Pelitlibağ, Topraklık ve Hacıkaplanlar'da su kesintisi - Haberler
Haberi Paylaş

Pelitlibağ, Topraklık ve Hacıkaplanlar'da su kesintisi

Habermetre - Toplum
 - Güncelleme:
Pelitlibağ, Topraklık ve Hacıkaplanlar'da su kesintisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle 3 Kasım Çarşamba günü Pelitlibağ, Topraklık ve Hacıkaplanlar Mahallelerinde su kesintisine gidilecektir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle 3 Kasım Çarşamba günü Pelitlibağ, Topraklık ve Hacıkaplanlar Mahallelerinde su kesintisine gidilecektir. 01. 11. 2021 Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle 3 Kasım 2021 Çarşamba günü 08: 00- 20: 00 saatleri arasında Pelitlibağ, Topraklık ve Hacıkaplanlar Mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacaktır. Mahalle sakinlerinin kesintilerden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir. . Benzer Başlıklar

Bayram coşkusu Cumhuriyet Kupası şenlikleri ile taçlandı

Cumhuriyet Bayramı coşkusu Büyükşehir ile yaşandı

Onbinler Atatürk'ün Yolunda Cumhuriyet Yürüyüşü'nde buluştu

Büyükşehir'den Cumhuriyet Bayramı konseri

Cumhuriyet Bayramı TIR'ıyla bayram coşkusu tüm kenti sardı

Cumhuriyet Bayramı coşkusu başladı

Habermetre - Toplum

Su Kesintisi, Cumhuriyet, Kasım, DESKİ, Toplum, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title