Karaman'da Polis Haftası Etkinlikleri

Karaman'da Polis Haftası Etkinlikleri

Karaman İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez ve emniyet mensupları Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168.yıldönümü kutlamaları kapsamında Vali Murat Koca'yı makamında ziyaret etti.

Karaman'da Polis Haftası Etkinlikleri

Karaman İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez ve emniyet mensupları Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168. yıldönümü kutlamaları kapsamında Vali Murat Koca'yı makamında ziyaret etti.

Ziyarete İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, Emniyet Müdür Yardımcısı Hikmet Oran, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Asilkan Öztürk ve emniyet mensupları katıldı. İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıldönümü kapsamında yapılan etkinlikler ve emniyet teşkilatının çalışmaları hakkında Vali Koca'ya bilgi vererek, etkinliklerin davetiyesini sundu. Vali Koca'nın İl Emniyet Müdürlüğüne çalışmalarında her zaman destek verdiğini belirten Sönmez, "Sayın Valimizin bizlere verdiği destekle Karaman halkının huzur ve güvenliğini sağlamak için yaptığımız çalışmalar gayretle devam edecektir" dedi.

Vali Murat Koca ise yaptığı konuşmasında, "Köklü bir geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatı çalışanlarımız huzur ve güvenliği sağlamak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak, devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmek gibi önemli görevleri fedakarca yerine getirmektedirler. Bununla birlikte toplumsal projelerde yer veren Emniyet Teşkilatımız her açıdan donanımlı, çağdaş ve modern bir yapıya kavuşarak, vatandaşlarımızın memnuniyetinin sağlanması için çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bu kapsamda ilimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki gayret ve başarılarından dolayı İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli tüm personelimizi tebrik ediyorum, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 168. yıldönümü kutluyorum" şeklinde konuştu. - KARAMAN