Haberler

NNYÜ Tiyatro Topluluğu Deliler Bayramı adlı oyunu sahneledi

Güncelleme:

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Tiyatro Topluluğu, Turgut Özakman'ın yazdığı Deliler Bayramı adlı tiyatro oyununu sahneledi. Oyun, akademik ve idari personel ile öğrenciler tarafından izlendi.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Tiyatro Topluluğu, Turgut Özakman'ın yazdığı Deliler Bayramı adlı tiyatro oyununu sahneledi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyunun sunuculuğunu ve yönetmenliğini Hatice Şimşek yaptı.

Tiyatro oyununda, Hayrunisa Davutoğlu, Ezgi Su Temel, Çetin Ahmet Teker, Begüm Şamlıoğlu, Yaren Neva Çeliker, Berk Barış Gür, Ezgi Nasuhoğlu, Ahmet Külcü, Senanur Ketimismailoğlu, Burak Kağan Ekici, Selami Güler, Edibe Taner, Fatmanur Şeremet, Melisa Açıkgöz, Ruken Taş, Ayçanur Karaman, Hayal Güven ve Berra Bayram rol aldı.

Bir akıl hastanesindeki delilerin kendi aralarında bir müsamere düzenlemesini konu alan, insan ilişkilerini farklı farklı skeçlerle ortaya koyan ve buna bağlı olarak ruhsal durumlarına ışık tutan oyunu, akademik ve idari personel ile öğrenciler izledi.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Turgut Özakman Kültür Kültür Sanat Güncel Haberler

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Bakmadan Geçme

Türbülans Nedir ve Neden Olur? Uçak Seyahatlerinde Türbülansın Etkileri Seferberlik tüzüğü neden kaldırıldı? Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği nedir? Sandık Kokusu CANLI izle! Show TV Sandık Kokusu 23. Bölüm CANLI izleme linki! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Sık sık idrara çıkma neyin habercisi? Günde 10 kere idrara çıkmak normal mi? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? Hababam Sınıfı okulu nerede? Hababam Sınıfı oyuncuları kimler, konusu ne? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi oyuncuları kim? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı konusu, oyuncuları ve Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı özeti! 2026 UEFA Avrupa Ligi nerede oynanacak? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Taş Kağıt Makas CANLI izle! KANAL D Taş Kağıt Makas 12. bölüm CANLI izleme linki! Kuruluş Osman CANLI izle! ATV Kuruluş Osman 161. bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi!
Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title