HAKAN GÜLTEKİN HABERLERİ

Hakan Gültekin haber, Hakan Gültekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Gültekin

Hakan Gültekin

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970

Hakan Gültekin Kimdir ?

Hakan Gültekin, 1970 yılında Rize'nin Ardeşen ilçesinde doğdu. İlkokulu Ardeşen Alparslan İlkokulu’nda, ortaokul ve lise eğitimini Ardeşen İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 1997 yılında 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hakan Gültekin - Dün
AFAD ile PTT'den afetlere karşı iş birliği protokolü
2021 yılı 'AFAD Eğitim ve Farkındalık Yılı' kapsamında AFAD, kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve meslek odalarıyla iş birliği yaparak vatandaşları afetlere karşı bilinçlendirmeyi hedefliyor. Yapılan iş birliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyen AFAD, PTT personelini afet konusunda bilinçlendirmek için protokol anlaşması imzaladı. AFAD binasında gerçekleşen imza törenine AFAD Başkanı Yunus Sezer ve PTT Genel Müdürü Hakan Gültekin katıldı.
Hakan Gültekin - 09.07.2021
Vali Kemal Çeber Maviyemiş Dağıtım Törenine Katıldı.
Çaykur Didi Stadyumu Maraton Tribünü Arkasında düzenlenen maviyemiş dağıtım törenine Vali Yardımcısı Bayram Sağır, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, İl Tarım ve Orman İşleri Müdürü Murat Genç, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Hakan Gültekin - 04.06.2021
Taşova'da yöresel ürünler kapalı pazar yeri için protokol imzalandı
DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Taşova Belediyesinde düzenlenen törende yaptığı açıklamada, bölgede üretime ve istihdama dayalı sürdürülebilir katma değeri yüksek projelere önem verdiklerini söyledi.
Hakan Gültekin - 02.06.2021
Valimiz Mustafa Masatlı: 'Dokap İlimizin Kalkınmasına Önemli Katkılar Sağlayacaktır.'
Valimiz Mustafa MASATLI geçtiğimiz yıl ilimizin de dahil olduğu Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nın tanıtım programına katılarak, DOKAP'dan 2021 yılında destek alan projelerin iş birliği protokollerini imzaladı.
Hakan Gültekin - 20.04.2021
Samsun'da organik fındık üretimi artacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve DOKAP işbirliği ile hazırlanan "Çakmak Barajı Su Havzasının Korunması" Projesi'nin organik fındık üretimine olumlu etki edeceğini vurgulayan Bakır, şunları kaydetti: "Geçtiğimiz günlerde, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve DOKAP işbirliği ile hazırlanan Çakmak Barajı Su Havzasının Korunması Projesi kapsamında ilçemiz Ağcagüney Mahallesi'nde üreticilere 28 adet pülverizatör, 1 adet dal kırma makinesi, bin 8 adet 5 kilogramlık sıvı organik gübre desteği verildi. Dağıtılan bu organik gübrenin hem organik fındık üretimini artıracağını hem de Çakmak Barajı Su Havzası'nı koruyacağını düşünüyorum. Ben bu projenin gerçekleşmesini sağlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve DOKAP Başkanı Hakan Gültekin başta olmak üzere programa katılım sağlayan Çarşamba Kaymakamı Doç.
Hakan Gültekin - 16.04.2021
Çarşamba'da üreticilere organik gübre ve ekipman desteği
Belediye denilince akla yol, alt yapı, su geldiğine işaret eden Demir, şunları kaydetti: "Ama belediyenin asli görevi bu değil. Kültürel, sanayi, tarım anlamında aklınıza ne geliyorsa destek vermemiz gerekiyor. Yol yapan, su getiren belediye bunları yapınca asıl belediyeciliğe o zaman başlayacağız. Tarımsal alanda da Samsun'da çok önemli projeleri hayata geçireceğiz. Gerçekleştireceğimiz proje ile dağıtacağımız organik gübrelerle içme suyu havzasını korumayı ve organik fındık üretimini artırmayı amaçlıyoruz. 28 pülverizatör, 1 dal kırma makinesi, 5 kilogramlık 1008 sıvı organik gübreyi Çakmak Barajı havzasında kullanacağız. Organik fındığı markalaştırarak piyasaya sürmemiz gerekiyor." DOKAP Başkanı Hakan Gültekin de bölgenin kalkınması, gelişmesi ile ilgili sektörel bazda çalışmalar yürüttüklerini anlattı.
Hakan Gültekin - 09.02.2021
Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsü bünyesinden 2 bin ton bal ihracatı hedefleniyor
Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) Başkanı Hakan Gültekin de tesisin bal dolum ve paketleme imkanlarının oldukça fazla olduğuna vurgu yaptı.
Hakan Gültekin - 06.01.2021
ÜNİ-DOKAP Dönem Başkanlığını Giresun Üniversitesi devraldı
DOKAP Başkanı Hakan Gültekin de ülkelerin gelişmesi ve kalkınması için bölge kurumlarının bir araya gelmesinin önemine değinerek, "Üniversiteler bölgenin gelişmesi için ciddi desteği olan kurumlardır ve üniversitelerimize büyük görevler düşmektedir.
Hakan Gültekin - 18.12.2020
Kovanlık'ta kadınların ürettiği organik ürünlerin satılacağı mağaza açıldı
DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, satış mağazasının açılışında yaptığı konuşmada, bölgenin ve ülkenin kalkınmasındaki temel prensibin üretimin arttırılması olduğunu belirterek, bu üretimin tabana yayılarak istihdamında aynı doğrultuda arttırılması gerektiğinin altını çizdi.
Hakan Gültekin - 11.11.2020
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'dan DOKAP'a ziyaret
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Hakan Gültekin'i ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Gültekin Haberleri | Hakan Gültekin Kimdir - Haberler - Hakan Gültekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Gültekin kimdir, hayatı ve biyografisi. AFAD ile PTT'den afetlere karşı iş birliği protokolü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 20:32:21. #1.14#

title