Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olaydan yeni detaylar! Katliam geliyorum demiş - Haberler
Haberi Paylaş

Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olaydan yeni detaylar! Katliam geliyorum demiş

Demirören Haber Ajansı / Hasan Dönmez - Haberler | Güncel

Konya'da, bir eve düzenlenen silahlı saldırıda aynı aileden 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Katliamda 7 ferdi öldürülen Dedeoğlu ailesiyle ile saldırıyı gerçekleştirdiği belirtilen aile arasında dün hakaret nedeniyle tartışma yaşandığı ve olayın karakola taşındığı ortaya çıktı.

Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olayın ayrıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor. Yaşar Dedeoğulları, Barış Dedeoğulları, Serpil Dedeoğulları, Serap Dedeoğulları, İpek Dedeoğulları, Metin Dedeoğulları ve Sibel Dedeoğulları'nı öldürdüğü belirtilen aileden, A.K. adlı kadının, annesi İ.A ile dün saat 11.30 sıralarında evlerinin yakınındaki tarlada biber topladıkları sırada öldürülen kişilerden Yaşar Dedeoğulları'nın iddiaya göre İ.A.'ya hakaret ettiği iddiasıyla aralarında tartışma çıktığı öğrenildi.

OLAY KARAKOLA TAŞINMIŞ

Şikayette bulunan A.K.'nın polisteki ifadesinde, annesi İ.A. ile tarlada biber toplardan traktörle yoldan geçen komşuları Yaşar Dedeoğulları'nın, bir anda durup el işaretiyle annesini gösterip, annesine hakaret ettiğini, bunun üzerine Dedeoğulları'nın yanına giderek 'Annem hakkında neden böyle konuşuyorsun' deyip tepki göstermesiyle tartıştıklarını söylediği öğrenildi. Anne İ.A. ise ifadesinde kızı A.K. ile tarlada biber toplarken kızının kızgınlıkla Yaşar Dedeoğulları'nın yanına gidip tartıştığını, tartışmanın ise Dedeoğulları'nın kendisine hakaret ettiğinden çıktığını sonradan öğrendiğini söyledi.

Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olaydan yeni detaylar! Katliam geliyorum demiş

İKİ AİLE BİRBİRİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞ

Yaşar Dedeoğulları ise ifadesinde, "A.K. ve annesi İ.A., tarlada biber toplarken traktörle evime doğru gidiyordum. İ.A. daha önceki tarihlerde kedimi yavrularıyla birlikte götürdüğünden dolayı bu kişiye 'Kedilerimi getir' dedim ve traktörle yoluma devam ettim. Bu şahıslar traktörümün arkasından evimin olduğu yere kadar geldiler. Bana hakaret ettiler. Ben kesinlikte İ.A.'ya hakaret etmedim. 'Kedilerimi getir' dedim. Bana hakaret ettikleri için İ.A.'dan şikayetçiyim" dediği öğrenildi. ' Hakaret' iddiasıyla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olaydan yeni detaylar! Katliam geliyorum demiş

Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olaydan yeni detaylar! Katliam geliyorum demiş

Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olaydan yeni detaylar! Katliam geliyorum demiş
Demirören Haber Ajansı / Hasan Dönmez - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (10)
Metin Demir:insan olan sebebi ne olursa olsun o genç kızlara kurşun sıkamaz anca cani katil ruhlu biri yapar
Tunelci 45:Hickimse durup dururken 7 kisiyi katletmez biz kalabaligiz biz kabadayı yiz diye insanlari canin dan bezdirir isen birisi cinnet getirir neler yaptilarki adamin gözü döndü üzücü evet ders alinmali
Theo:Birini bilerek öldür,savcı ne yapar?? Adli kontrol şartı ile serbest kalır,o zaman bu ülkede Adalet varmı?? Suç işleyen suçunu çekmese herkes silahlansın birbirini gebertsin,inşallah hepsi ölürse bu ülke yunanlıya suriyeliye kalacak,ben tek başıma nasılvkorurum
500