GAZETELER

GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

PROJEMLAK.COM: Netkozanet Türkiye'yi Dünyaya Bağlayan Bir Ağ Oluşturuyor - Ülke ekonomisini ayakta tutan dış ticaretin teknolojiye ayak uydurmasıyla birlikte ticaret alanında yeni bir kulvar ortaya çıktı. Bu alandaki boşluğu dolduran firmalardan birisi olan NetKozaNet de Türkiye'yi dünyaya bağlayan bir ağ oluşturuyor.

SONDAKIKA.COM: FidoRento ile Kaş'ta Günlük Villa ve Daire Kirala! - Tatilin mükemmel geçmesini isteyenler için Kaş en iyi seçenekler arasında.

CARMEDYA.COM: Yeni Vw T-Roc Türkiye'de Kaç Paradan Satılacak? - CARMEDYA.COM – Volvo SUV ailesinin en küçük üyesi XC40’ı farklı yol şartlarında yakından inceledik. Volvo’nun yeni tasarım çizgisiyle birlikte gelişen SUV ailesinin küçük üyesi XC40 ile keyifli bir haftasonu geçirdik. Geleneksel İskandinav tasarımının yalın çizgilerini yansıtan XC40, önceki modellerden farklı olarak, daha sert hatlara yer vermiş. Volvo XC40 tasarım İsveçli üreticinin tüm modellerinde görmeye başladığımız...The post Sürüş izlenimi|Volvo XC40 D4 AWD Inscription Sport appeared first on Carmedya.

EMOJI: Popupsmart: Website Satış ve Dönüşümlerini Artırmanın En Etkili Yolu - TCDD Taşımacılık, 1956'dan bu yana banliyö trenleriyle ulaşım konforu sunuyor.

TEKNOTALK.COM: Yeni Toyota Corolla 2019 Türkiye Fiyatları Açıklandı - Yeni Toyota Corolla 2019 Türkiye Fiyatları Açıklandı Merakla beklenen yeni Toyota Corolla 2019'un Türkiye Fiyatları belli oldu.

DAILYMOTION.COM: Vw Beetle Tarih mi Oluyor? - Virgin Galactic'in sahibi Brason yıllardır uzay turizmine başlamak istiyor ama ciddi kazalar gecikmelere yol açtı.

INTERSINEMA.COM: Yalan Dolan Filmi - Yalan Dolan filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yalan Dolan filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

THEGEYIK: Yokluktan Mucit Olan İnsanlar - Yapay zeka ile neler yapılabileceğini henüz tam olarak bilemiyoruz.

BBCTURKISH.COM: Yılın Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı Yarışmasında Kazanan 'Ormanın Kralları' - Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Ankara'daki temaslarının ardından Ayasofya ve 1971'de kapatılan Heybeliada Ruhban Okulunu ziyaret etti.

EURONEWS.COM: Video: Zeytin Ağaçlarını Evlat Edinerek Ekonomiye Katkı Sağlıyorlar - Yüksekliği 85 metreyi bulan Copenhill adlı çöp işleme merkezinin üzerinde kurulan kayak pisti 'neveplast' adlı bir materyel ile kaplı. Zemin kayak pistine oldukça benziyor, sadece rengi beyaz değil, yeşil.

HURRIYET.COM.TR: Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarında Türkiye Ağırlığı - YÖNETMEN Fatih Akın'ın, Almanya'da 1970'li yıllarda kadınları öldüren bir seri katilin hikayesini anlattığı korku filmi 'Altın Eldiven' filminin dünya prömiyeri Berlin'de yapıldı.

WEBTEKNO: Zonguldak'ta Bir Adama Akıllı Telefon Yerine Bir Şişe Su Gönderildi - Zorunlu iniş yapmak zorunda kalan askeri helikopter Çekmeköy mevkisindeki bir sitenin içerisine düştü.

ENERJIENSTITUSU.COM: Zorlu Enerji'nin İki Dağıtım Şirketiyle Opet'in Ortağı Fikret Öztürk İlgileniyor - Zorlu Enerji Solutions (ZES), İstanbul-Bursa arasını bir buçuk saate indiren Körfez Geçişi üzerindeki üç oksijen tesisindeki şarj istasyonlarıyla elektrikli araçlara hizmet vermeye başladı. Şirketten yapılan açıklamada, Zorlu Enerjinin geçen yıl elektrikli araçların yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurduğu ZES’in, İstanbul-Bursa arasını bir buçuk saate indiren Körfez Geçişi üzerinde bulunan O3 Dilovası, O37 Orhangazi ve O68 Gemlik […]The post Zorlu Enerji şarj istasyonu ağını genişletiyor appeared first on Enerji Enstitüsü.

HABERLER.COM: Ziraat Bankası'ndan Seracılara Müjde: Krediler 2 Yıl Geri Ödemesiz 7 Yıl Vadeli Olacak - Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Seracılık Paketi'ni açıkladı. Bu kapsamda verilecek krediler 2 yıl geri ödemesiz 7 yıla kadar vadeli olacak.

DUNYA.COM: Zorunlu karşılık oranları düştü - Ziraat Bankası'nın net karı 8 milyar TL'ye ulaşırken, kredileri de arttı.

IHA.COM.TR: Züccaciyeden Çaldıklarıyla Yakalanan Şüpheli Tutuklandı - Zonguldak'ta, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında, Yerel Kapasite Geliştirme Faaliyetleri düzenlenecek.

AA.COM.TR: Zümrüt Selçuk: "Ülkemizde Nitelikli ve Mesleki Yeterlilik Belgeli İş Gücü Sayımız Yarım Milyonu... - ZUHAL DEMİRCİ/MUHAMMET İKBAL ARSLAN - Macaristan'ın yeni Ankara Büyükelçisi Viktor Matis, ülkesi ve Türkiye arasında çeşitli alanlarda yapılan iş birliğinin önemine işaret ederek, bu kapsamda yıl içerisinde çok sayıda karşılıklı resmi ziyaretin planlandığını belirtti.

DHA.COM.TR: Zülfü Livaneli Gençlerle Bir Araya Geldi - Zülfü Livaneli gençlerle bir araya geldiSelin GÜRSEL ' Ömer HASAR / İSTANBUL, (DHA) ' ZÜLFÜ Livaneli, Kültür Koleji ve Kültür Koleji Fen Lisesi'nin birlikte düzenlediği söyleşiye katıldı.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.