Mustafa Çobanoğlu Haberleri

Mustafa Çobanoğlu haber, Mustafa Çobanoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Çobanoğlu - 23.02.2018
Darbeci Yarbaydan Vatandaşları ve Polisi "Öldürün" Emri
Tanık Yarbay Mustafa Çobanoğlu, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz 2016'da Silahlı Kuvvetler Komuta Harekat Merkezi'nde görevli olduğunu, saat 21.
Mustafa Çobanoğlu - 02.06.2014
Kaymakam Ermiş, Hububat Ticaret Merkezini Ziyaret Etti
Kaymakam Ermiş'e İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bahçıvancı, Jandarma Komutanı Mustafa Çobanoğlu, Emniyet Müdürü Abdullah Ergen eşlik etti.
Mustafa Çobanoğlu - 20.01.2014
Kimse Yok mu Afyonkarahisar'da 700 Aileye Yardımda Bulundu
Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şubesi 2013 yılında kent genelinde yaklaşık 700 aileye gıda, giysi, ayni ve nakdi yardımı yaptı. Yapılan yardım tutarının ise yaklaşık 750 bin TL olduğu belirtildi.     Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, 2013 yılında Afyonkarahisar ve ilçeleri ile birlikte Isparta'da yüzlerce aileye ulaştıklarını söyledi.
Mustafa Çobanoğlu - 24.10.2013
Kaymakam Ermiş, Köyleri Ziyarette Bulundu
Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş,  İl Genel Meclis Üyesi Orhan Çeçen, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bahçıvancı, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çobanoğlu ve Askerlik Şubesi Başkanı Osman Tek ilçeye bağlı Yumurcak ve Başak köylerini ziyaret etti.
Mustafa Çobanoğlu - 24.09.2013
Kimse Yok mu Derneği'nden Öğrencilere Burs Yardımı
Kimse Yok mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, 2013-2014 eğitim öğretim yılında burs yardımlarının olacağını bildirdi.
Mustafa Çobanoğlu - 09.09.2013
Kızıltepe'de Minik Öğrenciler Ders Başı Yaptı
Kaymakam Ermiş ile beraber, ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bahçıvancı, İlçe jandarma Komutanı Mustafa Çobanoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Ergen eşlik etti.
Mustafa Çobanoğlu - 04.08.2013
Belediye Başkanı Çoban, Kimse Yok mu Derneği'nin İftarına Katıldı
Derneğin, belediye ikinci şehir çarşısında kurulan iftar çadırına katılan Çoban, gönüllü kadınlarla birlikte ihtiyaç sahibi kişilerin masasında iftar yaptı.  Kimse Yok mu Derneği Şube Başkanı Mustafa Çobanoğlu, Belediye Başkanı Çoban'ın her konuda yanlarında olduğunu, Kadir Gecesi'nde de kendilerini yalnız bırakmadığını söyledi.
Mustafa Çobanoğlu - 15.03.2013
"Kış Geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye" Kampanyası
Kimse Yok mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, "Kış Geldi."
Mustafa Çobanoğlu - 15.03.2013
Öğrenciler, Gıda ve Giyim Yardımı İçin Seferber Oldu
Toplanan yardımlarla ilgili konuşan Kimse Yok mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu da Suriye'de yaşanan iç savaşın ardından Türkiye'ye sığınan Suriyeliler için bir yardım kampanyası düzenlediklerini söyledi.
Mustafa Çobanoğlu - 13.03.2013
Suriyeli Mültecilere Bir Yardım da Kocatepe Anadolu Lisesi Öğrencilerinden
Derneğin Afyonkarahisar Şubesi'nin de yürüttüğü kampanya kapsamında okulda öğrenim gören öğrenciler tarafından toplanan battaniye, gıda maddesi ve para yardımı teslim töreni Kocatepe Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirildi. Toplanan yardımları Kimse Yok mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu'na teslim eden Okul Müdür Baş Yardımcısı Tuncay Demiroğlu, bu tür kampanyalara verilen destek ile öğrencilerin yardımlaşma ve sosyal sorumluluk kazanma duygularının da geliştirildiğini dile getirerek, katkıda bulunan öğrenci ve velilerine teşekkür etti.
Mustafa Çobanoğlu - 18.02.2013
Öğrencilerden Suriye'ye Battaniye Yardımı
Toplanan yardımlarla ilgili konuşan Kimse Yok mu? Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu ise Suriye'de yaşanan iç savaşın ardından Türkiye'ye sığınan Suriyeliler için oluşturulan kamplara bugüne kadar Afyonkarahisar'dan 50 tona yaklaşan gıda malzemesi ile birlikte bine yakın battaniye gönderildiğini söyledi.
Mustafa Çobanoğlu - 13.02.2013
Samsun'da Öğrencilere Süt Dağıtımı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın yürüttüğü 'Okul Sütü' projesi kapsamında Samsun'da 670 ilkokuldaki 99 bin 808 öğrenciye süt dağıtımı yapıldı.
Mustafa Çobanoğlu - 13.02.2013
Samsun'daki 670 Okulda 100 Bin Öğrenciye Süt Dağıtılacak
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı kurumlarının ortaklaşa yürüttüğü 'Okul Sütü Programı' kapsamında Samsun merkez ve ilçelerinde...
Mustafa Çobanoğlu - 13.02.2013
Okul Sütü Dağıtımı Başladı
Samsun'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı işbirliğiyle yürütülen Okul Sütü Programı kapsamında, 670 okulda 99 bin 808 öğrenciye okul sütü dağıtımı yapılıyor.
Mustafa Çobanoğlu - 07.02.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
(7.2.GAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi'nin yaptığı imar ve restorasyon çalışmaları ile kentin tarihi zenginlikleri gün yüzüne çıkıyor.5 milyon metrekare alanda kamulaştırma yapan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, GASKİ)...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Çobanoğlu Haberleri | Mustafa Çobanoğlu Kimdir - Haberler - Mustafa Çobanoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Çobanoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Şırnak'ta kömür ocağında göçük; 2 işçi yaralı, 1 işçi kurtarılmaya çalışılıyor
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:29:26. #1.16#
title