İrem Derici, Çeşme tatilinde hastanelik oldu

İrem Derici, Çeşme tatilinde hastanelik oldu

İrem Derici, Çeşme tatilinde hastanelik oldu
Hürriyet - Haberler | Magazin

İrem Derici'nin tatil keyfi, rahatsızlanmasıyla yarıda kaldı. Üşüttüğünü söyleyip hastaneye giden ünlü şarkıcı, sosyal medyada yayınladığı videoda "Sesim çıkmıyor. Boğazım, kulaklarım ağrıyor. Ha iğnemi yaptırdıktan sona beach'e giderim, o ayrı." dedi. Derici'nin hastanede kalmak istemediği ve serumla birlikte evine geçtiği öğrenildi.

Bir süredir Çeşme'de tatil yapan İrem Derici, önceki gün kendini kötü hissedince hastanenin yolunu tuttu. Bir gün önce eğlenmek için Derya Uluğ'un sahne aldığı mekana giden ve oradaki havalandırma nedeniyle üşüttüğünü söyleyen Derici, hastaneye giderken çekip Instagram'da paylaştığı videoda şöyle dedi: "Hastaneye gidiyorum. Sesim çıkmıyor. Boğazım, kulaklarım ağrıyor. Ha iğnemi yaptırdıktan sona beach'e giderim, o ayrı."

SERUMLA EVE GİTTİ

İrem Derici'ye hastanede serum tedavisi uygulandı. Ancak şarkıcı tedavinin tamamlanmasını beklemeden kolunda serumla hastaneden ayrılıp kiraladığı yazlık eve geçti. Arkadaşı Murat Balcı, Derici'nin görüntülerini sosyal medyada yayınladı.

İrem Derici, Çeşme tatilinde hastanelik oldu

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title