Haberler

Kong: Kafatası Adası filmi oyuncuları kim? Kong: Kafatası Adası filmi konusu, oyuncuları ve Kong: Kafatası Adası özeti!

Güncelleme:

Sinemaseverlerin beğenisini toplayan Kong: Kafatası Adası filmi televizyon ekranlarında da izleyicilerin beğenisini topluyor. İzleyicilerin merak ettiği Kong: Kafatası Adası konusu, özeti ve Kong: Kafatası Adası oyuncaları gibi konuları mercek altına alıyoruz. Kong: Kafatası Adası filminin detayları…

İzleyenleri ekrana bağlayan Kong: Kafatası Adası filmi, beyaz perdeden sonra televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kong: Kafatası Adası filmini izleyecek olanların merak ettiği Kong: Kafatası Adası konusu nedir, Kong: Kafatası Adası oyuncuları kimler ve Kong: Kafatası Adası özeti gibi konuları inceliyoruz.

Kong: Kafatası Adası FİLMİ KONUSU NEDİR?

Keşifçilerden ve askerlerden oluşan bir ekip, Pasifik'te keşfedilmemiş bir adaya gider fakat efsanevi Kong da dahil olmak üzere canavarların alanına girdiklerinden haberleri yoktur.

Kong: Kafatası Adası, John Gatins'in bir hikâyesinden Jordan Vogt-Roberts'ın yönettiği ve Dan Gilroy, Max Borenstein ve Derek Connolly tarafından senaryosu yazılmış, 2017 yılı Amerikan canavar filmi. Film, King Kong serisinin yeniden başlatılması ve Legendary'nin MonsterVerse'deki ikinci filmi olarak hizmet ediyor. Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, John Goodman, Brie Larson, Jing Tian, Toby Kebbell, John Ortiz, Corey Hawkins, Jason Mitchell, Shea Whigham, Thomas Mann, Terry Noter ve John C. Reilly'den oluşan bir oyuncu topluluğunu barındırıyor. Film, Pasifik'te keşfedilmemiş bir adaya seyahat eden korkunç yaratıklarla ve güçlü Kong ile karşılaşan bir grup bilim insanı ve Vietnam Savaşı askerlerin maceralarını gösteriyor.

Kong: Kafatası Adası, 28 Şubat 2017'de Londra'da gösterime girdi ve 10 Mart 2017'de Amerika Birleşik Devletleri'nde 2D, 3D, IMAX 3D ve Dolby Sinemalarda gösterime sunuldu. Film eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve 185 milyon dolar bütçesi karşıligında 566 milyon dolardan fazla hasılat elde etti.

Kong: Kafatası Adası FİLMİ OYUNCULARI VE KADROSU

Oyuncular

Tom Hiddleston .... James Conrad, asi ama asil bir İngiliz Özel Hava Servisi yüzbaşısı, Vietnam Hava Savunma Birliğinde Avustralya Özel Hava Hizmetleri Alayı ile görev yaptı ve Randa'nın Kafatası adası seferi'nde bir avcı izci olarak çalıştı..

Samuel L. Jackson .... Preston Packard, Bir Birleşik Devletler Ordusu Yarbay ve Sky Devils helikopter filosunun lideri, keşif gezileri sırasında kovalayıcı grubu tutuklamak için kiraladı.

John Goodman .... William "Bill" Randa, keşif gezisinden sorumlu hükûmet örgütü olan Monarch'ın üst düzey bir yetkilisi.

Brie Larson .... Mason Weaver, heyecanlı ve fedakâr foto muhabiri ve barış aktivisti.

Jing Tian .... San Lin, Monarch için çalışan genç bir biyolog.

Toby Kebbell .... Jack Chapman, Yarbay Packard'ın sağ kolu olan Birleşik Devletler Ordusu binbaşısı ve Deniz helikopteri pilotu.

John Ortiz .... Victor Nieves olarak, keşif gezisinde kıdemli bir Landsat yetkilisi.

Corey Hawkins .... Houston Brooks, Genç jeolog ve Yale Üniversitesi mezunu Monarch tarafından sismoloji üzerine çığır açan teorileri için sefer düzenledi.[4]

Jason Mitchell .... Glenn Mills olarak, Sky Devils'in genç sadık bir emir subayı ve helikopter pilotu.

Shea Whigham .... Earl Cole, Görev üzerinde "benzersiz" bir perspektifle, deneyimli bir Sky Devils Kaptanı.

Thomas Mann .... Reg Slivko, Taşınabilir bir kayıt çantası taşıyan tanınmış Sky Devils'in genç bir memuru.

Terry Notary .... King Kong (Hareket yakalama performansı), Iwi yerlileri tarafından Skull Adası'nda kral ve tanrı olarak tapılan 100 fit uzunluğundaki bir goril.[5]

John C. Reilly .... Hank Marlow, İkinci Dünya Savaşı'ndan bu yana 28 yıl boyunca Kafatası Ada'sında yaşayan 45. Takip Filosunun eksantrik ama bilgece ve erdemli bir Şikago'lu teğmen. Adanın yaratıklarını tanıyor ve İwi yerlilerinin dostu.

Eugene Cordero .... Reles,Sky Devils'in bir emniyet görevlisi, Packard'ın topçusu.

Marc Evan Jackson .... Steve Woodward, Keşif gezisinde ki bir Landsat çalışanı.

Richard Jenkins .... Senatör Willis, İsteksizce keşif gezisine fon sağlayan bir politikacı.

Miyavi ... Gunpei Ikari, Marlow ile beraber Kafatası Adası'nda çarpışan bir 2. Dünya Savaşı Japon pilotu.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Gündem Sinema Kültür Sanat Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

CHP'li Yazgan'dan AK Parti için sert sözler: Kılımız kıpırdamaz

CHP'li Yazgan'dan AK Parti için sert sözler: Kılımız kıpırdamaz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title