İtfaiye ekipleri evin duvar boşluğunda 3 metre uzunluğunda yılan yakaladı

İtfaiye ekipleri evin duvar boşluğunda 3 metre uzunluğunda yılan yakaladı

Anadolu Ajansı - Haberler | Yaşam

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesindeki "yılan yakalama timi", bir evin duvarındaki boşlukta yakalanan yaklaşık 3 metre uzunluğundaki yılanı doğaya saldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Talas ilçesi kırsal Başakpınar Mahallesi'nde müstakil evin duvarındaki boşluğa yılan girdiği ihbarını alan ekipler bölgeye gitti.

TAM ÜÇ METRE BOYUNDAYDI

Yaklaşık 3 metre uzunluğundaki yılanı yakalayan görevliler, hayvanı doğal yaşam alanına bıraktı. Büyükşehir Belediyesi itfaiye personelinin, bu yıl farklı ilçelerde ev ve iş yerlerine giren 51 yılanı yakalayarak doğaya saldığı belirtildi.

KEDİ YAVRUSU DA KURTARILDI

Öte yandan, itfaiye ekipleri, Sivas Caddesi'ndeki bir güzellik merkezinin duvar boşluğunda mahsur kalan kedi yavrusunu da kurtararak, belediyenin kedi bakım evine teslim etti.

İtfaiye ekipleri evin duvar boşluğunda 3 metre uzunluğunda yılan yakaladı

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları (4)
TOLGA ŞAMCI: Yılan 40 santim bile gelmez haberdeki abartıya bak 3 metre:)
KARGOCU: Sen bi göz doktoruna git.
AYKUT KALANOĞLU: Bu yılan ANAKONDA cinsi bizim yurdumuzda olmayan bir yılan türü fakat alınıp satılıyor birisi almış ya elinden kaçırdı yada yılan kendisi firar etti apartman boşluğuna da avını yakalamak için peşinden gidip orada kalmıştır yada birisi apartman boşluğuna atmıştır,,
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title