Gazeteler

Türkiye'deki ulusal gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Gazete Başlıkları

SONDAKIKA.COM: LiderBazar.com Güvencesi İle Keyifli Online Alışveriş - Online alışveriş, son dönemin en sık tercih edilen alışveriş yöntemlerinden biri haline geldi. Özellikle de 2020 yılında gelen pandemi dönemi nedeniyle insanlar, tüm ihtiyaçlarını e-ticaret sitesi kanallarından karşılamaya başladı.


WISE.TV: Dıgıta Teknoloji Kimdir? Hizmetleri Nelerdir? - DIGITA Teknoloji Genel Koordinatörü Can Pulat Öğün, DIGITA Teknoloji hakkında bilgi vererek hizmetlerinden bahsetti.


CARMEDYA.COM: Yenilenen Toyota Yaris Kasım'da Türkiye'de - Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) Yönetim Kurulu Başkanı İnan Ekici, Kurban Bayramı öncesinde araç kiralama sektörüyle ilgili güncel değerlendirmeler yaparken, araç kiralayacaklara da uyarılarda bulundu.


DW.COM: Türkiye'de enflasyon tahmini yüzde 8,9'a yükseltildi - UNICEF, dünya çapında 800 milyon çocuğun kanındaki kurşun miktarının tehdit edici boyutlarda olduğu uyarısı yaptı.


SNOB MAGAZI: Zeynep'e lavanta şifası - Yeşilçam'ın usta oyuncusu Müjde Ar; 'oğlum' dediği, yeğeni Söz Ar'ı doğum gününde unutmadı.


DUGOUT: Zenit Dördüncü Kez Rusya Kupası'nı Kazandı - Ziraat Türkiye Kupası finalinde Aytemiz Alanyaspor'u yenerek tarihinde 9. kez Türkiye Kupası'nı müzesine götüren Trabzonspor'da ilk golü atan Abdülkadir Ömür, zaferi soyunma odasında kolbastı oynayarak kutladı.


DAILYMOTION.COM: Yasak Elma 75. Bölüm 2. Fragmanı - Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran 'Call My Agent' isimli dizi, çok yakında yeni adı ve birbirinden sürpriz oyuncularıyla Star Tv'de başlayacak.


INTERSINEMA.COM: The Reckoning Filmi - The Reckoning filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Reckoning filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.


BBCTURKISH.COM: 'Yanımda kadın yolcu istemiyorum' diyen Ortodoks Yahudinin talebini yerine getiren KLM, cinsiyet... - Yazar MacKenzie Scott, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'tan boşandıktan sonra yardım kuruluşlarına toplam 1,7 milyar dolar bağışladığını söyledi.


HURRIYET.COM.TR: Zonguldak'ta fanatik çeşme şampiyon Medipol Başakşehir'in renklerine boyandı - Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 26 yıldır şampiyon olan takımın renklerine boyanan fanatik çeşme bu yılda Medipol Başakşehir'in renklerine büründü.


DHA.COM.TR: Zonguldak'ta, toplu ziyaretlerin yasaklandığı mezarlıklarda sakinlik hakim - ZONGULDAK'ta, toplu ziyaretlerin yasaklandığı mezarlıklarda her arife günü yaşanan yoğunluk, bu bayram öncesi yaşanmadı.


IHA.COM.TR: Zonguldak'ta zincirleme kaza: 2 yaralı - Zorlu Enerji'nin yeni nesil teknolojileri hayata geçirmek amacıyla yaptığı yatırımlardan biri olan Zorlu Energy Solutions (ZES), ikinci yaşında 266 lokasyon ve yüzde 40 pazar payı ile 56 şehirde hizmet veriyor.


AA.COM.TR: Zonguldak'tan kısa kısa - Zorlu Enerji'nin yeni nesil teknolojileri hayata geçirmek amacıyla yaptığı en büyük yatırımlardan olan Zorlu Energy Solutions (ZES), 266 lokasyonda açtığı 100 yeni şarj istasyonuyla toplam 56 şehirde hizmet veriyor.


HABERLER.COM: Zonguldak'ta son 8 günde 88 kişi koronavirüse yakalandı - Zonguldak ve Karabük'ün ardından Rize'de Kurban Bayramı'nda toplu bayramlaşma ve toplu yemek etkinliklerine yasak geldi. Kararın alınmasında tedbirlere uyulmaması ve vaka sayısının 220'ye çıkması etkili oldu.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title