini fazla cüretkar bulup üzerine şal verdiler

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Kültür Sanat

turist Dubai Yaşam Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Galatasaray UEFA Konferans ligi muhtemel rakipleri kim? 2024 Müftüler Kararnamesi yayınlandı! İşte yeni Bayburt, Batman, Sinop, Kocaeli, Çorum, Balıkesir, Kırıkkale, Bingöl, Tunceli, Hakkari müftüleri! Galatasaray elendi mi, Galatasaray Avrupa'dan elendi mi (Sparta Prag)? 23 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Şubat Cuma Hutbesi yayınlandı! 23 Şubat Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 23 Şubat Cuma Hutbesi! 23 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Şubat 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 23 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 23 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi muhtemel rakipleri kim? İYİ Parti Bilecik adayı kim? 2024 İYİ Parti Bilecik Belediye Başkan adayı Göksel Aydın kaç yaşında, nereli, mesleği ne?
500

Yorumlar (65)

Hüseyin Kara:

İnsanları taciz etmeye ne hakkın var

185
104
yanıtYanıtla
sait nuzumlali:

Edep kalmayan edepsizligi nereden bilecek.

231
34
yanıtYanıtla
Zeki Anti:

Sütyenle dolaşıyor ama açık olmadığını düşünüyor demek ki o da fazlalık.

236
24
yanıtYanıtla
Veysel Uyanik:

Ben olsam seni ülkeden kovardım,edep denilen duygu sana bayağı uzakmış.

236
24
yanıtYanıtla
Halil yılmaz:

Bildiğin sütyen bu. Basit kadınların dikkat çekme girişimi

220
21
yanıtYanıtla
Duran Turhan:

Bu bayan teşhir ve reklam yapıyor. Reklamına alet olmayalım.

216
14
yanıtYanıtla
Bahri :

Bu ve benzerleri asla Müslüman Türk yurdunu temsil etmiyor, Çağdaş olacağim diye anadan üryan sokaklarda dolaşıp kendilerini ''TEŞİR'' edenler medeniyetin ışıltıları olduklarını sanıyorlar zavallılar.

191
31
yanıtYanıtla
mehmet:

bunlar çağdaş değil. karıştırma. bunlar pazarlamacı.

yanıt114
yanıt10
Mustafa Arpaci:

teşir degil teşhir.

yanıt64
yanıt10
Mehmet Tolu:

degil değil, değil.

yanıt1
yanıt0
Tüm 65 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title