Haberler » Spor » İngiliz Basını: Ronaldo En Az 180 Milyon Euro - Spor

İngiliz Basını: Ronaldo En Az 180 Milyon Euro

Ada medyası, Manchester United'ın Ronaldo'yu kadrosuna katması için en az 180 milyon euroyu gözden çıkarması gerektiğini yazdı.

İngiliz Basını: Ronaldo En Az 180 Milyon Euro

, her ne kadar 'de mutlu olduğunu söylese de İngiliz basını, yıldız oyuncunun 'a dönebileceği yolundaki söylentilere sayfalarında geniş yer veriyor.

İNGİLİZLER, RONALDO'YU KONUŞUYOR

Cristiano Ronaldo, 2003-2009 yılları arasında forma giydiği Manchester United'a dönecek mi? Yıldız oyuncu, Real Madrid'de mutlu olduğunu vurguluyor ve ayrılmayı düşünmediğini söylüyor. Ancak İngiliz basını, Ronaldo'nun yuvaya geri dönebileceği yolundaki söylentilere sayfalarında geniş yer ayırmaya devam ediyor.

KESENİN AĞZI AÇILMALI

Son olarak Guardian gazetesi, bir maliyet hesabı ile okuyucularının karşısına çıktı. Gazeteye göre Ronaldo'nun yeniden Ada'ya dönmesi için United Yönetimi'nin, kesenin ağzını sonuna kadar açması gerekecek.

EN AZ 180 MİLYON ERUO

Cristiano Ronaldo, Real Madrid'den yıllık net 21 milyon euro kazanıyor. Madrid ekibi vergi ile birlikte, yıldız oyuncuya yıllık 43 milyon euro ödüyor. Ronaldo'nun, United'a bundan daha düşük bir bedelle transfer olmaya yanaşmayacağını yazan Guardian, bonservis bedeliyle birlikte, United'ın kasasından en az 180 milyon euro çıkacağını yazdı.

TOPLAM MAALİYETİ 250 MİLYON EURO

Daily Mail ise Real Madrid'in Ronaldo'yu, rekor bir bonservis bedeli ödenmeden asla bırakmayacağını belirterek, yıldız oyuncunun United'a maliyetinin 250 milyon euro'yu bulabileceğini savundu.

Manchester United, Falcao, Angel Di Maria, Ander Herrera, Daley Blind, Marcos Rojo ve Luke Shaw'u kadrosuna katmak için yaklaşık 190 milyon euro harcamıştı.

Kaynak: Haberler.Com

Manşet

Haberler