GAZETELER

GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

EMOJI: Türkiye'de Mobilya Sektörü ve Ünlü Mobilya Markaları - Türkiye'de son yıllarda anlam kazanan kentleşme dönüşüm projeleri, nüfus artışı ve sektörün ihracat değerinin artması ile mobilyaya olan talep gün geçtikçe artmakta ve doğrudan mobilya sektörüne etki etmektedir.

SONDAKIKA.COM: Burun Ucu Estetiğinde Morluk ve Şişlik Oluşma Riski Düşük! - Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, burun ucu estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.

DAILYMOTION.COM: Zorlu Velayet Davası Başlıyor - Yeni Gelin, doğuyla batının buluştuğu İstanbul'da filizlenen Bella ile Hazar aşkının Mezopotamya'nın egzotik topraklarına kök salma mücadelesini anlatıyor.

CARMEDYA.COM: Yeni Mitsubishi L200 Tanıtıldı - CARMEDYA.COM – Yeni Ford Focus tamamen yenilenerek karşımıza çıktı.

ENERJIENSTITUSU.COM: Umman Petrol Bakanı: "Opec'te Çoğunluk Üretimde Kesintiden Yana" - Yüksek tüketimli sanayi kuruluşları 5 Aralık'a kadar ya yeni çıkan son kaynak tedarik tarifesinden ya da ikili anlaşma ile elektrik alacak.

MILLIYETEMLAK.COM : Yatak Odası Kış Dekorasyonu ile Evinizi Kışa Hazırlayın - Son yıllarda adını sıkça duyuran ve aslında temelleri 1950’li yıllarına kadar dayanan endüstriyel dekorasyon stili, ilk olarak depolar ve fabrikaların dönüştürülmesiyle kendini gösterdi. Şimdilerde ise özellikle üçüncü nesil kahvecilerin de sıkça ilham aldığı, sosyal mekanlarda bu tarz dekorasyona rastlamak mümkün. Popülaritesi arttıkça, sadelik ve kullanışlılık insanlar için en önemli kriter halini almaya başladıkça evlerde de sıklıkla uygulanır bir hale gelen, farklı bir stile sahip endüstriyel mutfak dekorasyonunu mutfağınızda uygulamak için bilmeniz gerekenler…

INTERSINEMA.COM: Roma Filmi - Roma filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Roma filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

PEMBENAR: Yılbaşında Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı? - Yeni nesil müziğin izini sürenlerin, yakından takip ettiği Afro House'un (Afrika House Müzik) Türkiye'deki en iyi temsilcisi Özant Emil'i ağırlayacak olan MUST'da; etnik müziğin farklı tınılarını keşfedeceksiniz.

HURRIYET.COM.TR: Yeni Âşıklar Birlikte İlk Kez Bir Partiye Katıldı - YÖNETMENLİĞİNİ Uğur Babürhan'ın yaptığı 'Süt Kardeşler' oyunun ardından bir konuşma yapan Uygur kardeşler, Amacımız, bu genç ve yetenekli gençlerimize tiyatro adına katkıda bulunmak, desteklemek.

BBCTURKISH.COM: Yolsuzluktan Hapse Mahkum Edilen Eski Makedonya Başbakanı'ndan Macaristan'a İltica Başvurusu - Yoşitaka Sakurada'nın iş yaşamında hiç bilgisayar kullanmadığını itiraf etmesi ülkesinde şaşkınlık yarattı ve tepki çekti.

DUNYA.COM: Zf'ye Avrupa'dan Ödül - ZF, Frost & Sullivan'ın 2018 En İyi Avrupa Otomotiv Satış Sonrası Şirketi seçildi.

TR.EUROSPORT.COM: Welbeck'e İkinci Ameliyat - UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta 17 Kasım Cumartesi günü Konya'da Türkiye ile karşılaşacak İsveç Milli Takımı'nın oyuncularından John Guidetti, Galatasaray'ın kaliteli futbolculara sahip çok büyük bir kulüp olduğunu söyledi.

ACUNN.COM: Yarışmacının Yeğeninin Söylediği Şarkıya Beyaz'dan Kahkahaya Boğan Yorum! - Yaptığı film müzikleriyle Yeşilçam başyapıtlarına damga vuran Cahit Berkay, O Ses Türkiye stüdyosuna konuk oldu.

TEKNOTALK.COM: Yükseköğretim Kurumları Sınavı (Yks) Tarihi Belli Oldu! Yks 2019 Tarihi? - Zorunlu kış lastiği takmayanlara 625 lira ceza 1 Aralık-1 Nisan tarihleri arasında uygulamaya konulan zorunlu kış lastiği uygulamasına uymayanlar araç sahiplerine kötü haber.Zorunlu kış lastiği takmayan araç sahiplerine 625 lira idari para cezası uygulanacağını dile getirildi.

EURONEWS.COM: Yavru Filler Oyun Saatinin Tadını Çıkardı - Yönetmen Aydın Bağardı'nın çektiği Hamallar belgeseli, Osmanlı Devleti'nden günümüze hamalları anlatıyor.

DHA.COM.TR: Zuckerberg, Facebook'un Yeni İçerik Filtreleme Planını Açıkladı - Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında şöhreti yakalayan gelin adayı Hanife, İzmir'de bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başladı.

HABERLER.COM: Zuhal Topal'la Sofrada Programında Kaynananın Gelinini Zille Çağırması Eleştirilere Neden Oldu - Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen programda kaynananın, gelinini zil çalarak çağırması büyük tepki çekti.

SKORER: Ziraat Türkiye Kupası Finali Sivas'ta Oynanacak! - Yeni Malatyaspor maçının ardından yediği goller nedeniyle ağır eleştirilen Trabzonspor kalecisi Onur, Faroz mahallesinde taraftarlarla buluştu. Onur Kıvrak, Bu takım için her türlü fedakarlığı yapıyorum. Bana küfür edemezsiniz. dedi.

IHA.COM.TR: Zülal'i Öldüren Kılıcı Sanığın Babası 'Merak' İçin Satın Almış - Zonguldak'ta vahşet... Balıkçı barınağında boğazı kesilerek öldürüldü Jandarma cinayet zanlılarını kısa sürede yakaladıZONGULDAK - Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde 1 ölümlü olayın suçluları belli oldu.

AA.COM.TR: Zorunluluktan Öğrendiği İşaret Dili, Mesleği Oldu - ZUHAL DEMİRCİ/TUĞÇENUR YILMAZ - Eski Afgan Büyükelçi Abdul Selam Asım, Ankara'da açtığı lokantayla Afganistan mutfağının yanı sıra kültürünü de tanıtma fırsatı buluyor.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.