Gazeteler

Türkiye'deki ulusal gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Yerel Gazeteler
Gazete Başlıkları

DAILYMOTION.COM: Yasak Elma 75. Bölüm Tanıtımı - Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran 'Call My Agent' isimli dizi, çok yakında yeni adı ve birbirinden sürpriz oyuncularıyla Star Tv'de başlayacak.


DUGOUT: Wilfried Zaha'nın Chelsea'ye Attığı Gol - Ziraat Türkiye Kupası finalinde Aytemiz Alanyaspor'u yenerek tarihinde 9. kez Türkiye Kupası'nı müzesine götüren Trabzonspor'da ilk golü atan Abdülkadir Ömür, zaferi soyunma odasında kolbastı oynayarak kutladı.


DW.COM: Türk Lirası, Dolar karşısında büyük değer kaybetti - UNICEF, dünya çapında 800 milyon çocuğun kanındaki kurşun miktarının tehdit edici boyutlarda olduğu uyarısı yaptı.


CARMEDYA.COM: Vespa ve Christian Dior'dan ortak tasarım: Vespa 946! - Yeni LC Convertible’ı daha ileriye taşıyan Lexus, özel renk kombinasyonuyla birlikte sınırlı sayıda üretilecek Regatta Edition’ı tanıttı.


WISE.TV: Dijitalleşme ve Dijital Dönüşüme Yönelik İpuçları Neler? - DIGITA Teknoloji Genel Koordinatörü Can Pulat Öğün, dijitalleşmeye ve dijital dönüşüme yönelik ipuçları verdi.


INTERSINEMA.COM: The Reckoning Filmi - The Reckoning filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Reckoning filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.


BBCTURKISH.COM: Yunanistan Başbakanı Miçotakis: Türkiye ile diyalogdan sonuç alınamazsa Lahey'e gidelim - Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, Türkiye ile kurulmaya hazırlanan diyalogdan sonuç alınamazsa tarafların Uluslararası Lahey Adalet Divanı'na gitmesini önerdi.


SNOB MAGAZI: Zeynep'e lavanta şifası - Yeşilçam'ın usta oyuncusu Müjde Ar; 'oğlum' dediği, yeğeni Söz Ar'ı doğum gününde unutmadı.


HURRIYET.COM.TR: Zonguldak'ta fanatik çeşme şampiyon Medipol Başakşehir'in renklerine boyandı - Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 26 yıldır şampiyon olan takımın renklerine boyanan fanatik çeşme bu yılda Medipol Başakşehir'in renklerine büründü.


HABERLER.COM: Zynga, Türk oyun stüdyosu Peak'ten sonra Rollic'i de satın alıyor - Zorlu süreç başladı. ÖSYM tarafından belirlenen tarihler arasında adaylar tercih yapacak. YKS tercih kılavuzu da yayınlanırken 2 yıllık (önlisans) ve 4 yıllık (lisans) üniversitelerin taban puanları, kontenjanları paylaşıldı.


AA.COM.TR: Zonguldak'ta uyuşturucu operasyonunda yakalanan 12 zanlıdan 4'ü tutuklandı - Zorlu Enerji'nin yeni nesil teknolojileri hayata geçirmek amacıyla yaptığı en büyük yatırımlardan olan Zorlu Energy Solutions (ZES), 266 lokasyonda açtığı 100 yeni şarj istasyonuyla toplam 56 şehirde hizmet veriyor.


IHA.COM.TR: Zonguldak'ta uyuşturucu operasyonunda 4 tutuklama - Zorlu Enerji'nin yeni nesil teknolojileri hayata geçirmek amacıyla yaptığı yatırımlardan biri olan Zorlu Energy Solutions (ZES), ikinci yaşında 266 lokasyon ve yüzde 40 pazar payı ile 56 şehirde hizmet veriyor.


DHA.COM.TR: Zünbülcan'dan 'turuncu içeçek ile hızlıca bronzlaşın' tavsiyesi - Zünbülcan'dan 'turuncu içeçek ile hızlıca bronzlaşın' tavsiyesiDİYETİSYEN Deniz Zünbülcan, güneşin zararlı etkilerinin son zamanlarda kendini iyice hissettirdiğini belirtip, risk faktörlerini azaltmak ve güneşte kalma süresini kısaltmak için bronzlaşma öncesi içilecek 'turuncu içecek' tarifi verdi.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title