Kayseri'de Trafik Kazası: 7 Yaralı

Kayseri'de Trafik Kazası: 7 Yaralı

Kayseri'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 5'i Ağır Olmak Üzere 7 Kişi Yaralandı. Kazada Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kemalettin Tekinsoy'un Oğlu ile Kayserispor 2. Başkanı Türker Horoz'un Kardeşi Ağır Yaralandı.

Kayseri'de Trafik Kazası: 7 Yaralı

Kayseri'de meydana gelen trafik kazasında 5'i ağır olmak üzere 7 kişi yaralandı. Kazada Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kemalettin Tekinsoy'un oğlu ile Kayserispor 2. Başkanı Türker Horoz'un kardeşi ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Hürriyet Mahallesi Nazım Bey Bulvarı asri mezarlık 1. kapı önünde meydana gelen trafik kazasında, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cengiz Kemalettin Tekinsoy'un oğlu Fatih Tekinsoy'un kullandığı 38 EN 022 plakalı otomobil, önce orta refüje, ardından aydınlatma direğine çarptıktan sonra karşı istikametten gelen Teksif Sendikası Kayseri Şubesi Başkanı Tahir Horoz'un oğlu ve Kayserispor 2. Başkanı Türker Horoz'un kardeşi İlker Horoz'un kullandığı 34 HID 86 plakalı otomobile

çarptı. Çarpışmanın etkisiyle hurdaya dönen otomobillerde bulunan İlker Horoz, Ahmet Koçak, Bekir Okyay, Fatih Tekinsoy ve Abdurrahman Coşan ağır yaralanırken, Emre Gözükara, Onur Kuşalan ise hafif şekilde yaralandı.

Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla önce Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastenesi'ne kaldırıldıp tedavi altına alındı. Yaralılardan İlker Horoz, Ahmet Koçak, Bekir Okyay, Fatih Tekinsoy ve Abdurrahman Coşan'ın yoğum bakım ünitesinde tedavi altına alındıkları ve durumlarının ağır olduğu bildirildi.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(SE-OK-Y)