Kenan İmirzalıoğlu'nun "Rahmetli oldu" gafıyla şaşkına dönen Arif Şentürk sessizliğini bozdu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Kenan İmirzalıoğlu'nun "Rahmetli oldu" gafıyla şaşkına dönen Arif Şentürk sessizliğini bozdu

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Kenan İmirzalıoğlu, sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında türkücü Arif Şentürk için "Yıllar önce rahmetli oldu" diye gaf yaptı. İmirzalıoğlu'nun kendisinden "Rahmetli" diye bahsetmesiyle şaşkına dönen Şentürk, yaşadıklarını anlatırken oyuncunun kendisini arayarak özür dilediğini de söyledi.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmaz İster yarışmasında ilginç bir olay yaşandı. Bir soruda türkücü Arif Şentürk'ün adını gören Kenan İmirzalıoğlu "Rahmetli, Allah mekanını cennet eylesin" dedi. Oyuncunun gafından sonra telefonları susmayan türkücü, TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak yaşadıklarından bahsetti.

"KENAN BENİM İÇİN 'RAHMETLİ' DEYİNCE ÇOK KÖTÜ OLDUM"

Şentürk, sabaha kadar telefonunun susmadığını ve kendisinden 'öldü' diye bahsedilince sıkıntıdan sabaha kadar uyuyamadığını söyledi. Başına gelenlerden bahseden Arif Şentürk, şunları söyledi: "Akşam böyle uzanmıştım, izlerim Kim Milyoner Olmak İster'i. Benim türkümün sözleri yazıldığını görünce heyecanlandım bakalım bilebilecek mi soruyu diye. Bekledim, çocuk bilemedi. Kenan 'Rahmetli sanatçı' deyince ben çok kötü oldum."

Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Rahmetli oldu' gafıyla şaşkına dönen Arif Şentürk sessizliğini bozdu

"KENAN ARAYIP ÖZÜR DİLEDİ"

"Sabaha kadar telefonum çaldı. Sosyal medyada yapılan yorumları da gördüm. En son dün Kenan aradı beni, özür diledi. Bana getirilen metin buydu dedi. Sana karşı mahcup oldum dedi."

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu, Atv, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (3)
Samet Boğaz:Ölümden korkmakta insanın inancındandır. İnanmayan adam kül olup uçacağını zanneder bundan neden korksun ayrıca bir Müslüman kimsenin imanını inancını sorgulama hakkınada sahip değil sizde öyle keza Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :İnancı olmayan korkar ölümden Cevap Yaz 19 6 Yayından Kaldır
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:Sana getirilen metin o da kardeşim sende tanımıyormusun üstadları kim ölü kim yaşıyor. Cevap Yaz 9 18 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title