Haberler

  F Açılış

  Kültür Sanat Haberleri

  "Yeni hikayeler etrafında birlikte olacağımız bir !f'i daha açıyoruz.

  "Yeni hikayeler etrafında birlikte olacağımız bir !f'i daha açıyoruz."

  !f music boş durur mu, o da alışılagelmişi sorgulayan, araştıran ve sesi şekillendirerek kendi hikayelerini yazan müzisyenlerle buluşturuyor bizleri.

  !f İstanbul'un açılış sahnesinde, çevresindeki  imgeleri birbirleriyle çarpıştırıp yeni melez duygu halleri arayan, enerjisiyle sahneyi dolduran Jakuzi ve onların öncesinde, sesler arası yolcuklarına şahit olacağımız Tolerance Break var. Gecenin ilerleyen saatlerinde Ece Özel'in hareketli düzenlemeleriyle ile birlikte dans edeceğiz.

  Babylon'a ilk girdiğinizde ise Aytun setin başında !f'çileri karşılayacak."

  Jakuzi

  Jakuzi, Taner Yücel ve Kutay Soyocak'ın 2015 yılında kurduğu projedir. ilk albümleri "Fantezi " Domuz Records tarafından yayınlandı ve bağımsız müzik dünyasının büyük ilgisini çekti. Konserlerine İstanbul'da devam eden grup, albümlerini özel edisyon yeni kayıtlarla 2017 yılında dijital platformlarda ve 12'lik plak olarak yayımlayacak.

  Tolerance Break

  İstanbul kökenli Tolerance Break, müzisyen ve prodüktör Selim Siyami Sümer ve Taçkın Bilal'den oluşuyor. Selim ve Taçkın yeni ve asli projeleri Tolerance Break'ile downtempo, chillwave, electronica tarzındaki müziklerinde elektronik sesleri, kendi kaydettikleri ses örnekleriyle ve canlı enstrümanlarla birleştiriyorlar. Sahnede kendi şarkılarını bir bütün halinde sunan, canlı enstrümanlara sıklıkla yer veren ve performanslarını sesler arası bir yolculuk olarak tanımlayan Tolerance Break'e, müziği görsel bir boyuta taşıyan yetenekli medya sanatçısı Orkhan Mammad eşlik edecek.

  Ece Özel

  DJ'lik kariyeri 2009 yılında; kozmik/synth disko, slo-mo, disko düzenlemeleri, yeni dalga, house ve tekno arasında bir tarz seçme savaşı gibi başladı. Zamanla, seçimleri daha samimi bir karışım haline geldi.  Yurtdışında da sıkça çalmaya başlayan Ece için, Zürih ikinci bir ev oldu ve alternatif müzik zevki; tekno, deep house, new beat/new wave ile mekanların ve seyircilerin ilgisini çekti.

  Aytun

  2010 yılında DJ'liğe başlayan Aytun, The Avener, Feder, Hindi Zahra, Riff Cohen, Kazamada gibi sanatçıların etkinliklerinde ısınma turlarını başlattı. Aynı zamanda Mercedes – Benz Fashion Week, !f İstanbul gibi birçok projede de yer aldı.Stüdyo çalışmalarına ağırlık veren Aytun, Süha ile birlikte hazırladığı "Stardust" adlı single şubat ayı itibariyle yayımlanacak.

  Kaynak: Etkinlik.io / Kültür Sanat

  Taner Yücel İstanbul Babylon Kültür Sanat Haberler

  title