Karşı Gazetesi Kapanıyor
Haberler » Güncel » Karşı Gazetesi Kapanıyor - Haber

Karşı Gazetesi Kapanıyor

Büyük umutlarla 3 ay önce "Yalana Karşı" sloganıyla yayın hayatına başlayan Karşı Gazetesi yarın son kez okuyucularıyla buluşacak.

Karşı Gazetesi Kapanıyor

9 Şubat Pazar günü yayın hayatına başlayan ve "Yalana Karşı Gerçeğin Gazetesi" sloganıyla okuruyla buluşan Karşı Gazetesi kapandı. İmtiyaz sahibi Turhan Ababey gazete çalışanlarına yarın çıkacak sayıyla gazetenin yayın hayatının sona ereceğini açıkladı.

İLK İSTİFALAR

Gazetede ilk şok 17 Aralık yolsuzluk operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan 'nun tam sayfa ilanının gazetede yayınlanmasının ardından yaşanmış, gazetenin yazarlarından , , İhsan Eliaçık ve Deniz Evin sosyal medya aracılığıyla gazeteden ayrıldıklarını duyurmuştu.

Ardından İnsan Kaynakları Müdürü Deniz Çelik ve Reklam Müdürü Saynur Okuroğlu gazeteyle yollarını ayıran isimler olmuştu.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ DE İSTİFA ETTİ

Son olarak ise Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Eren Erdem istifa etmiş, yerine yayın koordinatörü Kutlu Esendemir Genel Yayın Yönetmeni olarak atanmıştı.

Peşpeşe gelen istifa ve işten çıkarılmaların ardından zor duruma düşen Karşı gazetesi yarın son sayısı ile piyasaya çıkacak.

Kaynak: Haberler.Com

Manşet

Haberler