Haberler

Büyükçekmece'de düzenlenen festivalde ödüller sahiplerini buldu

Güncelleme:

Büyükçekmece'de gerçekleştirilen 24. Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nde bu yıl 'Kültür ve Sanatta Yaşam Boyu Başarı Ödülü' Melek Baykal'a, 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' ise Levent Tamere verildi.

Büyükçekmece'de düzenlenen festivalde "Kültür ve Sanatta Yaşam Boyu Başarı Ödülü" ve "Yaşam Boyu Onur Ödülü" sahiplerini buldu

İSTANBUL - Büyükçekmece'de gerçekleştirilen 24. Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nde bu yıl "Kültür ve Sanatta Yaşam Boyu Başarı Ödülü" Melek Baykal'a, "Yaşam Boyu Onur Ödülü" ise Levent Tamere verildi.

Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali çerçevesinde verilen Kültür ve Sanatta Yaşam Boyu Başarı ve Kültür ve Sanatta Yaşam Boyu Onur Ödülü bu yıl da 2 dev sanatçıya verildi. Festival Komitesi tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda "Kültür ve Sanatta Yaşam Boyu Başarı Ödülü" Tiyatro ve dizi oyuncusu Melek Baykal'a, "Kültür ve Sanatta Yaşam Boyu Onur Ödülü" ise Tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Tamer'e verildi. Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatro'da gerçekleşen ödül töreninde Baykal ve Tamer'in ödüllerini Büyükçekmece Belediye Başkanı ve Festival Komitesi Başkanı Dr. Hasan Akgün takdim etti.

"En başta da büyük Atatürk'e teşekkür ediyorum"

Melek Baykal, Tamer Levent ile aynı sahnede ödül almaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Ben en başta şurada olma sebebim olan Büyükçekmece halkına çok teşekkür ediyorum. Var olun. ve tabi ki çok değerli başkanımız Hasan Akgün beyefendiye ve değerli ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırdınız, var olun. ve en başta da büyük Atatürk'e teşekkür ediyorum. Sanatçı olma sebebimiz ve şu sahnelerde var olma sebebimiz olduğu için teşekkür ediyorum."

"Türkiye'nin özlediği festivallerden bence en başta gelenlerden biri"

Levent Tamer, 24 yıl süren bu festivalin bu gecesinde ödül alıyor olmaktan ötürü çok mutlu olduğunu ifade ederek; "Çünkü bu ödül bizim de yaptığımız çalışmaların sizler tarafından takdir edildiğini ve hep birlikte olduğumuzu görmenin, birlikte bu ödülü paylaşmanın duygusuyla bize moral veriyor, sevinç veriyor ve daha fazla bir şeyler yapma umudu veriyor. Bu nedenle ben bu ödülün tüm Büyükçekmeceliler tarafından verildiğini düşünüyorum. Ama Büyükçekmece'de zaten bu festivalle kendisini ödüllendirmiş oluyor. Ben bu nedenle sevgili başkanımı ve bu festivali düzenleyen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çünkü mükemmel bir organizasyon. Hakikaten bizim istediğimiz çağdaş uygarlıklar düzeyine çıkacak ve hatta onları geçmesi hayali kurulan Türkiye'nin özlediği festivallerden bence en başta gelenlerden biri olmuş" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kültür Sanat

Büyükçekmece Kültür Ve Sanat Festivali Büyükçekmece Melek Baykal İstanbul Kültür Sanat Haberler

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

Çorum'da dilencilik yapan kadının banka hesabındaki para şaşkına çevirdi

Çorum'da dilencilik yapan kadının banka hesabındaki para şaşkına çevirdi

Bakmadan Geçme

24 TEMUZ TV YAYIN AKIŞI: Bugün televizyonda neler var? TRT1, ATV, Kanal D, Show TV, TV8, Star TV, TV8, NOW 24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir?
Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title