Karaca Adası'nda indirim! Fiyat, 175 milyon liraya düştü - Haberler
Haberi Paylaş

Karaca Adası'nda indirim! Fiyat, 175 milyon liraya düştü

Demirören Haber Ajansı / İbrahim Laleli - Haberler | Güncel
Karaca Adası'nda indirim! Fiyat, 175 milyon liraya düştü

MUĞLA'nın Marmaris ilçesi Gökova Körfezi'nde bulunan 316 bin metrekare büyüklükteki Karaca Adası, Eylül 2019'da 210 milyon liradan satışa çıkarılmıştı. Güncel fiyatı, 35 milyon liralık indirim ile 175 milyona düştü.

MUĞLA'nın Marmaris ilçesi Gökova Körfezi'nde bulunan, 2019 yılı Eylül ayında 210 milyon liradan satışa çıkarılan 316 bin metrekare büyüklükteki Karaca Adası'nın satış fiyatı güncellenerek, 175 milyon liraya düşürüldü.

ABD'de yaşayan Türk iş insanına ait, Marmaris ilçesinde Sedir Adası ve Cumhurbaşkanlığı konutu bulunan Otluk Koyu karşısındaki 316 bin metrekarelik Karaca Adası, 22 Eylül 2019'da 210 milyon liradan internet üzerinden satışa çıkarıldı. Üzerinde her biri 50 ile 100 metrekare büyüklükte 3 müstakil ev bulunan, mevcut imar durumuna göre günübirlik konaklama, yeme-içme, marina yapılabileceği belirtilen adanın fiyatında indirime gidildi. 17 ayda alıcı çıkmayan adanın fiyatı, 11 Şubat günü güncellenerek, indirim yapıldı. İlanda adanın metrekare fiyatı 554 TL olarak belirlenirken, toplam değer ise 175 milyon TL olarak açıklandı.Havadan çekilen fotoğraflarla adanın tanıtımı yapılırken, imar durumu da 'sit alanı' olarak belirtildi.

I


Karaca Adası'nda indirim! Fiyat, 175 milyon liraya düştü

Demirören Haber Ajansı / İbrahim Laleli - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title