Hollanda Parlamentosu'ndaki bomba ihbarı asılsız çıktı

Hollanda Parlamentosu'ndaki bomba ihbarı asılsız çıktı

Haberler.com - Haberler | Dünya

Hollanda'nın Lahey kentinde bulunan parlamento binası bomba ihbarı üzerine tahliye edilmişti. Yaşanan olayın ardından Lahey Polisi, tahliyenin durdurulduğu ve önemli bir şeyin olmadığı açıkladı.

Lahey Polisinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Hollanda Parlamentosunun bir bomba tehdidi nedeniyle boşaltıldığı ve konuya ilişkin araştırma yapıldığı belirtilmişti.

TAHLİYE DURDURULDU

Lahey Polisi tarafından yapılan ikinci paylaşımda, yapılan tahliyenin durdurulduğu kaydedilirken, önemli bir şeyin bulunmadığı ifade edildi. Gazeteciler ise Twitter'dan, geçen hafta yapılan ulusal seçimlerden sonra hükümet kurma müzakerelerinin yeniden başlamasıyla ilgili bir haber konferansını bekledikleri binaları terk etmelerinin söylendiğini paylaştı.

Hollanda Parlamentosu'ndaki bomba ihbarı asılsız çıktı
Haber Yorumları (5)
ABU BEQİR: Kafir Hollanda Müselmanlara yaptınız işkenceleri unutmadık yakında bu gök kubbeyi başınıza yıkacaz İslam sancağını kalbinizde dalgalandırıcaz
CİMBOMLU: insallah birgün patlar o bomba basinizda.
MEHMET: inançsızların sonu hepsi Allahın gazabına uğrayacak
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title