GAZETELER

GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

PROJEMLAK.COM: Mustafa Tekelioğlu Kimdir? - Note Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tekelioğlu kimdir?

TR.EUROSPORT.COM: Tolga Ciğerci Almanya'dan Döndü - Real Madrid'de Fransız forvet oyuncusu Karim Benzema, sağ dizinden sakatlandı.

SONDAKIKA.COM: Türkiye'nin Temizlik Fuarı Global Clean Expo - Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları, saç ekim tekniğinin ve planlamasının kişiye özel olarak yapılması gerektiğini belirtti.

EMOJI: Yağmur Çizmesi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey - Kötü hava koşullarında stilimizden ödün vermek zorunda kaldığımız zamanlar olabiliyor.

WISE.TV: Zyxel'in Konaklama Sektörüne Yönelik Çözümleri - Zyxel Satış Öncesi Destek Mühendisi Kerem Kırkıç, Zyxel'in konaklama sektörüne yönelik çözümleri hakkında Wise TVye bilgi verdi.

TEKNOTALK.COM: Yüzde 85 Daha Hızlı Microsoft Surface Laptop 2 - Yeni WiFi İsimlendirmesi Artık Daha Anlaşılması Kolay! Yeni Nesil Kablosuz Ağa WiFi 6 Adı Verilecek.

INTERSINEMA.COM: The War With Grandpa Filmi - The War with Grandpa filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The War with Grandpa filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

CARMEDYA.COM: Yeni Opel Insignia Testlerine Devam Ediyor - CARMEDYA.COM – Yeni Honda CR-V 5. Nesliyle karşımızda.

DAILYMOTION.COM: Yeni Gelin 58. Bo¨lu¨m Fragman - Yüksek enflasyon altında zor günler geçiren emekliler bugün Türkiye'nin birçok yerinde basın açıklamalarıyla yaşadıkları ücret kaybının telafi edilmesini istedi.

ACUNN.COM: Yarışmacıyı İkna Etmek İçin 'Beyaz Show' Kozunu Kullandı! - Yol Arkadaşım 2 filmiyle yakında beyaz perdede sevenleriyle buluşmaya hazırlanan İbrahim Büyükak ile Oğuzhan Koç, O Ses Türkiye'ye konuk oldu ve eğlenceli anlar yaşandı.

HURRIYET.COM.TR: Yüzde 90 'Hayır' - YÜZÖLÇÜMÜ ve zenginlik bakımından Almanya'nın en büyük eyaleti olan Bavyera'da 9.5 milyon seçmen sabah saat 08.00 sandık başına gitti.

BBCTURKISH.COM: Yeşil Binalar Yeni İstihdam Olanakları Yaratıyor - Yolsuzluk, zimmetine para geçirme ve görevini suistimal suçlarından da yargılanan ve suçlu bulunan eski Güney Kore Cumhurbaşkanı Lee Myung-bak, 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

PEMBENAR: Venüs ve Mars'ın Kavgası - Dünya Görme Günü'ne özel düzenlenen etkinliğin bu seneki başlığı Sizin Gözünüzden:Katarakt Cerrahisinde Astigmat Yönetimi oldu. Düzenlenen toplantıda Türkiye Oftalmoloji Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Osman Şevki Arslan gerçekleştirdiği sunum ile katılımcıları bilgilendirdi.

MILLIYETEMLAK.COM : Sonbahar Dekorasyon Trendlerine Yakından Bakın - Teknolojinin gelişmesi, modanın değişmesi ve alışkanlıkların yeniden şekillenmesi ile evlerde kullanılmadan atıl durumda kalan birçok araç bulunur. Atmaya kıyılamayan, gereksiz yer kaplayan, yakın tarih müzesinde olmayı artık hak eden bu malzemeleri hayatınızdan çıkarmanız düşündüğünüz kadar zor değildir. Artık ihtiyaç duymadığınız o ürünlere emin olun gelecekte de gereksinim hissedilmeyecektir. İşte evlerinizi işgal eden, 3 gereksiz şey: Çeyizlerin gözdesi gazetelikler Ahşaptan yapılan, üstü kağıttan çiçek desenleriyle kaplanan, özenle makrome iplerle örülen, koltuk

EURONEWS.COM: Yunanistan: Arkeologlar Denizaltında En Az 58 Gemi Enkazı Buldu - Yunanistan'a ait Fourni takımadaları civarında arkeologlar, en az 58 gemi enkazına ait kalıntılar bulundu.

SKORER: Ziraat Türkiye Kupası'nde Kura Çekimi Yarın - Yunanistan Futbol Federasyonu, geçtiğimiz yıl ligi şampiyon bitiren AEK'ya Olympiakos maçında çıkan olaylar nedeniyle 3 puan silme cezası verdi.

ENERJIENSTITUSU.COM: Zorlu Enerji, Türkiye'de 200 Noktada Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kuracak - Zorlu Enerji Grup Başkanı Sinan Ak, 2019 sonunda Türkiye'nin her yerini elektrikli araçla dolaşabilecek şekilde bir sistem oluşturarak 200 ayrı lokasyonda hızlı şarj istasyonu kuracağız ve 10 milyon dolarlık bir yatırım gerçekleştirmiş olacağız dedi.

DUNYA.COM: Zuppin Sektörde Yabancı Tekelini Kırmayı Hedefliyor - Zorlu Holding, Vestel'in geleceğin elektrikli otomobil dünyasına kendi markası ile otomobil üretmek gibi bir planı bulunmamaktadır.

HABERLER.COM: Zlatan Ibrahimovic, Milan İddiaları Hakkında Konuştu: Tüm Dünya Beni İstiyor - Zeynep Demirel, Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan eşi Volkan Demirel'e Seni şu son bir haftada sevdiğim kadar sevmemişim meğer diyerek destek oldu.

AA.COM.TR: Zümrüt Selçuk: "Çocuk İşçi Oranı Yüzde 5'in Altına Düşmüş Durumda" (2) - Ankara - Zorlu PSM, açıldığı günden bu yana geçen 5 yılda, toplam 5 bin etkinlikte 2 milyondan fazla sanatseveri ağırladı.

DHA.COM.TR: Zulüm Devam Ediyor! Büyükada'da Ölüme Terk Edilen Atı Ekipler Kurtardı - ZONGULDAK'ta, zabıta görevlileri pazar yerinde köylülerin sattığı kültür mantarı dışındaki tüm mantarları toplayarak imha etti.

IHA.COM.TR: Zorlu Holding'den 'Veo' Açıklaması - Zorlu Holding, Vestel Elektronik aracılığıyla otomobil tasarımı ile tescil başvurusu yaptığına yönelik haberleri yalanladı. Zorlu Holding'den yapılan yazılı açıklamada, Vestel'in geleceğin elektrikli otomobil dünyasına kendi markası ile otomobil üretmek gibi bir planı bulunmamaktadır. denildi.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.