Selin Ciğerci'nin tedbir kararından dolayı 3 gün hapis yatan Deniz Akkaya, tahliye olur olmaz ateş püskürdü - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Selin Ciğerci'nin tedbir kararından dolayı 3 gün hapis yatan Deniz Akkaya, tahliye olur olmaz ateş püskürdü

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Magazin

Selin Ciğerci'nin aldırdığı tedbir kararını ihlal edince 3 gün zorlama hapsi cezasına çarptırılan eski manken Deniz Akkaya, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan bugün çıktı. Selin Ciğerci'ye cinsiyet değiştirmeden önce kullandığı Okan adıyla seslenen Akkaya, "Tarlabaşı'ndan başlayan hikayesini anlatacağım. Naylon fatura işlerini de şikayet edeceğim" dedi.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile tartışan ve hakkında çıkarılan tedbir kararına uymayarak konuşmaya devam eden Deniz Akkaya, 3 gün zorlama hapse çarptırıldı. Pazartesi günü teslim olan Akkaya, bugün Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye oldu. Kendisini bekleyen basın mensuplarıyla konuşan Akkaya, Selin Ciğerci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

3 gün önce cezasını çekmek üzere Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim olan Deniz Akkaya Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na konulmuştu. Saat 12.00'da cezaevinden çıkan Deniz Akkaya, "Buradan böyle dram hikayesi çıkarılacak bir durum yok. Topu topu 3 gün kaldım. Bu 3 gün bana hayatımda yaşayamayacağım bir deneyim ve gözlem fırsatı verdi. Ben 3 gün bol bol kitap okudum. Doğan Cüceloğlu'nun kitaplarını okudum" dedi.

Selin Ciğerci'nin tedbir kararından dolayı 3 gün hapis yatan Deniz Akkaya, tahliye olur olmaz ateş püskürdü

Açıklamalarına devam eden Akkaya, "Takma ismiyle Selin Ciğerci, gerçek ismi Okan olan bir şahıs pedofili suçuyla özellikle yargılanmak üzere mahkemesi başlayacak kişi ki bunlar hep takma isimler kullanıyorlar. Ben bu kişiye konuşurken Okan diyeceğim gerçek ismi Okan çünkü. Ben hapisteyken konuşamamam için bir tedbir kararı aldırmaya çalışmışlar. Mahkeme böyle saçma bir olayın mümkün olmadığını söyledikleri için mahkemeler bu konuşmamda hiç bir sakınca görmediklerini söylemişler. Pazartesi itibariyle bu kişinin Tarlabaşı'ndan Londra'ya uzanan 'Cinderella' hikayesinde, FETÖ ile ilişkileri olan herkesi şikayet ettikten sonra, naylon fatura işleri de var bunların, hepsini tek tek şikayet edeceğim" ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci'nin tedbir kararından dolayı 3 gün hapis yatan Deniz Akkaya, tahliye olur olmaz ateş püskürdü

"Gayet paşalar gibi yattık çıktık" diyen Akkaya, "Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar. Zaten savcılıkta da bu FETÖ ilişkileri ile ilgili biz randevularımızı almıştık. Bunları konuşmamam için zaten tedbir aldırmış" şeklinde konuştu.

Demirören Haber Ajansı - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
Mikail arman:TEMELSÎZ ADALET ! Deniz Akkaya yinede hepsinden, özelliklede cinsiyet değiştirenlerden onurlu, cesur ve harbi hir bayandır.Tecavüzcüleri, masum hayvanlara eziyet edenleri serbest bırakıp, cinsiyet değiştirip topluma kötü örnek olan bir insana eleştiri yaptığı için Deniz Akkaya' yı hapse atan sakat Adalete yazıklar olsun. Cevap Yaz 25 114 Yayından Kaldır
Abdullah Atik:Deniz hanım çok geçmiş olsun sonuna kadar haklısınız bu ülkede adalet diye bir şey yok kalmadıda adeletin kimlere işlediği belli okan gibilerine işliyor .. Cevap Yaz 22 103 Yayından Kaldır
Eray Içkaya:hep böyledir. çıkarlar çatışınca hemen eski dostunun arkadaşının kirli çamaşırlarını serer insan ortaya . ama öncesinde bal börek kuzu sarması . keşke insanlar dürüst olsa baştan hata yapmalarını engellese . engelleyemedi o an şikayet etse . ters düşünce bülbül kesilmek niye ? selin ciğerciyi savunmuyorum ne ise alsın cezasını HİÇ SEVMEM . ama buna da sorulmalı neden sustun bu kadar zaman ? bir çıkarın mı vardı ? suçu gizlemek suçtur . DEMELİ BİRİLERİ Cevap Yaz 11 81 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title