KİRİLL DMİTRİEV HABERLERİ

Kirill Dmitriev Haberleri

Kirill Dmitriev haber, Kirill Dmitriev son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kirill Dmitriev - 20.8.2020
Rusya'nın Sputnik V aşısı önümüzdeki hafta 40 bin kişiye uygulanacak
Rusya Doğrudan Yatırım Fonu Başkanı Kirill Dmitriev Rus basınına yaptığı açıklamada Rusya'nın yeni tip korona virüse (Covid-19) karşı geliştirdiği "Sputnik V" adlı aşının önümüzdeki hafta 40 bin kişiye uygulanacağını duyurdu.
Kirill Dmitriev - 27.3.2020
Altın 1,620 dolarda, petrol düştü
Rusya'nın ulusal varlık fonu RDIF'in başında bulunan Kirill Dmitriev, başka ülkelerin de işbirliği yapması halinde petrol piyasasında arz ve talebi dengelemek için yeni bir OPEC+ anlaşmasının mümkün olduğunu söyledi.
Kirill Dmitriev - 27.3.2020
Rusya'ya göre petrolde doğru fiyatlar 45-55 dolar
Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve Rusya'nın da aralarında bulunduğu diğer petrol üreticilerinin oluşturduğu OPEC+ Grubu'ndaki anlaşmazlık nedeniyle petrolde arz kısıntısını sağlayan anlaşması bu ay başında geçersiz hale gedi ve petrol fiyatları yarı yarıya geriledi.  Rusya'nın ulusal varlık fonu RDIF'in başında bulunan Kirill Dmitriev, başka ülkelerin de işbirliği yapması halinde petrol piyasasında arz ve talebi dengelemek için yeni bir OPEC+ anlaşmasının mümkün olduğunu söyledi.
Kirill Dmitriev - 17.3.2020
Rusya ve Japonya koronavirüsü 30 dakikada tespit eden test sistemi geliştirdi
Merkezi Moskova'da bulunan Rus Direkt Yatırım Fonu, Japonya ile birlikte kanda koronavirüsü tespit eden bir testi içeren sistem geliştirdiklerini açıkladı. RDIF, sistemi 'Akıllı Amplifikasyon (SmartAmp) izotermal moleküler tanı yöntemi' olarak tanımladı. Bu hızlıs test sisteminin Nisan 2020 tarihinde geniş kitlelerin kullanımına sunulacağı ifade edildi. Basın açıklamasında sistemin, 30 dakikada tanı koyabileceği, geniş laboratuvarlarda olduğu kadar küçük mobil taşınabilir laboratuvarlarda da kullanılabileceği açıklandı. RDIF ayrıca koronavirüs salgını ilk başladığında araştırmalarına başladığını ve Şubat ayında araştırma çalışmalarında kullanılmak üzere ilk koronavirüs test örneklerinin Çin'den getirildiği ifade edildi. Bahsi geçen bu test örneklerinin canlı virüs üzerinde gerçekleştirilen test örnekleri olduğu vurgulandı. RDIF Genel Müdürü Kirill Dmitriev basın bildirisinde yaptığı açıklamada salgının ilk başından itibaren RDIF ve uluslararası ortaklarının en etkili teknoloji ve metotları araştırdığını belirtti.
Kirill Dmitriev - 23.10.2018
Çöldeki Davos" Geniş Çaplı Uluslararası Boykot Gölgesinde Başladı
Konferansın ilk oturumuna, Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu CEO'su Yasir er-Rumyan, Rusya Doğrudan Yatırım Fonu Başkanı Kirill Dmitriev ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Mubadala Fonu Genel Müdürü Haldun el-Mübarek katıldı.
Kirill Dmitriev - 10.3.2017
Türkiye-Rusya Yatırım Fonu İçin İmzalar Atıldı
-"TVF'nin ilk uluslararası girişimlerinden biri" Açıklamada görüşlerine yer verilen TVF Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Bostan, anlaşmanın iki kurum arasındaki uzun soluklu bir iş birliğinin başlangıcı olmasını istediklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı: "Türkiye-Rusya Yatırım Fonu'nun iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilerin gelişmesini hızlandıracağına inanıyoruz. TVF ve RDIF, hem Türkiye'de hem Rusya'da, ülkelerinin ekonomik büyümesine ve refah düzeylerinin gelişmesine katkıda bulunacak karlı yatırım fırsatları üzerinde çalışacak. Bu anlaşmanın Türkiye Varlık Fonu'nun ilk uluslararası girişimlerinden biri olmasından da ayrıca heyecan duyuyoruz." RDIF CEO'su Kirill Dmitriev de anlaşmanın Türkiye ve Rusya arasındaki ilişkilerin gelişmesine ivme kazandıracağına dikkati çekerek, "RDIF, Türkiye Varlık Fonuyla kuruluşundan bu yana yakın temas halinde.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kirill Dmitriev Haberleri | Kirill Dmitriev Kimdir - Haberler - Kirill Dmitriev haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kirill Dmitriev kimdir, hayatı ve biyografisi. Rusya, geliştirdiği koronavirüs aşısını önümüzdeki hafta 40 bin kişiye uygulayacak
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 08:38:09. #1.15#
title