Haberler

22-23 Nisan günü eczaneler açık mı, kapalı mı? Resmi tatilde eczaneler çalışıyor mu?

Güncelleme:

22-23 Nisan tarihlerinde eczanelerin çalışma durumu merak konusu oldu. Resmi tatil nedeniyle vatandaşlar eczanelerin açık olup olmadığını araştırıyor. Salı günü eczaneler açık mı, kapalı mı? Resmi tatilde eczaneler çalışıyor mu? sorularına yanıt aranıyor. 22-23 Nisan günleri hastaneler ve eczaneler çalışacak mı, yoksa kapalı mı? 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın öncesindeki 22 Nisan, yarı tatil mi? soruları araştırılıyor. Peki, 22-23 Nisan günü eczaneler açık mı?

22- 23 Nisan günü eczaneler açık mı, kapalı mı? Resmi tatilde eczaneler çalışıyor mu? soruları araştırılıyor. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Salı gününe denk geliyor. Bu nedenle, resmi tatil öncesinde 22 Nisan Pazartesi günü, yarım gün mü yoksa tam gün mü olacak, merak konusu. 22-23 Nisan günü eczaneler açık mı, kapalı mı? Resmi tatilde eczaneler çalışıyor mu? Detaylar haberimizdedir...

22 NİSAN ECZANELER YARIM GÜN MÜ?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Salı günü resmi tatil. Bu gün, kamu kurumları ve okullar tatil olacak. Ancak 22 Nisan'da, tüm kurumlar ve kuruluşlar normal çalışma düzenlerine devam edecektir. Bundan dolayı hastane, eczane ve sağlık ocakları da 22 Nisan'da açık olacaktır.

22-23 Nisan günü eczaneler açık mı, kapalı mı? Resmi tatilde eczaneler çalışıyor mu?

2024 RESMİ TATİLLER TAKVİMİ NEDİR?

 • 1 Ocak Pazartesi: Yılbaşı
 • 9 Nisan Salı: Ramazan Bayramı arifesi
 • 10 Nisan Çarşamba: Ramazan Bayramı 1. gün
 • 11 Nisan Perşembe: Ramazan Bayramı 2. gün
 • 12 Nisan Cuma: Ramazan Bayramı 3. gün
 • 23 Nisan Salı: Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
 • 1 Mayıs Çarşamba: İşçi Bayramı
 • 19 Mayıs Pazar: Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
 • 15 Haziran Cumartesi: Kurban Bayramı arifesi
 • 16 Haziran Pazar: Kurban Bayramı 1. gün
 • 17 Haziran Pazartesi: Kurban Bayramı 2. gün
 • 18 Haziran Salı: Kurban Bayramı 3. gün
 • 19 Haziran Çarşamba: Kurban Bayramı 4. gün
 • 15 Temmuz Pazartesi: Demokrasi ve Milli Birlik Günü
 • 30 Ağustos Cuma: Zafer Bayramı
 • 29 Ekim Salı: Cumhuriyet Bayramı
Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Resmi Tatiller 23 Nisan Eczane Çocuk Tatil Gündem Gündem Sağlık Yaşam Haberler

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere 'Sen insan değilsin' diyerek tepki gösterdi

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere "Sen insan değilsin" diyerek tepki gösterdi

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramı bitti mi? 20 Haziran Perşembe Kurban Bayramı tatili bitti mi, resmi tatil bitti mi? Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title