HÜSEYİN BEYOĞLU HABERLERİ

HÜSEYİN BEYOĞLU HABERLERİ

Hüseyin Beyoğlu haber, Hüseyin Beyoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Beyoğlu

Hüseyin Beyoğlu

Doğum Yeri Diyarbakır / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Hüseyin Beyoğlu Kimdir ?

Hüseyin Beyoğlu, 1964 Yılında Lice'de doğdu. İlkokulu ve ortaokul eğitimini Lice'de tamamladı. 1998 Anadolu Üniversitesi'nden mezun oldu. Ak Partinin kuruluşundan beri parti üyesi olan Beyoğlu, Diyanet İşleri Başkanlığında İmam Hatip ve Mürakıp (diyanet işleri müfettişi) olarak görev yapıp emekli oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüseyin Beyoğlu - Bugün
Bağlar Belediyesi'nin asfaltlama çalışması sürüyor
Başkan Hüseyin Beyoğlu, bir çok cadde ve sokakta 1484 metrekare parke taşı ve 35 bin 422 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdiklerini belirterek, " Vatandaşın memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.
Hüseyin Beyoğlu - 24.9.2020
Bağlar'da kentsel dönüşüm çalışması için metruk 127 yapı yıkıldı
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşın huzurunu sağlamak ve kentsel dönüşüme hazırlık yapmak için verdikleri mücadelede başarılı bir şekilde yol aldıklarını söyledi.
Hüseyin Beyoğlu - 23.9.2020
Bağlar Belediyesi yol yapım ve onarım çalışması aralıksız sürüyor
Mahalle muhtarları ve kırsal yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşlar, yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve çalışmayı gerçekleştiren ekiplere teşekkür etti.
Hüseyin Beyoğlu - 22.9.2020
Bağlar Belediyesince kurulan çok amaçlı park tamamlanma aşamasında
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu tarafından temeli atılan Bağcılar Mahallesi'ndeki 7 bin dönüm alanda kurulan çok amaçlı parkta meşe, lale, kandil, sığla ve çınar ağaçları dikilmeye başlandı.
Hüseyin Beyoğlu - 21.9.2020
Bağlar'da yeni tip koronavirüs denetimi
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun talimatıyla zabıta ekibi, Diyarbakır Yeni Sebze ve Meyve Halindeki iş yerlerini denetledi.
Hüseyin Beyoğlu - 20.9.2020
Bağlar'da asfalt ve parke taşı çalışmaları
AK Parti Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, salgına rağmen çalışmaların aksatılmadan devam ettiğini belirtti.
Hüseyin Beyoğlu - 15.9.2020
Bağlar Belediyesi kolaylık sağladı, oto galeri esnafı ruhsat sahibi oldu
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, oto galeri esnafının yaşadığı ruhsat sorunlarının çözülmesini ve bunun için gerekli tüm kolaylığın sağlanmasını istedi, bunun için Ruhsat Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekipler kısa sürede önemli mesafe kat ederek ilçede bulunan esnafı rahatlattı.
Hüseyin Beyoğlu - 13.9.2020
Bağlar Belediyesinden dezenfekte çalışmaları
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, temizlik çalışmalarını Kovid-19 dolayısıyla yoğunlaştırdıklarını söyledi.
Hüseyin Beyoğlu - 8.9.2020
Bağlar Belediyesi zabıta ekipleri vatandaşa hizmet için 24 saat sahada
Zabıta teşkilatının kuruluşunun 194. yılı nedeniyle açıklama yapan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, fedakar zabıta personelinin gecesini gündüzüne katarak millete hizmet ettiğini söyledi.
Hüseyin Beyoğlu - 8.9.2020
Bağlar'da taziye evlerinin bulunduğu caddede yenileme çalışması
Çalışmalarla ilgili yerinde inceleme yapan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşın kalbine dokunan ve günlük yaşantısını kolaylaştıran belediyecilik anlayışı ortaya koymalarının halk tarafından takdirle karşılandığını söyledi.
Hüseyin Beyoğlu - 7.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Olay gece saatlerinde, Bağlar ilçesi Körhat Mahallesi'nde meydana geldi. Park halinde bulunan Bağlar Belediyesi'nin servis aracı yüzleri maskeli kişilerce kundaklandı. Olayda can kaybı meydana gelmezken, araç kullanılamaz hale geldi. AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu olay yerine gelerek bilgi aldı.
Hüseyin Beyoğlu - 7.9.2020
Bağlar Belediyesi'ne ait servis aracı kundaklandı
Bağlar Belediyesi'ne ait servis aracı kundaklandı DİYARBAKIR'ın Bağlar Belediyesi'ne ait servis aracı park halindeyken kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı. Can kaybının olmadığı olayda araç kullanılamaz hale geldi. Olay gece saatlerinde, Bağlar ilçesi Körhat Mahallesi'nde meydana geldi. Park halinde bulunan Bağlar Belediyesi'nin servis aracı yüzleri maskeli kişilerce kundaklandı. Olayda can kaybı meydana gelmezken, araç kullanılamaz hale geldi. AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu olay yerine gelerek bilgi aldı.
Hüseyin Beyoğlu - 7.9.2020
Diyarbakır'da park halindeki zabıta servis aracı yakıldı
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Belediyenin halkla bütünleşerek ilçenin her karışına hizmet götürmesini içine sindiremeyen karanlık odakların gözdağı vermek istediğini ancak hiçbir şekilde bu tür saldırılara boyun eğmeyeceklerini belirtti.
Hüseyin Beyoğlu - 7.9.2020
Bağlar Belediyesi yine terörün hedefinde: Temizlik aracından sonra bu kez servis aracı yakıldı
"Bu saldırıların hedefi milletimizdir" Olayı öğrendikten hemen sonra aracın yakıldığı bölgeye gelerek bilgi alan ve incelemelerde bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin halkla bütünleşerek ilçenin her karışına hizmet götürmesini içine sindiremeyen karanlık odakların gözdağı vermek istediğini ancak hiç bir şekilde bu tür saldırılara boyun eğmeyeceklerini kaydetti.
Hüseyin Beyoğlu - 6.9.2020
Bağlar'da Kovid-19 denetimleri
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun talimatıyla zabıtalardan oluşturulan 80 kişilik ekip, toplu taşıma araçlarından düğün salonlarına kadar tüm yaşam alanlarını denetledi.
Hüseyin Beyoğlu - 3.9.2020
Diyarbakır'da mobil yüzme havuzu yoğun talep görüyor
Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde hizmete giren mobil yüzme havuzu yoğun talep görüyor. Bağlar Belediyesi tarafından, Gençlik ve Spor Bakanlığının 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesi kapsamında çocuklar için gölet parkı içinde yapılan mobil havuzda yüzme kursları başladı. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün desteğiyle açılan kurslara 150'si kız 500 çocuğun eğitim aldığını söyledi.
Hüseyin Beyoğlu - 1.9.2020
Bağlar Belediyesince 5 ayda 520 nikah işlemi gerçekleştirildi
Bağlar Belediyesinin yeni ek hizmet binasının bulunduğu açık alanda sosyal mesafe ve dezenfekte kuralları uygulanarak oluşturulan nikah işlemleri alanı sayesinde çiftler, yakınları ve sevdikleriyle beraber dünya evine girdi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin tüm imkanlarının bu konuda vatandaşların hizmetinde olduğunu söyledi.
Hüseyin Beyoğlu - 30.8.2020
Bağlar'da 40 metruk bina yıktırıldı
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, gençlerin kötü alışkanlıklar edinmemesi için çaba gösterdiklerini belirterek, "Suç grupları ve kötü alışkanlıkları olan gençlerin meskeni haline gelen yapıları temizleyerek vatandaşlarımız için huzur alanları haline getireceğiz.
Hüseyin Beyoğlu - 28.8.2020
Son dakika haber | Diyarbakırlı çocuklar yüzme öğrenecek
Açılış programına,Vali Yardımcısı Ömer Coşkun, Bağlar Kaymakamı Yavuz Güner, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir ile vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Beyoğlu - 27.8.2020
Son dakika haberleri... Bağlar Belediyespor Kulüp Başkanı Ferit Tutşi oldu
Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun sporun gelişimine her türlü desteği sağladığını belirten Tutşi, "Sporu seven ve gerekli desteği sağlayan Hüseyin Beyoğlu başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.
Hüseyin Beyoğlu - 27.8.2020
Bağlar'da asfaltlama çalışması sürüyor
Asfaltlama çalışmasını yerinde izleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yarınların umudu ve teminatı olan çocukların daha iyi çaşrtlarda okula ulaşmasını sağlamak için ilçedeki okul yollarını asfaltladıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Pandemi nedeniyle şu an okullarımız kapalı ama biz yine de okullar açılacakmış, örgün eğitim olacakmış gibi kendi imkanlarımızı kullanarak gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyoruz.
Hüseyin Beyoğlu - 25.8.2020
Bağlar Belediyesinden kayıt dışı iş yerlerine yönelik ruhsatlandırma
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, denetleme çalışmalarına verdiği destek nedeniyle Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu'na teşekkür etti.
Hüseyin Beyoğlu - 24.8.2020
Esnaftan, Başkan Beyoğlu'na teşekkür
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'na, yapılan hizmetler ve çalışmalar nedeniyle esnaf teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Beyoğlu Haberleri | Hüseyin Beyoğlu Kimdir - Haberler - Hüseyin Beyoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Beyoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Bağlar Belediyesi'nin asfaltlama çalışması sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 17:56:39. #1.15#
title