Ödemiş Belediyesinin Karne Hediyesi 'Bot'

Ödemiş Belediyesinin Karne Hediyesi 'Bot'

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Ödemiş Belediyesinin Karne Hediyesi 'Bot'

Ödemiş Belediyesi, karne hediyesi olarak öğrencilere kışlık bot hediye ederek sevindirdi.

Ödemiş Belediyesi, karne hediyesi olarak öğrencilerimize kışlık bot hediye ederek sevindirdi.

Ödemiş merkez okulların yanı sıra belde ve köylerdeki öğrencilere de yardım elini uzatan Ödemiş Belediyesi ilçe merkezinde bulunan Üç Eylül Bölge Yatılı, İstiklal, Hatipoğlu Hasan Erdem, Hatipoğlu Mustafa Erdem, Özdemir Atasoy ve Cumhuriyet okullarında, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen öğrencilere karne hediyesi olarak kışlık bot dağıttı.

İlk olarak Üç Eylül Yatılı Ortaöğretim Okulu'ndaki öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Bekir Keskin; "Ben de sizler gibi yatılı okudum. Sizlerin neler hissettiğini çok iyi anlayabiliyorum. En güzel arkadaşlıklar, dostluklar burada oluşuyor. Arkadaşlarınıza sahip çıkın" dedi.

Daha sonra 1967 yılında mezun olduğu İstiklal İlköğretim Okulu'na giden Başkan Bekir Keskin, öğretmenler ve öğrencilere okul yıllarındaki anılarını anlattı. Öğrencilerin karne sevincini aileleriyle birlikte paylaşan Başkan Keskin, öğrencilere başarılar diledi.

Ödemiş'e bağlı 9 belde ve 74 köy okulu öğrencilerine karne hediyesi olarak "Gölge Oyunları" gösterisi yapıldı. Ödemiş Belediyesi yeni Nikah-Düğün Sarayı ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen gösteri dört seans halinde gerçekleşti. Öğrencilerin sanatsal ve düşüncel olarak da gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikte öğrenciler eğlenceli vakit geçirdi. - İZMİR

Ödemiş Belediyesinin Karne Hediyesi 'Bot'
Ödemiş Belediyesinin Karne Hediyesi 'Bot'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title