Kırklareli'nin Gururlarından Kesimoğlu'na Ziyaret

Kırklareli'nin Gururlarından Kesimoğlu'na Ziyaret

Kırklareli'ni temsil eden Nureda Kıymet Usta minik bayanlar 27 kiloda, Hasan Arık minik erkekler 36 kiloda Türkiye şampiyonu olarak Kırklareli'nin gururu oldular.

Kırklareli'nin Gururlarından Kesimoğlu'na Ziyaret

Çanakkale'de 28 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Türkiye şampiyonu olan sporcular Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'nu ziyaret ettiler.

Minik şampiyonlar antrenörleri Yaşar Cihangir ve aileleri eşliğinde Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'nu ziyaret ettiler.

Antrenör Yaşar Cihangir, katıldıkları şampiyonada kendilerine destek olan Kırklareli Belediyesi'ne Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'na verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu, minik şampiyonları, antrenörlerini ve ailelerini tebrik ederek '' Sizleri yürekten kutluyorum. Bu gururu bize, Kırklareli halkına yaşattığınız için çok mutluyuz. Bu başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. 2 bin 200 sporcu içerisinde Türkiye Şampiyonu olarak Kırklareli'ne altın madalya getirmeniz sizin ileride daha da başarılı olacağınıza inancımızı arttırmıştır'' diye konuştu.

Kaynak: Bültenler