Haberler

Servet Operasyonu oyuncuları kimler? Servet Operasyonu filminin konusu ne? Servet Operasyonu oyuncu kadrosu!

Güncelleme:

Bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için zorlu maceraya atılan bir ajanın hikayesidir. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çeken Servet Operasyon filminin oyuncu kadrosu araştırılan konular arasında yer alıyor. İzleyiciler, filmin kaç yılında çekildiğini ve konusunu araştırmaya başladı. Peki, Servet Operasyonu oyuncuları kimler? Servet Operasyonu filminin konusu ne? Servet Operasyonu oyuncu kadrosu! Detaylar haberimizde...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Servet Operasyonu filminin konusu merak konusu oldu. Filmseverler, Servet Operasyonu filminin oyuncu kadrosunu araştırmaya başladı. Peki, Servet Operasyonu oyuncuları kimler? Servet Operasyonu filminin konusu ne? Servet Operasyonu oyuncu kadrosu! İşte detaylar...

SERVET OPERASYONU OYUNCU KADROSU!

Jason Statham

Aubrey Plaza

Bugzy Malone

Josh Hartnett

Cary Elwes

Hugh Grant

Lourdes Faberes

Max Beesley

Eddie Marsan

SERVET OPERASYONU KONUSU NEDİR?

Bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için zorlu bir maceraya atılan ajanın hikayesi anlatılmaktadır. M16 ajanı Orson Fortune, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için uluslararası bir istihbarat ittifakı olan Five Eyes tarafından işe alınır. Bu süreçte CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile birlikte çalışmak zorunda bırakılan Fortune, zengin bir silah tüccarının izini sürmeye çalışırken dünyayı dolaşmak zorunda kalır.

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Gündem Sinema Yaşam Kültür Sanat Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Malatya adayı kim? 2024 İYİ Parti Malatya Belediye Başkan adayı kimdir? İYİ Parti Kütahya adayı kim? 2024 İYİ Parti Kütahya Belediye Başkan adayı Ahmet Tekdemir kimdir? İYİ Parti Konya adayı kim? 2024 İYİ Parti Konya Belediye Başkan adayı Abdullah Yıldırım kimdir? İYİ Parti Kocaeli adayı kim? 2024 İYİ Parti Kocaeli Belediye Başkan adayı Gencay Yıldıztekin kimdir? İYİ Parti Kırşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan adayı Ufuk Cengiz kimdir? İYİ Parti Kırklareli adayı kim? 2024 İYİ Parti Kırklareli Belediye Başkan adayı Ali Dermenci kimdir? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 26-27 Şubat benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Galatasaray Antalyaspor maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Galatasaray Antalyaspor maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İYİ Parti Kırıkkale adayı kim? 2024 İYİ Parti Kırıkkale Belediye Başkan adayı Yavuz Kuzucu kimdir? İYİ Parti Kilis adayı kim? 2024 İYİ Parti Kilis Belediye Başkan adayı Yasin Topaloğlu kimdir? İYİ Parti Kayseri adayı kim? 2024 İYİ Parti Kayseri Belediye Başkan adayı Kazım Yücel kimdir? İYİ Parti Kastamonu adayı kim? 2024 İYİ Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Kadir Yalçın kimdir? İYİ Parti Kars adayı kim? 2024 İYİ Parti Kars Belediye Başkan adayı kimdir? İYİ Parti Karaman adayı kim? 2024 İYİ Parti Karaman Belediye Başkan adayı Nihal Tümene kimdir? Galatasaray Antalyaspor maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Antalyaspor maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title