"Kış Geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye" Kampanyası

"Kış Geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye" Kampanyası

'Kış Geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye' Kampanyası
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Kimse Yok mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, "Kış Geldi."

Kimse Yok mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, "Kış Geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında Suriyelilere 3'üncü yardım tırını yola çıkardıklarını bildirdi.

Çobanoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Suriyelilere kampanya dönemi başladığından itibaren gıda, giyim ve battaniyeden oluşan 3'üncü yardım tırını yola çıkardıklarını belirterek, hayırseverlerin katkılarıyla oluşturulan patates, battaniye ve giyim eşyasından oluşan yardım tırının Hatay Kırıkhan'da ki Suriyelilere gönderdiklerini kaydetti.

Suriyelilere toplamda 3 tır yardım gönderdiklerini anlatan Çobanoğlu, bu yardımların yeterli olmadığını, ihtiyacın daha fazla olduğunu vurguladı.

Özellikle çocuk, kadın ve yaşlıların çok zor durumda olduğunu ifade eden Çobanoğlu, Afyonkarahisar halkı olarak insanlık görevlerini yapmaya çalıştıklarını, duyarlı diğer yardımseverleri de bu konuda yardım etmeye davet ettiklerini aktardı.

Muhabir: Mustafa Güngör

Yayıncı: Mürsel Çetin - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title