Karabağ'da Ermeni kadın Azerbaycan askerlerini böyle karşıladı: Evinize hoş geldiniz - Haberler
Haberi Paylaş

Karabağ'da Ermeni kadın Azerbaycan askerlerini böyle karşıladı: Evinize hoş geldiniz

Haberler.com - Haberler | Dünya

Azerbaycan'ın Karabağ'a yönelik harekatı aralıksız devam ederken, ele geçen bir köyde yaşlı bir Ermeni kadınla Azerbaycan askeri arasında yaşanan diyalog, operasyonun ne kadar haklı gerekçeyle yapıldığını ortaya koydu. Yaşlı kadın, kendisine sağlığını ve durumunu soran Azerbaycan askerine, "Evinize hoş geldiniz" dedi.

Ermenistan tarafından işgal edilen Azerbaycan toprakları, Azerbaycan ordusu tarafından alınmaya devam ediyor. Azerbaycan ordusu tarafından 1 kent, 1 kasaba ve 26 köy düzenlenen harekatla Azerbaycan'a kavuştu. Bu sabah saatlerinde Şükürbeyli köyünde de Azerbaycan bayrağı dalgalandı.

Habertürk TV Dış Politika Koordinatorü Çetiner Çetin'in haberine göre, Ermenilerden geri alınan topraklarda yaşlı Ermeni bir kadın ile Azerbaycan askeri arasında yaşanan diyalog, gerçekleşen harekatın haklılığını bir kez daha ortaya koydu. Azerbaycan televizyonunda da yayınlanan görüntülerde, Azerbaycan askerlerinin Ermeni güçlerinden alınan bir köye girdiği kameraya yansıdı.

Görüntüde, yaşlı Ermeni kadınla Azerbaycan askeri arasında gelişen diyalogda yer aldı. Evinin kapısında bekleyen kadın, "Askerler" dedi. Azerbaycan askeri bunun üzerine, "Biz Azerbaycan askerleriyiz. Sağlığın yerinde mi? Köyde kimse kaldı mı?" diye yaşlı kadının halini durumunu sordu.

Ermeni kadın bunun üzerine, "Ben varım bir kaç ev daha var" dedi. Askerler sorularına, "Ne iş yapıyorsun ailen nerede? diye devam etti. Ermeni kadın, "Ailem Ermenistan da... Ben burada satıcıyım küçük bir dükkanım var. Yalnızım" dedi. Azerbaycan askerlerinin, "Biz buradayız" sözüne ise yaşlı Ermeni kadın, "Evinize hoş geldiniz" diyerek nokta koydu.

Karabağ'da Ermeni kadın Azerbaycan askerlerini böyle karşıladı: Evinize hoş geldiniz

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Ermenistan, Azerbaycan, Ermeni, Dünya, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (113)
Şahtaxtılı Elnur:Problem ele haylardı(ermeni) lerdi.Başga kim olacag.o siyasetdi deyilir ki ermeni cemiyeti deyil. Ki cemiyet oluplarsa.önce millet olsunlar sora cemiyet.Bir sözle ermenisdan deyilen dövlet Gedimi TURK TOPRAKLARI UZERİNDE GURULMUŞ BİR TEROR DÖVLETİDİR.BU DÖVLETİ DESDEKLİYEN DEYİRLER RUS DÖVLETİDİR .BUNUDA YADDAN ÇIXARMAG LAZIM DEYİL Kİ ZATEN BU TEROR DÖVLETİNİ YARADAN ZATEN RUS DÖVLETIDIR...! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
geri zekali yoplum:Kimse yogurtumun tadi ekşidir demez..kirpi elini yavrularin üstenden geçer ah ne kadar düzgünler, bu akadar alem nedir şikayet ederler. Dunya toplumu 8 milyar insandir turkleri goren artik hayatta onlari hormek istemezler sadce turkler kendilerini ovurler kimse onlati sebmezler cunku kendilerini sevdirmek icin yasamazlar. Bi turk cihana bedeldir diyen hasta zihniyet ve her zaman kendini hakki bulan dusunceler ve zihniyetler kim sever ki... Medya ise bunu boyle ismarlayip aptal insanlari kandiriyorlar selçuklulardan önce acaba türkler neredeydiler ve nasil bu vatanlari istila ettiler tum tarih şahidtir. Bide işgal hiçbir zaman ehlen we sehlen ile olmaz yada Selamla olmaz oldurmek ve zulum etmekle olur kim sizi sever geri zeklai toplum. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Nayide:Bu Savaşdir İranada düşer başka yerede Bilyormusunuz bizim şehirlermizi ne kadar kötü durma koydu bu itler cocuklsrmizi Ailelermizi öldurduler Amma insanlik bizde kalsin biz Anelerin kafasini kesmeyiz biz hamile kadinlarin karnini kesmeyiz kadinlara pus pis tecavuzler etmeyiz erkeklerin cinsiyyetini kesmeyiz ki nizim topraklarmiz işqal altinda bizim milletmiz köçkun kaldi igid olanarmuz şehit oldu Çocuklar yetim kaldi kadinlar başsiz kaldi Zafer bizimdir ölmek var dönmek yokkk Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 113 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title