Gazeteler

Türkiye'deki ulusal gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Yerel Gazeteler
Gazete Başlıkları

SONDAKIKA.COM: Yeni Nesil Cilt Bakımı Hydrafacial - Vakumlu başlıkları ve suyun gücüyle el değmeden yapılan yeni nesil cilt bakımı Hydrafacial, şimdiye kadar deneyimlediğiniz cilt bakımlarını unutturacak.


DUGOUT: Yaya Toure'nin Crystal Palace'a Attığı Gol - Yoğun kar yağışı nedeniyle Sivasspor Lütfullah Bilgin Antrenman Tesisleri beyaza büründü. Teknik heyet ve oyuncuların eğlenceli dakikalarına birlikte göz atalım.


DAILYMOTION.COM: Yemin Dizisi 303. Bölüm Fragmanı - Whatsapp'ın veri politikalarıyla ilgili güncellemenin ardından büyük kaçış sürerken, diğer uygulamaların da güvenirliği tartışmaya açıldı.


DW.COM: Whatsapp'in rakiplerine akın - Whatsapp'in kullanıcılarını veri paylaşımını kabul etmeye zorlamasının ardından diğer mesajlaşma hizmetlerine akın yaşanıyor.


WISE.TV: Türkiye'de İş Kazaları! – Sorun Denetimsizlik Mi? - Westerops Genel Müdürü Gökhan Fazlı Çelik, Covid 19 sonrasında hangi teknolojilerin daha fazla kullanılacağını açıkladı.


INTERSINEMA.COM: Uzun Aşkın Kısası Filmi - Uzun Aşkın Kısası filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Uzun Aşkın Kısası filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.


SPAGE MAG: Whatsapp Hangi Bilgilerimizi Kullanabilir? - Yıllar boyunca farklı üretim alanlarında hizmet veren robotlar, tüm Dünya'nın virüsle mücadele ettiği bu günlerde insan olmamanın avantajını yaşıyor.


CARMEDYA.COM: Yeni Golf Avrupa'nın en çok tercih edilen otomobili oldu - Yüzde 100 elektrikli araçlarıyla Avrupa’ya ihracat yapan Karsan, Belçika’ya ilk Atak Electric otobüslerini teslim etti.


SNOB MAGAZI: Zeynep Alkan ve sevgilisi Wesley Pabis'in zorunlu ayrılığı - Yunus Emre Enstitüsü, ilki 2020 yılında basılan Türk Kültür Ajandası'nın ikincisini meraklılarıyla buluşturuyor


HURRIYET.COM.TR: Zeynep Alkan estetik yaptıracak! - Zeynep Koçak ile Oğuzhan Koç 8 yıl aşk yaşamış, tam evleneceklerken 2014'te ayrılmışlardı.


BBCTURKISH.COM: Zehirlenen Rus muhalif lider Navalni, Moskova'ya dönüyor - Zehirlenen Rus muhalif lider Aleksey Navalni, Almanya'da aylar süren tedavisinin ardından 17 Ocak'ta Rusya'ya döneceğini açıkladı.


DHA.COM.TR: ZTK'da son 16 turu maçlarının hakemleri açıklandı - ZONGULDAK'ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü maden ocağında 7 Ocak 2013'te meydana gelen ani metan gazi püskürmesinde ölen 8 maden işçisi, kazanın 8'inci yıl dönümünde dualarla anıldı.


HABERLER.COM: Zümrüdüanka dizisi bitiyor mu? Zümrüdüanka hangi gün, saat kaçta? Zümrüdüanka oyuncuları kimler? - Zuhal Topalla Sofrada Mikser kim sorusu her hafta olduğu gibi bu hafta da sosyal medyada gündem oldu. Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında Mikser olarak adlandırılan dış sesi Aydoğan Temel seslendirmektedir. Peki, Zuhal Topaldaki Mikser kim, gerçek adı ne? Zuhal Topal Mikser Aydoğan Temel kimdir, kaç yaşında?


IHA.COM.TR: Zümer Bütüçi resmen Konyaspor'da - Zonguldak'ta sabah saatlerinden itibaren etkili olan sis görüş mesafesini 2 metreye kadar düşürdü.


AA.COM.TR: Zübeyde Hanım, vefatının 98. yılında Edirne'de anıldı - Zorunlu olan direksiyon eğitim sınavları ile diğer teorik ve uygulama sınavlarında görev alan komisyon görevlileri, usta öğreticiler ve bu sınavlara girecek kursiyerler de sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title