Türk Büyükelçi'nin Makam Aracı Kaza Yaptı: Ölü ve Yaralılar Var

Türk Büyükelçi'nin Makam Aracı Kaza Yaptı: Ölü ve Yaralılar Var

Türkiye'nin Kosova Büyükelçisi Kıvılcım Kılıç'ın da içinde bulunduğu makam aracı kaza yaptı. Kazada 2 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı belirtildi.

Türkiye'nin Kosova Büyükelçisi Kıvılcım Kılıç'ın da içinde bulunduğu makam aracı kaza yaptı. Kazadan hemen sonra gelen bilgilerde, 2 kişinin hayatını kaybettiği, Kılıç'ın da aralarında bulunduğu 4 kişinin yaralandığı belirtildi.

KAZAYA 3 ARAÇ KARIŞTI

Kosova gazetelerinden Gazeta Expres'in haberine göre, Priştine-Gilan arasindaki Mramor Köyü yakınlarında meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi de yaralandı. Gazetenin, Priştine Bölge Polis yetkililerine dayandırdığı haberde, kazaya 3 araç karıştı. Kaza yapan araçlar içinde, Türkiye'nin Kosova Büyükelçisi Kıvılcım Kılıç'ın içinde bulunduğu makam aracının da yer aldığı belirtildi. Kılıç'ın yaralılar arasında yer aldığı ve Priştine Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı belirtildi.

Türkiye'nin Kosova Büyükelçisi Kıvılcım Kılıç

CUMHURBAŞKANI HASHİM THAÇİ'DEN GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

Yaralıların hastaneye kaldırılmasının ardından gelen bilgilerde ise ölü sayısının 3'e çıktığı iddia edild. Büyükelçi'nin durumunun da iyi olduğu ifade edildi. Kosova Cumhurbaşkanı Hashim Thaçi'nin, Büyükelçi Kıvılcım Kılıç'ı arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiği öğrenildi.