Gazeteler

Türkiye'deki ulusal gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Gazete Başlıkları

WISE.TV: Wi-Fi'ın Daha Verimli Çalışması İçin Neler Yapılmalıdır? - Phusion Eğitim Danışmanlık Kurucu Ortağı Fikret Küçükkoyuncu Wise.TV'ye açıklamalarda bulundu.


CARMEDYA.COM: Yenilenen Ford Kuga Türkiye yollarında - Yollara çıkmak için can atan motosiklet sahipleri Pandemi döneminde garajda bekleyen motosikletlerini yaza hazırlamaya başladı.


SONDAKIKA.COM: New Well Kozmetik Ürünleri İle Porselen Makyaj Stili! - Porselen makyaj son dönemlerin en popüler uygulamaları içerisinde. Tek renk görünen, ışıltılı ve pürüzsüz bir ten elde etmek için sizde porselen makyaj stilini deneyebilirsiniz.


INTERSINEMA.COM: The Trial of the Chicago 7 Filmi - The Trial of the Chicago 7 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Trial of the Chicago 7 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.


DAILYMOTION.COM: Yeraltı Sığınaklarında Salgın Sürecinde Büyük İlgi - VOA Türkçe'ye konuşan Gaziantepli çocuklar, okullarını, arkadaşlarını ve oyunları özlediklerini ifade ederek, toplum tarafından taşıyıcı olarak görülmelerinden ötürü rahatsızlık duyduklarını da dile getirdi.


DW.COM: WWF: Korona döneminde orman katliamı yüzde 150 arttı - WWF'in bir araştırmasına göre koronavirüs döneminde ağaç katliamı yüzde 150 arttı.


DUGOUT: Zidane: Bu Sezonu En İyi Şekilde Bitireceğiz - Zenit St Petersburg celebratec 95 years of glorious years, with 6 Russian titles, 1 UEFA Cup and 1 Super Cup and remarkable victories along the way.


TR.EUROSPORT.COM: Umarım derecemi geçemez - Stephen Hendry, sekiz yıl önce emekli olmuştu.


SNOB MAGAZI: Zeynep Tandoğan'dan Hazım Körmükçü açıklaması - Zafer Algöz ile eşi Lale Algöz, pandemi döneminde corona virüsten korunmak için tedbirleri elden bırakmıyorlar


TAMINDIR: Zoom Konferansında Oğlu Tarafından Bıçaklandı - Zaman zaman karşılaştığımız sızıntılar ve söylentilerin ardından Mafia: Trilogy, geçtiğimiz hafta içerisinde duyurulmuştu.


EURONEWS.COM: Yeni Zelandalı şirket, robot çoban köpeği geliştirdi - Yeni Zelandalı şirket, robot çoban köpeği geliştirdi.


BBCTURKISH.COM: Zoom'un Çinli rakipleri DingTalk ve Voov uluslararası pazaralara açıldı - Yeni Zelanda Başbakanı Ardern, işverenlerden ekonominin canlanması ve verimin artırılması için haftada dört gün çalışma sistemine geçilmesini değerlendirmelerini istedi. Ardern, esnek mesai saatlerinin kullanılmasını da önerdi.


HABERLER.COM: Zootropolis nedir? Zootropolis film konusu nedir? Hayvanlar Şehri film konusu nedir? Disney yapımı çizgi film Zootropolis Hayvanlar Şehri! - Zorunlu trafik sigortasında aylık yüzde 1,5 oranındaki zam oranı Haziran ayından itibaren yüzde 0,75'e düşürülerek yarı yarıya azaldı. Yıllık en fazla yapılabilecek zam oranı da böylece yüzde 20'den 13'e inmiş oldu. Önümüzdeki yıl da bu oran aylık en fazla yüzde 1 olacak.


HURRIYET.COM.TR: Zlatan Ibrahimovic'ten Hakan Çalhanoğlu paylaşımı! Motor turuna çıktılar... - Zenginer, fotoğrafa şu notu yazdı: Tarçın ve benim veteriner kombinimiz. Gönlünüzce beğenebilir, bakmak isterseniz kaydedebilirsiniz.


AA.COM.TR: Zorlu Center'dan UVC teknolojisine 2 milyon TL'yi aşkın yatırım - Zorlu Holding ana partnerliğinde, imeceLAB ve Yenibirlider Derneği'nin yürütücülüğünde 30 Mayıs'ta başlayacak mesele sürecinde, Türkiye genelinden liseli ve üniversiteli gençler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sonrası çok daha acil ve önemli hale gelen Sağlıklı ve Kaliteli Yaşam...


IHA.COM.TR: Zorunlu ihtiyaçlar için marketler Cuma 23.00'a kadar açık olacak - Zonguldak'ta, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Valilik binası önünde çelenk sunma töreni düzenlendi.


DHA.COM.TR: Zurna ile canlı yayın yaptı, istekleri çaldı - Zurna ile canlı yayın yaptı, istekleri çaldıSİVAS'ın Gürün ilçesinde yaşayan Zekeriya Yılmaz (43) sosyal medya hesabından zurnasıyla canlı yayın yaparak, kendisine gelen istek parçalarını çaldı.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title