Kto Karatay Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Torlak Atandı - Haberler
Haberi Paylaş

Kto Karatay Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Torlak Atandı

Kto Karatay Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Torlak Atandı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğü'ne daha önce Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı'nı yürüten Prof.Dr.Ömer Torlak atandı.

KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğü'ne daha önce Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı'nı yürüten Prof. Dr. Ömer Torlak atandı.

KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Torlak yaptığı açıklamada, "Üniversitemizin huzurlu, kaliteli ve özgür bir bilim yuvası olması yolunda yapılması gereken her şeyi samimiyetle ve kararlılıkla yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. İstikrarlı ve güven veren yönetim anlayışıyla mensubu olmaktan gurur duyduğum KTO Karatay Üniversitesi'nde gerçek bir üniversite ortamını hep birlikte inşa edeceğimize ve hem Konya'ya, hem de ülkemize yakışan bir üniversite olacağımıza inanıyorum" dedi.

KTO Karatay Üniversitesi'nin rektörü olmanın önemli bir sorumluluk olduğunu da ifade eden Rektör Torlak, üniversitenin Mevlana diyarı Konya'nın bir üniversitesi olduğunu ve üniversiteyi hep birlikte yükselteceklerini kaydetti. - KONYA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Karatay Üniversitesi, Ömer Torlak, Konya, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title