Aşı yaptıran Çağla Şıkel koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı

Aşı yaptıran Çağla Şıkel koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı

26.01.2021 11:11 | Son Güncelleme: 26.01.2021 15:44

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı yaptıran ve bu anlara ilişkin kareleri sosyal medya hesabından paylaşan ünlü sunucu Çağla Şıkel'in virüse yakalandığı iddia edildi. Programına 15 gün mecburi ara vereceği söylenen Şıkel, sosyal medya hesabından test yaptırdığını ve sonucunun negatif çıktığını açıkladı.

Manken ve sunucu Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı yaptırmış ve o anlara ilişkin kareleri de "3. faz gönüllüsü olarak Coronavac aşımı oldum. Coronadan korkun, aşıdan değil" notuyla paylaşmıştı.

KORONAYA YAKALANDIĞI İDDİA EDİLDİ

Şıkel'in paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem olmuş ve ünlü sunucuya "Nasıl aşı oldunuz, size ayrımcılık mı yapıldı?" şeklinde sorular yöneltilmişti. Konuyla ilgili tartışmalar devam ederken bugün aşı yaptıran Çağla Şıkel'in koronavirüse yakalandığı öne sürüldü.

Koronavirüs aşısı yaptıran Çağla Şıkel'ın Covid-19 testi pozitif çıktı
Çağla Şikel'in her sabah canlı yayınlanan programı bugün banttan yayınlandı

SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ

Adeta deprem etkisi yaratan bu haber sonrası, FOX TV'de ekrana gelen 'Çağla ile Yeni Bir Gün' programının sunuculuğunu üstlenen Şıkel'in ilk etapta 15 gün programa çıkamayacağı söylense de Şıkel, tüm iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

NEGATİF TEST SONUCUNU PAYLAŞTI

Negatif test sonucunu paylaşan ünlü sunucu, "Temaslı geçmişim olması ihtimaliyle test yaptırdık sonucum negatif. Kısa bir süre sonra yayındayız" ifadelerine yer verdi.

Aşı olan Çağla Şıkel koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı
Aşı yaptıran Çağla Şıkel koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı
Doğruluk Kontrolü
Koronavirüs aşısı yaptıran Çağla Şıkel'in koronaya yakalandığı iddiası
YANLIŞDOĞRU
BULGULAR

Koronavirüs aşısı için gönüllü olan Çağla Şıkel'in pozitif bir vaka ile temas ettiği, temas sonrası kovid-19'a yakalandığı iddia edildi.

Çıkan haberler sonrası açıklama yapan Şıkel, test sonucunun negatif olduğunu, sunduğu programa devam edeceğini belirtti.

Haber Yorumları (40)
AHMET ÇAKMAK: Olmayan süper virüs ve süper hastalık için hiçbir işe yaramayan (Faz denemeleri kişi sayısına göre değil, süreye / zamana göre belirlenir ve Faz 3 için en az 10-15 yıl gerekir ve üstelik kısa süre içinde çok ciddi şikayeti olanlar hariç kimsenin antikorlarına da bakılmıyor) sözde aşılarla insanlara ne olduğu belirsiz kimyasalları vuruyorlar. İşin gerçeği bu. Küresel ilaç firmaları zengin ediliyor ve 3-5 yıl sonra sağlığımıza ne gibi etkileri olacağını bilmiyoruz. mRNA aşıları zaten tam bir felaket.. Tedabi ettiği söylenen ilaçlar hakkında aklı başında doktorların neler söylediğini bir dinleyin. Şu günkü durumun ne akılla ve ne de bilimle açıklanabilir hiçbir yanı yoktur. Virüs izole edilmemiş ve Koch postülatları uygulanmamış. Çin, Gates ve DSÖ üçlü çetesi öyle buyurduğu için kabul edilmiş. Böyle bir şey olabilir mi? Akıl bunun neresinde, bilim bunun neresinde? Herkes kendisine dikte edilen sözleri papağan gibi tekrarlayıp duruyor. 1000 yıldır düşmanımız olanlar 3 günde dostumuz mu oldu? Çocuk bile buna inanmaz.
DR.MUHAMMED: Aktif Covid YBÜ nöbeti tutan ve pandemi sürecinde 20 ye yakın hastasını kaybeden bir doktor olarak cehaletin karşısında şapka çıkarıyorum Ahmet. ''Cehalet her zaman vardı ancak hiç bir zaman bu kadar özgüvenli olmamıştı'' ne kadar da güzel bir tespit. . . Hastaların boğularak öldüğüne şahit olan akciğer tomografilerini bizzat değerlendiren ben senin bu saçmalıklarına inanacak değilim. Sen ve senin gibi komplodan beslenenlerin aldığınız nefes ziyan. . . Yazık. . .
BİR DOST: HANİ DEVLET SIRAYA GÖRE YAPACAKTI PARAYI VEREN AŞIYI OLDU BAKANLIK SORGULAMIYOR AŞIYI NERDEN BULDUN NASIL OLDUN DİYE YAZIK
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title