GAZETELER

GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

WISE.TV: Yapı Kayıt Belgesi Başvurusu Nasıl Yapılır? - Nobel İlaç Bilgi Teknolojileri Operasyon Müdürü Tülin Şendemir, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.

CARMEDYA.COM: Tofaş Yatırımlarını Sürdürüyor - CARMEDYA – Volkswagen Ticari Araç’ın, Ara Güler Müzesi’nin de katkılarıyla düzenlediği ‘fotoğraf yarışmasında kazananlar belli oldu. Volkswagen Amarok modeli temalı siyah beyaz fotoğrafların katıldığı yarışmada birinciliği Can Yücel isimli yarışmacı kazandı. Yücel birincilik ödülü olan Leica D-Lux 7 Fotoğraf Makinesi’nin de sahibi oldu. 2 Ay Sürdü Volkswagen Ticari Araç ve Ara Güler Müzesi’nin iş birliğiyle...The post 4 Mevsim Amarok Fotoğraf Yarışması sonuçlandı appeared first on Carmedya.

ENERJIENSTITUSU.COM: Yeka Res-2 Yarışmalarına 9 Şirket Başvurdu - Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına atama kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, TEİAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Orhan Kaldırım atandı. Tweets by okaldirimThe post TEİAŞ Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Orhan Kaldırım atandı appeared first on Enerji Enstitüsü.

TR.EUROSPORT.COM: Tutkunun peşinden gitmek - Who wants to sleep in the city that never wakes up? Blinded by nostalgia !!window.__es_gtm_helper.inject_ad('outstream','1759336581outstream', !!0, !!0, !!0) -- Muhtemelen Eurosport izleyicilerinin en sevdiği Arctic Monkeys şarkısından, Old Yellow Bricks’den bir alıntıyla başladık.

DAILYMOTION.COM: Notre Dame Katedrali'nin Sivri Kulesinin Çökme Anı - Türkiye 31 Mart yerel seçimlerinde yakın tarihte görülmemiş derecede bir itiraz sürecine tanık oldu.

TEKNOTALK.COM: Yılın Motoru Ödüllü Volkswagen Golf Modelleri Showroom'larda - Volkswagen'in 2018 Yılın Motoru Ödülü 'ne sahip Golf modelleri showroomlarda Volkswagen tarafından üretilen ve 2018 Uluslararası Yılın Motoru – International Engine of the Year ödülünü kazanan en yeni ve en gelişmiş teknolojiye sahip 1.

INTERSINEMA.COM: Tolkien Filmi - Tolkien filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Tolkien filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

BBCTURKISH.COM: Yokoluş İsyanı: Eylemciler Londra'da Protestolarını Heathrow Havalimanı'na Taşıdı - Yeni Zelanda'da dünyanın en şişman papağanları olarak adlandırılan kakapolar, hükümetin uyguladığı başarılı koruma programı sayesinde nesli tükenmekten kurtuldu.

WEBTEKNO: Zirve Aydın 2019, 27 Nisan'da İstanbul'da - Zoologlar, Endonezya'da yaptıkları araştırmalar sırasında iki yeni kuş türü keşfettiler. Bu kuşlara Wakatobi Beyaz Gözlüsü ve Wangi-Wangi Beyaz Gözlüsü isimleri verildi.

SONDAKIKA.COM: Ehliyethane 24 deneme sınavı - Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, meme büyütme estetiği yaptırmayı düşünenlerin bilmesi gerekenleri anlatıyor.

HURRIYET.COM.TR: Yunan Meclisi Onayladı: Almanya 290 Milyar Euro Savaş Tazminatını Ödesin - ZORUNLU aşıyı sadece çocuklar için değil yetişkinlerin de sağlığı söz konusu olduğu için istediğini belirten Nahles, Bireysel özgürlüğün sınırı başkalarının sağlığını tehlikeye atacağı yere kadardır.

DUNYA.COM: Zuckerberg'in güvenliğine 22 milyon dolar - Zorunlu karşılığa tabi yükümlülüklerde değişikliğe gidildi.

HABERLER.COM: Zeytincilik Sektörü İhracatı 400 Milyon Doları Geçti - Zühre, muhafazakar giyim modellerinde bu yılın trendlerini açıkladı. Çiçek desenli ve ikili takımların ön planda olduğu trendlerde rahatlığa da önem verildi.

AA.COM.TR: Zürih Başkonsolosluğuna Molotofkokteylli Saldırı - Zorlu Enerji'nin, 6. İstanbul Karbon Zirvesi'nde Düşük Karbon Kahramanı ödülü aldığı bildirildi.

EURONEWS.COM: Zürih'te Türkiye Başkonsolosluğu'na Molotof Kokteylli Saldırı Girişimi - Yüzden fazla bilim adamı, Çin'de tüp bebek iki ikiz kız çocuğunun genetiği ile oynanmasını ahlaksız ve çılgınca bulduklarını söyleyen bir mektup yayınladı.

IHA.COM.TR: Zülfü Livaneli'yi Yetiştiren ve Üzerinde Etkisi Olan Yazarlar Sergisi' Açıldı - Zübeyde Hanım Anaokulu ve Sevgi Anaokulu işbirliğinde gerçekleştirilen etkinlikte minik öğrenciler için konser, öğretmenler için ise eğitim verildi.

DHA.COM.TR: Zonguldak'taki Trans Birey Cinayetinde Şantaj İddiası - Zorunlu trafik sigortası primi, sürücülere uygulanan ceza puanları ile sürücü belgelerine el konulma süresi dikkate alınarak belirlenebilecek.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.