Hazal Kaya Yeni Sevgilisiyle El Ele

Hazal Kaya Yeni Sevgilisiyle El Ele

Hazal Kaya, Tolga Çevik'in oyuncu kuzeni Sarp Bozkurt'la yeni bir aşka yelken açtı.

Hazal Kaya Yeni Sevgilisiyle El Ele

Fotoğrafçı Cahit Baha Pars'tan kısa süre önce ayrılan Hazal Kaya, Tolga Çevik'in oyuncu kuzeni Sarp Bozkurt'la yeni bir aşka yelken açtı.

Hürriyet'in haberine göre; Kaya, yeni aşkıyla ilk kez önceki gece Beyoğlu'nda el ele görüntülendi.

Soruları yanıtsız bırakan ikili, muhabirlere "İlginize teşekkür ederiz, evet birlikteyiz" dedikten sonra oradan uzaklaştı.

Sevgilisi Cahit Baha Pars'tan ayrılan Hazal Kaya, yeni aşkı oyuncu Sarp Bozkurt'ta buldu.

Hazal Kaya ile kendisinden 18 yaş büyük fotoğrafçı sevgilisi Cahit Baha Pars'ın yolları yaklaşık iki ay önce ayrıldı. "Adını Feriha Koydum"un yıldızı, bu ayrılığın ardından kalbini komedyen Tolga Çevik'in kuzeni oyuncu Sarp Bozkurt'a açtı. Çift, ilk kez Yıldız Çağrı Atiksoy'un iki hafta önceki doğum günü partisinde birlikte görüldü.

HAYRANLARIN GÖZÜNDEN KAÇMADI

ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ama arkadaş toplantılarına beraber katılan Hazal Kaya ve Sarp Bozkurt, şimdiye kadar iki kez kareye girmişti. Dikkatlı bir genç de Bozkurt'un adına Facebook'ta açılan hayran sayfasına bu görüntüleri yükleyip altına "Hazal Kaya ve Sarp… Birlikte ikinci fotoğrafları, yoksa!" diye yazmıştı.

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıfta okuyan ve Kaya'dan sadece bir yaş büyük olan 1989 doğumlu Bozkurt, en son Tolga Çevik'in "Sen Kimsin" filminde rol aldı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr