Haberler

Mehmet Savran kimdir? AK Parti Nevşehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Savran kaç yaşında, nereli?

Güncelleme:

Mehmet Savran, AK Parti'nin Nevşehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Nevşehir Belediyesinin faaliyetleri ile gündeme gelen hakkında araştırmalar yapılan Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran gündemin en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. Peki, Nevşehir Belediye kimdir? Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran hangi partili?

Ak Parti 31 Mart seçimleri öncesinde seçim kongresi gerçekleştirmiş ve adaylarını açıklamıştı. Nevşehir Belediye Başkan adayı ise Mehmet Savran oldu. Vatandaşlar, Mehmet Savran'ın kim olduğunu merak ediyor. Peki, Mehmet Savran kimdir? AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Savran kaç yaşında, nereli?

MEHMET SAVRAN KİMDİR?

  • Mehmet Savran, 1974 yılında Nevşehir'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Nevşehir'de tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandı. 1992 yılında başladığı lisans eğitimini 1998 yılında bitirmesinin ardından Kırşehir ve Kastamonu'da hekim olarak görev yaptı.
  • İhtisasını 2004-2010 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda yaptı. Savran, 2010 yılında Nevşehir Dr. İ. Şevki Atasagun Devlet Hastanesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olarak görevini aldı. 2012 Mayıs ayından günümüze kadar Nevşehir'de özel bir hastanede çalıştı.
  • Savran, aktif siyasi hayatına ise, 2018 yılında AK Parti Nevşehir İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak başladı. 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde İl Belediye Meclis Üyesi olarak seçildi.
  • Evli ve bir çocuk babası olan Op. Dr. Mehmet Savran, aynı zamanda ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Mehmet Savran kimdir? AK Parti Nevşehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Savran kaç yaşında, nereli?Mehmet Savran

Mehmet Savran kimdir? AK Parti Nevşehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Savran kaç yaşında, nereli?Mehmet Savran

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Belediye Başkanlığı AK Parti Nevşehir Gündem Yaşam Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Cumartesi günü eczaneler açık mı? Eczaneler Cumartesi günü saat kaça kadar açık? 20 Nisan 2024 Eczane çalışma saatleri! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 20 Nisan dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 20 Nisan Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 20 Nisan Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Irak'taki Şii Milis Gücü Haşdi Şabi'ye Hava Saldırısı Düzenlendi E Devlet çöktü mü Son Dakika? E Devlet'te sorun mu var 20 Nisan Cumartesi 2024 20 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 20 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 20 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 20 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title