Hatay'da "İl İdare Şube Başkanları" Toplantısı Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Hatay'da "İl İdare Şube Başkanları" Toplantısı Yapıldı

AA - Yerel
Hatay'da

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz başkanlığında yapıldı.

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz başkanlığında yapıldı.

Lekesiz, Suphi Öner Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, 2012 yılında sağlık, eğitim, tarım, turizm, güvenlik ve diğer alanlarda kenti bulunduğu konumdan çok daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışan şube başkanlarına teşekkür etti.

Toplantıda, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOĞAKA) 2012 yılı mali destek programı teklif çağrısına da değinen Lekesiz, teklif çağrılarına, resmi kurum ve kuruluşların, sivil toplum örgütlerinin, meslek odalarının proje üreterek müracaat etmesi ve bunların zaman içerisinde belli bir kaliteye ulaşmasının memnuniyet verici olduğunu kaydetti.

İl müdürlerinin ailesiyle birlikte her ay ihtiyaç sahibi, yaşlı, hasta ve yalnız vatandaşları ziyaret ettiklerini vurgulayan Lekesiz, ziyaret edilen kişiyle ilgili de bilgilerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bildirilerek imkanlar ve yasalar çerçevesinde ihtiyaçlarının giderilmeye çalışıldığını belirtti.

Toplantıda, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, doğalgaz faaliyet raporu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç tebligatların polis vasıtasıyla yapılmasına ilişkin genelge, Bilgi-İşlem Şube Müdürü Cahit Doğan iletişim araçlarının gelişimi ve akıllı bilgisayar kullanımının önemi gibi konularda sunum yaptılar.

Muhabir: İsmihan Özgüven

Yayıncı: Ali Güreli - HATAY

AA - Yerel

Mehmet Celalettin Lekesiz, Suphi Öner Öğretmenevi, Doğu Akdeniz, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title