İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti

İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Geçim sıkıntısı çeken ve iş bulamayan İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir, yaşamına son verdi.

İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti. Taşdemir'in geçim sıkıntısı çektiği, bir süredir iş aradığı belirtildi.

Fikir Kulüpleri Federasyonu (FKF) İstanbul Üniversitesi Temsilciliği, Twitter hesabından İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir adlı gencin intihar ederek yaşamına son verdiğini duyurdu.

KONYA'DA KAMYONCU KENDİSİNİ TIRA ASARAK İNTİHAR ETMİŞTİ

Konya'da evli ve iki çocuk babası tır şoförü Mevlüt Çankaya, kamyon garajında kendini tırına asarak intihar etmişti. Konu ile ilgili konuşan Konya Nakliyeciler Odası Başkanı Ahmet Şen, "Nakliyeci arkadaşımızın bankalara ve çevresine borcu bulunuyordu. Ayrıca eşi ile de araları bozuktu. Borcundan ve ailevi sıkıntılarından dolayı intihar ettiğini düşünüyoruz" demişti.

İSTANBUL ÜNİVERSİTELİ SİBEL ÜNLİ DE İNTİHAR ETMİŞTİ

Geçtiğimiz ay İstanbul Üniversitesi öğrencisi Sibel Ünli de yaşamına son vermişti.

İstanbul Fatih'te sahilde cansız bedeni bulunan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Sibel Ünli'nin intihar sebebinin iş bulamaması, ekonomik durumunun kötü olması ve sosyal medyada dış görünüşüne yönelik alaylı mesajlardan dolayı girdiği depresyon olarak ifade edilmişti. Genç kadının, sosyal medya hesabından yeni yıl dileğini 'iş bulmak' olarak açıkladığı ve bir liraya karnını nasıl doyuracağını sorduğu görülmüştü.

İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti
İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti
Haber Yorumları (308)
UĞUR: 4. Sınıfta ne bunalımı yazanlar mezun olduğun an KYK aldıysan 25-30 milyar borç ile hayata atılıyorsun hadi bakalım birde iş bulama ayıkla pirincin taşını şimdi bazılarımız almasaydı falan diyecek ama öyle bir dünya yok Hem öğrenci olup hem geçim sıkıntısı daha mahveder insanı
UCUBE: Güzel kardeşim canına kıymaya ne gerek vardı, bulunduğun il başkanlığına gitsen yardımcı olurdu. Olmadı Cimer''den cumhurbaşkanlığına yazsaydı keşke, hemen dönüş sağlanıyordu. Allah rahmet eylesin üzüldüm.
SELİM: Özellikle sanayi ve fabrikalardan askeri ücretten vergi kaldırılmalı işverenin cebinde kalması lazım ki iş yerleri yeşersin serpilsin daha çok istihdam sağlansın. Üretim yapan fabrikayı vergilere boğarak cezalandırıyoruz.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title