Haber : 'Ölümlü Dünya' Aksiyon Sahneleriyle Çok Konuşulacak! - Haberler

Haberi Paylaş

'Ölümlü Dünya' Aksiyon Sahneleriyle Çok Konuşulacak!

'Ölümlü Dünya' Aksiyon Sahneleriyle Çok Konuşulacak!

Ölümlü Dünya'da, lokanta işletmeciliğinin yanı sıra nesillerdir köklü bir teşkilatın bünyesinde çalışan Mermer ailesinin Hollywood filmlerini aratmayan aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekecek.

Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür'ün paylaştığı 'TAFF' yapımı, yılın iddialı komedi ve aksiyon filmi 'Ölümlü Dünya' nefes kesen aksiyon sahneleriyle çok konuşulacak.

SAT KOMANDOSUNDAN ÖZEL EĞİTİM ALDILAR!

Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Meltem Kaplan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür film için yoğun bir ön hazırlık dönemi geçirdiler. Aksiyon ve çatışma sahnelerine eski bir SAT komandosuyla hazırlanan oyuncular özel olarak atış ve dövüş eğitimi aldılar.

Filmin aksiyon sahnelerine büyük bir titizlikle hazırlanan Ölümlü Dünya ekibi, bu sahneleri ilk olarak test çekimler yaparak gerçekleştirdi. Çatışma ve takip sahnelerinde rol alan 45 kişilik dublör ekibi silah kullanma ve dövüş eğitimi aldı. Çekimleri özel izinli mekanlarda gerçekleştirilen ve üç gün fünye hazırlığı yapan yedi kişilik uzman patlayıcı ekibi, filmin sadece bir sahnesi için 300 fünye kullandı.

Yönetmenliğini Ali Atay'ın, senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel'in kaleme aldığı komedi filmi 26 Ocak'ta vizyona giriyor.

'ÖLÜMLÜ DÜNYA' HİKAYE

'Nesillerdir Haydarpaşa Garı'nda Anadolu Tat Lokantası'nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir.

Bültenler / Kültür Sanat

Ahmet Mümtaz Taylan Sarp Apak Alper Kul İrem Sak Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Son Dakika Haberleri

title