Kaya Çilingiroğlu, "17 Yaş Küçük Aşkı Seda Sevin ile Evleniyor mu?" İddiasına Gülmekle Yetindi!

Kaya Çilingiroğlu, "17 Yaş Küçük Aşkı Seda Sevin ile Evleniyor mu?" İddiasına Gülmekle Yetindi!

Kendisinden 17 yaş küçük aşkı Seda Sevin ile nikah masasına oturacağı konuşulan 54 yaşındaki spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, evlilik iddialarının hatırlatılması üzerine gülmekle yetindi.

Oyuncu Seda Sevin ile nikah masasına oturacağı konuşulan 54 yaşındaki spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, iddaların hatırlatılması üzerine gülmekle yetindi.

17 YAŞ KÜÇÜK AŞKI İLE BOĞAZ'DAKİ DAVETTE GÖRÜLDÜ

Kaya Çilingiroğlu ile kendisinden 17 yaş küçük aşkı Seda Sevin, önceki akşam Boğaz'daki davette görüldü. Kaya Çilingiroğlu geçen kış sevgilisini kızı Zehra, iki ay önce de oğlu Hüseyin Kaya ile bir araya getirmişti.


KAYA ÇİLİNGİROĞLU DAHA ÖNCE 3 EVLİLİK YAPMIŞTI

Kaya Çilingiroğlu ilk evliliğini Ayşem Saraçoğlu, ikinci evliliğini Hülya Avşar, üçüncüyü de Feraye Tanyolaç ile yapmıştı.

HÜLYA AVŞAR İLE KAYA ÇİLİNGİROĞLU NEDEN AYRILMIŞTI?

Bir gece gazeteciler Kaya Çilingiroğlu'na "Ferrari'niz hayırlı olsun" der. Kaya Çilingiroğlu ise yanlış anlayıp, "Siz Feraye'yi nereden biliyorsunuz?" diye cevap verir. Ve o an Çilingiroğlu'nun eşi Hülya Avşar'ı Feraye Tanyolaç ile aldattığı ortaya çıkar. Hülya Avşar hemen boşanır. Kaya Çilingiroğlu Feraye ile evlenir. Ama onların evliliği de fazla uzun sürmez.