GAZETELER

GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

WISE.TV: Kobi'lerin E-ihracattaki Yeri ve Önemi Nedir? - B2CDirect'in CEO'su Yusuf İbilli, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.

ACUNN.COM: Yarışmacının Yeğeninin Söylediği Şarkıya Beyaz'dan Kahkahaya Boğan Yorum! - Yaptığı film müzikleriyle Yeşilçam başyapıtlarına damga vuran Cahit Berkay, O Ses Türkiye stüdyosuna konuk oldu.

EMOJI: Türkiye'de Mobilya Sektörü ve Ünlü Mobilya Markaları - Türkiye'de son yıllarda anlam kazanan kentleşme dönüşüm projeleri, nüfus artışı ve sektörün ihracat değerinin artması ile mobilyaya olan talep gün geçtikçe artmakta ve doğrudan mobilya sektörüne etki etmektedir.

CARMEDYA.COM: Yeni Mitsubishi L200 Tanıtıldı - CARMEDYA.COM – Yeni Ford Focus tamamen yenilenerek karşımıza çıktı.

DAILYMOTION.COM: Zorlu Velayet Davası Başlıyor - Yeni Gelin, doğuyla batının buluştuğu İstanbul'da filizlenen Bella ile Hazar aşkının Mezopotamya'nın egzotik topraklarına kök salma mücadelesini anlatıyor.

HURRIYET.COM.TR: Yunus Emre Enstitüsü Trinity College Dublin'e Kürsü Açtı - YÖNETMENLİĞİNİ Uğur Babürhan'ın yaptığı 'Süt Kardeşler' oyunun ardından bir konuşma yapan Uygur kardeşler, Amacımız, bu genç ve yetenekli gençlerimize tiyatro adına katkıda bulunmak, desteklemek.

PEMBENAR: Yeni Yılda Dekorasyonda Doğallık Ön Planda - Yeni nesil müziğin izini sürenlerin, yakından takip ettiği Afro House'un (Afrika House Müzik) Türkiye'deki en iyi temsilcisi Özant Emil'i ağırlayacak olan MUST'da; etnik müziğin farklı tınılarını keşfedeceksiniz.

MILLIYETEMLAK.COM : Yatak Odası Kış Dekorasyonu ile Evinizi Kışa Hazırlayın - Uzun zamandır evinizde dekoratif bir yenilik yapmak istiyor, ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Son yılların dekorasyon trendleri arasında başı çeken minimalist İskandinav dekorasyon konseptlerini yepyeni bir yaklaşımla uygulayabilirsiniz: Scandi Boho dekorasyonu. Kişisel yaşam alanlarınızı düzenlerken uymanız gereken hiçbir kural ve ölçü tanımayan, tamamıyla sizi ve özgün tarzınızı yansıtmayı amaçlayan Scandi Boho yaklaşımı ile evinizin havasını kolayca değiştirebilir; dostlarınızın gelmekten keyif duyacağı hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Minimalizmden İlhamla Sadelik, sürdürülebilirlik ve doğaya saygı

ENERJIENSTITUSU.COM: Yıl Sonunda 81 İlin Tamamına Doğalgaz Ulaşmış Olacak" - Yüksek tüketimli sanayi kuruluşları 5 Aralık'a kadar ya yeni çıkan son kaynak tedarik tarifesinden ya da ikili anlaşma ile elektrik alacak.

EURONEWS.COM: Yavru Filler Oyun Saatinin Tadını Çıkardı - Yönetmen Aydın Bağardı'nın çektiği Hamallar belgeseli, Osmanlı Devleti'nden günümüze hamalları anlatıyor.

TEKNOTALK.COM: Yükseköğretim Kurumları Sınavı (Yks) Tarihi Belli Oldu! Yks 2019 Tarihi? - Zorunlu kış lastiği takmayanlara 625 lira ceza 1 Aralık-1 Nisan tarihleri arasında uygulamaya konulan zorunlu kış lastiği uygulamasına uymayanlar araç sahiplerine kötü haber.Zorunlu kış lastiği takmayan araç sahiplerine 625 lira idari para cezası uygulanacağını dile getirildi.

SKORER: Ziraat Türkiye Kupası Finali Sivas'ta Oynanacak! - Zinedine Zidane'ın kariyerinin en önemli duraklarından biri olan Fransız ekibi Bordeaux, 100 milyon euro karşılığında ABD şirketi General American Capital Partners'a satıldı.

BBCTURKISH.COM: Yunanistan'da Din Görevlileri Memurluktan Çıkarılacak - Yeni bir DNA araştırması, nesli tükenmek üzere olan kuzey beyaz gergedanları için son umut olabilir.

INTERSINEMA.COM: Yanımda Kal Filmi - Yanımda Kal filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yanımda Kal filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

DUNYA.COM: Zaman Sermayenizi İyi Kullanın" - Zap, Avaşin-Basyan, Gara, Hakurk ve Haftanin bölgelerine son 3 günde düzenlenen hava harekatlarında 38 terörist etkisiz hale getirildi.

DHA.COM.TR: Zümra'nın Babası: Teyzesi Bir Anda Balkondan Atmış, Yetişememişler - Zoru başarıp, 29 yıl sonra öğretmenlik hayaline kavuştuÖzcan ÇİRİŞ-Ceren KURTYEBİTLİS, (DHA)- İZMİR 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde öğrenim görürken çeşitli nedenlerle okulu bırakmak zorunda kalan İlkay Kayadibi (47), 29 yıl sonra hayalini kurduğu öğretmenlik mesleğine kavuştu.

HABERLER.COM: Zuhal Topal'la Sofrada Programında Kaynananın Gelinini Zille Çağırması Eleştirilere Neden Oldu - Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen programda kaynananın, gelinini zil çalarak çağırması büyük tepki çekti.

IHA.COM.TR: Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi'nde İlk Düğün - Zonguldak'ta yaşayan 34 yaşındaki işitme engelli ve dilsiz olan Erdoğan Ören, kendisi gibi işitme engelli ve dilsiz olan ve sosyal medyadan tanıştığı Endonezyalı Desy Meilyana ile dünya evine girdi.

AA.COM.TR: Zümra Bebek Yaşam Mücadelesi Veriyor - Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ tarafından, 50 megavat kurulu güce sahip güneş enerji santrali projesi geliştirilmesi için Kazakistan ile iyi niyet anlaşması imzalandığını bildirdi.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.