Haberler

Genç Kuşağın Solistlerinden Alice Sara Ott İş Sanat'ta

Güncelleme:

Alman Japon piyanist Alice Sara Ott, şef Alexander Liebreich'in batonu altındaki Münih Oda Orkestrası ile Beethoven ve Mozart'tan eserler seslendirecek


Dünya çapında verdiği konserlerle eleştirmenlerden tam not alan, günümüzün genç ve heyecan verici yeteneklerinden biri olarak gösterilen Alman Japon piyanist Alice Sara Ott, Avrupa'nın en seçkin topluluklarından biri olan Münih Oda Orkestrası ile İş Sanat sahnesinde buluşacak.

Kusursuz bir icraya ve seyirciyle doğrudan bağ kurabilme becerisine sahip olan topluluğu, günümüzün en yaratıcı ve dinamik şeflerinden Alexander Liebreich yönetecek. 2010 ECHO Klassik ödüllerinde "Yılın Genç Sanatçısı" ödülüne layık görülen, Chopin valsler kaydıyla listelerde bir numaraya yerleşen Ott, konserde, Beethoven'ın Do majör piyano konçertosunu seslendirecek. 2006 yılından bu yana Alexander Liebreich'in batonu altında konserler veren ve zengin bir stil çeşitliliği kazanan Münih Oda Orkestrası ve Alice Sara Ott konserinin repertuvarında Mozart'ın Don Giovanni uvertürü ve Beethoven'ın Fa majör 8. Senfonisi de yer alıyor. Bu muhteşem müzik ziyafetini kaçırmak istemeyen klasik müzikseverler, 13 Aralık akşamı saat 20.00'yi ajandalarına not edebilirler.

Kaynak: Bültenler / Kültür Sanat

Alice Sara Ott Beethoven Mozart Münih Kültür Sanat Haberler

'Kadını camdan atıyorlar' ihbarına giden polis evde ceset buldu

"Kadını camdan atıyorlar" ihbarına giden polis evde ceset buldu

3 ilde operasyon! Suç örgütü çökertildi, 2 elebaşı dahil 11 kişi yakalandı

3 ilde operasyon! Suç örgütü çökertildi, 2 elebaşı dahil 11 kişi yakalandı

İpek Filiz Yazıcı'nın 'Baldız tehlikeli sularda yüzüyor' paylaşımı tepki çekti

İpek Filiz Yazıcı'nın "Baldız tehlikeli sularda yüzüyor" paylaşımı tepki çekti

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title