Hasan Davulcu Haberleri

Hasan Davulcu haber, Hasan Davulcu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Davulcu - 5.7.2020
Kastamonu'da silahla vurulan kişi hayatını kaybetti
Karşı köyünde yaşayan Hasan Davulcu (65), hayvanlarını otlatmak için gittiği tarladan geri dönmeyince ailesi ve yakınları arama yaptı.
Hasan Davulcu - 5.7.2020
15 Temmuz şehidinin oğlu dünya evine girdi
Şehidin oğlu Metahan Çoban ile Esra Kıcık'ın hayatlarını birleştirdiği düğüne çiftin yakınlarının yanı sıra Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Gümüşhacıköy Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, Belediye Başkanı Zehra Özyol, AK Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya ile davetliler katıldı.
Hasan Davulcu - 3.6.2020
Çorum'da yaylada hayvan otlatan Medine'ye dizüstü bilgisayar hediye edildi
Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, yürüyüş yaparken yaylada karşılaştığı hayvan otlatan ilkokul 4. sınıf öğrencisi Medine Karakuş'a, dizüstü bilgisayar hediye etti.
Hasan Davulcu - 26.2.2020
Çorbalar öğretmenden spor malzemeleri Bakanlıktan
Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, Kale Çavuşhan İlkokulunu ziyaret ederek Hilal öğretmen ve öğrencileriyle bir araya geldi.
Hasan Davulcu - 15.1.2020
Hasan Davulcu: Olimpiyatlar öncesinde 20 federasyonumuzu denetleyeceğiz
Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, Ankara'da süren Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı'nın üçüncü gününde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Hasan Davulcu - 15.1.2020
Hasan Davulcu: Olimpiyatlar öncesinde 20 federasyonumuzu denetleyeceğiz
Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, Ankara'da süren Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı'nın üçüncü gününde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Hasan Davulcu - 15.1.2020
Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı
Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, 2020 yılı içerisinde olimpiyatlar öncesi ilgili tüm federasyonların denetleneceklerini söyledi.
Hasan Davulcu - 19.2.2019
Dha Yurt - Atama Kararları Resmi Gazete'de
Rehberlik ve Denetim Başkanı Mehmet Haluk Uçkun görevden alınırken, boşalan göreve Hasan Davulcu atandı.
Hasan Davulcu - 19.2.2019
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Rehberlik ve Denetim Başkanı Mehmet Haluk Uçkun görevden alınırken, boşalan göreve Hasan Davulcu atandı.
Hasan Davulcu - 19.2.2019
Cumhurbaşkanı Atama Kararları Resmi Gazete'de
Gazete de yayımlanan atama kararının devamında, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne Emre Topoğlu, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğüne Recep Ali Er, Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğüne Mehmet Ata Öztürk, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğüne Ahmet Dilsiz, Personel Genel Müdürlüğüne Engin Yalçın, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Mehmet Akif Bağır atandı. Öte yandan, Rehberlik ve Denetim Başkanı Haluk Uçkun görevden alınarak boşalan koltuğa Hasan Davulcu uygun görülmüştür.
Hasan Davulcu - 19.2.2019
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Rehberlik ve Denetim Başkanı Mehmet Haluk Uçkun görevden alınarak bu suretle boşalan Rehberlik ve Denetim Başkanlığına ise Hasan Davulcu'nun ataması yapıldı.
Hasan Davulcu - 8.12.2017
Dha Yurt Bülteni- 1
Prof.Dr.Canan Karatay, Eskişehir'de Kredi Yurtlar Kurumu tarafından Çınaraltı Sohbetleri adı altında düzenlenen 'Kendine İyi Bak' konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı. Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'ndeki konferansı Vali Yardımcısı Akın Ağca, Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Hasan Davulcu ile çok sayıda üniversite öğrencisi takip etti.
Hasan Davulcu - 7.12.2017
Prof. Dr. Karatay: Erkeklerin Ömrü, Kendilerine Bakmazlarsa Kadınlardan Daha Kısa Olur
İÇ Hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, "Erkeklerde X ve Y kromozomu var. Y kromozomuna baktığınızda bir bacağı eksik. O sebeple erkeklerin ömrü, kendilerine iyi bakmazlarsa kadınlardan daha kısa olur" dedi Prof.Dr.Canan Karatay, Eskişehir'de Kredi Yurtlar Kurumu tarafından Çınaraltı Sohbetleri adı altında düzenlenen 'Kendine İyi Bak' konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı. Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'ndeki konferansı Vali Yardımcısı Akın Ağca, Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Hasan Davulcu ile çok sayıda üniversite öğrencisi takip etti.
Hasan Davulcu - 7.12.2017
Dha Yurt Bülteni-18
Haber: Taylan YILDIRIM, kamera: Mücahit BEKTAŞ / İZMİR ================================================ Prof. Dr. Karatay: Erkeklerin ömrü, kendilerine bakmazlarsa kadınlardan daha kısa olur İÇ Hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, "Erkeklerde X ve Y kromozomu var. Y kromozomuna baktığınızda bir bacağı eksik. O sebeple erkeklerin ömrü, kendilerine iyi bakmazlarsa kadınlardan daha kısa olur" dedi Prof.Dr.Canan Karatay, Eskişehir'de Kredi Yurtlar Kurumu tarafından Çınaraltı Sohbetleri adı altında düzenlenen 'Kendine İyi Bak' konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı. Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'ndeki konferansı Vali Yardımcısı Akın Ağca, Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Hasan Davulcu ile çok sayıda üniversite öğrencisi takip etti.
Hasan Davulcu - 7.12.2017
Az Yağlı Diyetler Hastalığa Davetiye Çıkarır"
"Şekersiz gazlı içecekler daha tehlikeli" Son dönemlerde şekersiz gazlı içeceklerin propagandasının yapıldığını aktaran Karatay, şunları kaydetti: "Şekerli gazlı içeceklerin tehlikeli olduğunu söylüyordum. Fakat şimdilerde şekersiz gazlı içecekler çıkarıp onların reklamlarını yapıyorlar. Şekersiz gazlı içecekler daha tehlikeli. Onun dışında ekmek, trans yağlar, kızartmalardaki, margarinlerdeki yağlar sağlıksız diyorum. Kuzu yağı, zeytinyağı tokluk hissi verir, acıktırmaz. Sağlıklı köy tereyağı uzun süre enerji sağlar, dinçlik verir, beynimizi açar, ruh sağlığı sağlar, karaciğer yağlanmasını önler." Söyleşiye, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu ve AÜ öğretim üyeleri ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Hasan Davulcu - 28.11.2017
Bartın'da "Tiyatro Sporu" Sahnelendi
KYK Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu, yaptığı açıklamada, kurum olarak bu tür etkinliklerin yaygınlaşması için çalıştıklarını söyledi.
Hasan Davulcu - 26.10.2016
Motosiklet Federasyonunda Uçar Yeniden Başkan
Bekir Yunus Uçar'ın başkanlığındaki federasyonun yönetim kurulunda yer alan isimler şöyle: Ogün Baysan, Tayfun Şık, Mahmut Nedim Akülke, Sadık Özdemir, Okan Alp, Vehbi Ulusan, Erdoğan Yıldırım, Ali Ekber Ekici, Mehmet Sadık Vefa, Hasan Davulcu, Cem Karahan, Metin Kural, Ümit Ülkü, Hasan Kadri Amrag Divan başkanlığını Mahmut Nedim Akülke'nin yaptığı genel kurulda ayrıca faaliyet ve denetim raporları ibra edildi.
Hasan Davulcu - 26.5.2016
Kandıra'da "Fetih Buluşmaları" Konferansı
Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu, Turan Güneş Kültür Merkezi'ndeki konferansta kurum olarak öğrencilerin ufuklarının açılması adına etkinlikler düzenlediklerini söyledi.
Hasan Davulcu - 27.10.2015
Talha Uğurluel ile Benim Tarihim" Söyleşisi
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu, AA muhabirine, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın talimatıyla düzenledikleri söyleşinin ilkini Edirne'de gerçekleştirdiklerini belirtti.
12
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Hasan Davulcu Haberleri | Hasan Davulcu Kimdir - Haberler - Hasan Davulcu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Davulcu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kastamonu'da silahla vurulan kişi hayatını kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 11:50:36. #1.14#
title