GAZETELER

GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

PROJEMLAK.COM: Netkozanet Türkiye'yi Dünyaya Bağlayan Bir Ağ Oluşturuyor - Ülke ekonomisini ayakta tutan dış ticaretin teknolojiye ayak uydurmasıyla birlikte ticaret alanında yeni bir kulvar ortaya çıktı. Bu alandaki boşluğu dolduran firmalardan birisi olan NetKozaNet de Türkiye'yi dünyaya bağlayan bir ağ oluşturuyor.

SONDAKIKA.COM: FidoRento ile Kaş'ta Günlük Villa ve Daire Kirala! - Tatilin mükemmel geçmesini isteyenler için Kaş en iyi seçenekler arasında.

EMOJI: Popupsmart: Website Satış ve Dönüşümlerini Artırmanın En Etkili Yolu - TCDD Taşımacılık, 1956'dan bu yana banliyö trenleriyle ulaşım konforu sunuyor.

TEKNOTALK.COM: Yeni Toyota Corolla 2019 Türkiye Fiyatları Açıklandı - Yeni Toyota Corolla 2019 Türkiye Fiyatları Açıklandı Merakla beklenen yeni Toyota Corolla 2019'un Türkiye Fiyatları belli oldu.

INTERSINEMA.COM: Yalan Dolan Filmi - Yalan Dolan filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yalan Dolan filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

DAILYMOTION.COM: Yeni Askerlik Sisteminin Ayrıntıları Neler? - Selena Gomez'in yeni bir dünya turnesi için organizatörlerle anlaşmaya vardığı bildirildi.

CARMEDYA.COM: Yeni 2019 Mitsubishi Asx Karşınızda - Honda üretim planı konusunda büyük bir değişime gitti. İngiltere fabrikasını 2022’de kapatıyor. Sabah saatlerinde gelen söylentiler ile Honda’nın fabrikasının kapatma yönünde olduğu ile ilgiliydi. Honda İngiltere fabrikasının operasyonu 2021 yılında durdurulacak. Honda Türkiye Fabrikası kapanacak mı? Bu konu hakkında Honda Türkiye’den net bir açıklama gelmedi.The post Honda Türkiye’deki fabrikasını kapatıyor mu? appeared first on Carmedya.

BBCTURKISH.COM: Zebraların Çizgilerinin Neye Yaradığı Ortaya Çıktı - Venezuela'da 300'e yakın çocuğa cinsel istismarda bulunduğunu itiraf eden Kolombiya vatandaşı Juan Carlos Sanchez Latorre, 60 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

HURRIYET.COM.TR: Yurt Dışındaki Türklere E-Devlet, Büyükelçilik ve Gümrük Hizmetlerine İyileştirme - YÜZBİNLERCE Alman turizm ilgilisinin ziyaret ettiği Münihteki f.ree.e adlı fuara Türkiye'den 13 turizm kuruluşu kendi imkanları ile küçük standlar kurarak katıldı.

ENERJIENSTITUSU.COM: Zorlu Enerji'nin İki Dağıtım Şirketiyle Opet'in Ortağı Fikret Öztürk İlgileniyor - Zorlu Enerji Solutions (ZES), İstanbul-Bursa arasını bir buçuk saate indiren Körfez Geçişi üzerindeki üç oksijen tesisindeki şarj istasyonlarıyla elektrikli araçlara hizmet vermeye başladı. Şirketten yapılan açıklamada, Zorlu Enerjinin geçen yıl elektrikli araçların yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurduğu ZES’in, İstanbul-Bursa arasını bir buçuk saate indiren Körfez Geçişi üzerinde bulunan O3 Dilovası, O37 Orhangazi ve O68 Gemlik […]The post Zorlu Enerji şarj istasyonu ağını genişletiyor appeared first on Enerji Enstitüsü.

THEGEYIK: Sokağa Terk Edilmiş Hayvan Dostlarımızı Koruyan Proje: Beni Unuttunuz - Yapay zeka ile neler yapılabileceğini henüz tam olarak bilemiyoruz.

EURONEWS.COM: Vivienne Westwood, Londra Moda Haftası'na İlginç Koleksiyonu ve Şovuyla Yine Damgasını Vurdu - Yüksekliği 85 metreyi bulan Copenhill adlı çöp işleme merkezinin üzerinde kurulan kayak pisti 'neveplast' adlı bir materyel ile kaplı. Zemin kayak pistine oldukça benziyor, sadece rengi beyaz değil, yeşil.

WEBTEKNO: Zte, Axon Markalı Yeni 5g'li Telefonunu Önümüzdeki Hafta Tanıtacak - Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan talihsiz adam, 99 TL kargo parası ödeyerek aldığı hediye telefon yerine bir şişe su ile karşılaştı.

HABERLER.COM: Zincir Marketlerin Tanzim Satış Oyunu Ortaya Çıktı - Zenit-Fenerbahçe maçı sonrasında konuşan Rus ekibinin hocası Sergey Semak, Tolgay ile yaşadığımız pozisyonda futbol hilesi yaptım. Maçtan sonra el sıkıştık. Bu bir oyun, fazlası değil. dedi.

AA.COM.TR: Zümrüt Selçuk: "Ülkemizde Nitelikli ve Mesleki Yeterlilik Belgeli İş Gücü Sayımız Yarım Milyonu... - Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ'nin yenilenebilir enerji alanında yatırım yapmak amacıyla Çumra Güneş Enerjisi ve Üretim AŞ'yi kurduğu bildirildi.

DHA.COM.TR: Zülfü Livaneli Gençlerle Bir Araya Geldi - Zülfü Livaneli gençlerle bir araya geldiSelin GÜRSEL ' Ömer HASAR / İSTANBUL, (DHA) ' ZÜLFÜ Livaneli, Kültür Koleji ve Kültür Koleji Fen Lisesi'nin birlikte düzenlediği söyleşiye katıldı.

IHA.COM.TR: Zorlu, Periyodik Muayene Başvuru Süreci Konusunda Bilgilendirdi - Zonguldak'ta, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında, Yerel Kapasite Geliştirme Faaliyetleri düzenlenecek.

DUNYA.COM: Zorunlu karşılık oranları düştü - Ziraat Bankası'nın net karı 8 milyar TL'ye ulaşırken, kredileri de arttı.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.