Kayseri Vali Yardımcısı Azcan, Görevine Başladı

Kayseri Vali Yardımcısı Azcan, Görevine Başladı

Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel
Kayseri Vali Yardımcısı Azcan, Görevine Başladı

İçişleri Bakanlığının Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesi ile Sapanca Kaymakamlığından Kayseri Vali Yardımcılığına atanan Gökhan Azcan, görevine başladı.

İçişleri Bakanlığının Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesi ile Sapanca Kaymakamlığından Kayseri Vali Yardımcılığına atanan Gökhan Azcan, görevine başladı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Orhan Düzgün, Gökhan Azcan'ı makamında kabul ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Gökhan Azcan kimdir

1969 yılında Samsun'un Terme ilçesinde doğan Gökhan Azcan, 1989 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 

1994-1997 yıllarında Erzincan Valiliği'nde kaymakam adayı olarak görev yapan Azcan, sırasıyla Çorum Ortaköy Kaymakamlığı, Diyarbakır Hani Kaymakamlığı, Abana Kaymakamlığı, Cizre Kaymakamlığı, Safranbolu Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

2013- 2015 yılları arasında Sapanca Kaymakamlığı görevini yürüten Vali Yardımcısı Azcan, İçişleri Bakanlığının 2015/398 sayılı Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesi ile Kayseri Vali Yardımcılığı görevine atandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title