GAZETELER

GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

SONDAKIKA.COM: Türkiye'de yabancılara çalışma izni alma şartları değişti - Artan yabancı nüfusun Türk personel istihdamına zarar vermemesi adına yabancılar için çalışma izni şartları ve yabancı çalışma izni başvuru sistemi değiştirildi.

ENERJIENSTITUSU.COM: Yorum: Enerji Dönüşümünü Başarır Mıyız? - Yenilenebilir enerji kaynaklarına (YEK) dayalı çatı ve cephe sistemlerinden üretilen ihtiyaç fazlası elektriğin alım fiyatına yönelik düzenleme yayınlandı.

CARMEDYA.COM: Yeni Audi A1 Karşınızda - Uzun dönem operasyonel araç kiralama hizmeti sunan Fleetcorp’a Ocak 2018 tarihi itibarıyla Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu CTO (Chief Technology Officer) olarak Tolga BAYAZITOĞLU atandı.

PEMBENAR: Yoga Vakfı'ndan Yoga Severlere Minik Bir Hediye - FLO'nun Babalar Günü için çektiği reklam filmi, dijital kanallarda yayınlanmaya başladı. Fenomen bir babayı konu alan film, Youtuber olma yolunda yaşadıklarını mizahi bir dille anlatıyor.

DAILYMOTION.COM: Seçmenin Oyunu Hangi Başlıklar Belirleyecek? - Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına...

CEVAPLA.TV: Yeni Dönemdeki Temel Değişimler Neler Olacak? - Yalnızca Western Uninon değil, manuel olarak veya Eurogiro ile size gönderilmiş para da PTT işyerlerinden verilebiliyor.

INTERSINEMA.COM: Upgrade Filmi - Upgrade filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Upgrade filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

BBCTURKISH.COM: Yunanistan'da Altın Şafak Partisi, Makedonya Anlaşması Sonrası Orduyu Göreve Çağırdı - Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, iktidara geldiği 2015 yılında Yunan halkına ülkenin borçlarıyla ilgili verdiği sözü tuttu ve hayatı boyunca takmayı reddettiği kravatı boynuna geçirdi.

MILLIYETEMLAK.COM : Taşınmadan Önce Mutfağınızda Yapmanız Gereken Şeyler - Teknoloji ne kadar büyük bir hızla gelişiyor ve paralelinde gündelik hayatlarımızı aynı hızda değiştiriyorsa, arka planda bunun dünyamıza maliyetleri de katlanarak artıyor. Her gün, hatta her an kullandığımız cep telefonu ve diğer elektronik cihazların bağımlı olduğu değerli metaller örneğin; bunların çıkarılması ve işlenmesi gündeme hiç gelmeyen büyük bir kirlilik vesilesi aslında. Elektrikli otomobiller sıfır emisyonlu araçlar olarak satılıyor ama üretimleri sürecinde nasıl bir karbon ayak izi bıraktıkları hiç tartışılmıyor. Kısacası

TR.EUROSPORT.COM: Uruguay, Suudi Arabistan Galibiyeti ile Turladı - Yıldız futbolcu, oldukça zor geçen maçın ilk dakikalarında kaydettiği golle ülkesini Fas karşısında zafere taşıdı.

EURONEWS.COM: Video: Kızgın Yolcuları İndiremeyen Pilot Uçakta Soğuk Hava Estirdi! - Yolcuları uçaktan inmeye zorlamak için sıradışı yöntemler kullanan Air Asia Havayolu şirketi pilotu tepki topladıAuthor: euronews-trTags: Uçak Posted: 21 juni 2018.

TEKNOTALK.COM: Youtube İçerik Yaratıcılarının Reklamsız Para Kazanmasını Kolaylaştırdı - YSK Seçim Kurulu Seçimde Oy Kullanacak Seçmenlere Bilmesi Gerekenler ile ilgili Olarak Bilgilendirme Mesajları Gönderdi Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine sayılı günler kala oy kullanacak seçmenler nelere dikkat etmeli?

HURRIYET.COM.TR: Yurt Dışındaki Kimi Seçmenler Neden Türkiye'de Görünüyor? - ZAYIFLAMAK için İstanbul'da özel bir klinikte mide küçültme ameliyatı olan Melda Tüter (19), 3 Haziran'da komaya girdi.

SKORER: Zeljko Obradovic, Tbf Seminerinde - Yanına yardımcı antrenör arayan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş; İlhan Mansız ve Mustafa Doğan ile görüştü.

HABERLER.COM: Zümra Zülal Çalış, İzlenme Rekorları Kırıyor - Yurt dışından gelen oyların sayımı sonrası ortaya ilginç sonuçlar çıktı. İlk sonuçlara göre Muharrem İnce Suudi Arabistan'da , Demirtaş ise Finlandiya'da oyların büyük bölümünü aldı.

ACUNN.COM: Yunan Yarışmacı Rodanthi'den Hilmi Cem'e Sürpriz Hediye - Uzun bir süredir sakat olan Damla, sembol oyunlarının yarı finalinde parkura çıktı.

DUNYA.COM: Zorunlu Trafik Sigortası Yönetmeliğinde Değişiklik - Zorunlu trafik sigorta poliçesinin ilgili mevzuat çerçevesinde sonlandırılması durumunda, sigorta şirketine tahakkuk eden prim 25 liradan az olamayacak.

IHA.COM.TR: Zülal Altın, Avrupa Şampiyonası Yolcusu - Zorunlu göç sebebiyle ülkelerinden ayrılmak zorunda kalan mülteciler bulundukları ülkelerde zorlu hayat şartları altında ayakta kalabilmek için ‘girişimci’ oluyor.

DHA.COM.TR: Zülfü Tolga Ağar, Elazığ'da Oyunu Kullandı - ZONGULDAK'ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu'na ait maden ocağında meydana gelen göçükte 2 işçi mahsur kaldı.

AA.COM.TR: Zorulu Trafik Sigortası Yönetmeliğinde Değişiklik - ZUHAL DEMİRCİ / DİLDAR BAYKAN - Uzmanlar, Kandil'de terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyona ilişkin İran'ın Türkiye'yi desteklememesinin nedeni olarak iki ülkenin bölgesel rekabet içinde olması ve İran'ın örgütle ilgili farklı hesapları olduğu görüşünü paylaşıyor.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.